شمانیوز
شما نیوز

فرامرز اصلانی | سرطان فرامرز اصلانی

ماجرای سرطان فرامرز اصلانی | واکنش ها به خبر شوک‌آور درباره بیماری فرامرز اصلانی

خبر شوک‌آوری درباره بیماری فرامرز اصلانی، خواننده و آهنگساز مشهور ایرانی شب گذشته در صفحه اینستاگرام این هنرمند منتشر شد و موجی از نگرانی را در بین کاربران فضای مجازی ایجاد کرد.

ماجرای سرطان فرامرز اصلانی | واکنش ها به خبر شوک‌آور درباره بیماری فرامرز اصلانی

به گزارش شمانیوزفرامرز اصلانی خواننده محبوب ایرانی است خبر شوک‌آوری درباره بیماری فرامرز اصلانی، خواننده و آهنگساز مشهور ایرانی شب گذشته در صفحه اینستاگرام فرامرز اصلانی منتشر شد و موجی از نگرانی را در بین کاربران فضای مجازی ایجاد کرد.

روزگاری در سال‌های میانی دهه هفتاد و حتی تا ده سال بعدترش سال‌های دهه هشتاد پا به هر پارک و پاتوق جوان پسندی که می‌گذاشتی، جوانکی گیتار به دست، کاری را می‌خواند که صاحب آن کسی جز فرامرز اصلانی نبود، اصلانی از این جهت جایگاهی آیکونیک در میان تمام خواننده‌های مطرح ایرانی دارد، مردم و یا حداقل بخش‌های قابل توجهی از مردم کارهای او را زمزمه و زندگی کردند.

خب طبیعتا کسی با چنین جایگاهی در تیررس افکار عمومی است و خبر سرطانش موجی از تالم و تاثر را ایجاد می‌کند، بماند که او همیشه نمادی از یک خواننده با پرستیز بوده، شکل پوشش و حتی شکل صحبت کردنش و ترانه‌هایی که سروده و اجرا کرده همه و همه شانی برای او ایجاد کرده که اصطلاحا به اون یک خواننده باکلاس می‌گویند. او البته قبل از انقلاب در لندن روزنامه‌نگاری خوانده و همه این‌ها نشان می‌دهد که حیات هنری‌اش متفاوت است

کاربران در واکنش به این خبر با یاد آهنگ‌های مشهور این خواننده جنتلمن برای او آرزوی تندرستی کردند.

شهرام کردستی با غزلی از دیوان حافظ، آرزوی سلامتی برای او داشت: ‌

تَنَت به نازِ طبیبان نیازمند مباد

وجود نازکت آزردهٔ گزند مباد

تنت سلامت ‎فرامرز اصلانی نازنین

حسن شماعی‌زاده (خواننده مشهور) نوشت: ‌

برای فرامرز اصلانی عزیز آرزوی سلامتی دارم.

«آ‌رش» از بی‌معرفتی دنیا یاد کرد:

چه دنیای بی معرفتی داریم

امیدوارم حالتون خوب بشه جناب اصلانی هنرمند با شخصیت و جنتلمن

قلعه‌ی تنهایی ما را

دیو دربندان خود کرد

ناراحتی شدید «د‌یوار کسرا» از این اتفاق: فرامرز اصلانی سرطان گرفته… 

جدی جدی اشکم در اومد کپشن رو که خوندم…

با تمام وجود آرزوی سلامتی برای این هنرمند بزرگ دارم.

«مریم» از اصالت و وقار فرامرز اصلانی گفت: از تمام ابعاد فرامرز اصلانی اصالت و وقار میچکه و بابت بیمار شدنش خیلی ناراحتم.

«حسن قربانی» به خاطر این رخداد تلخ از دنیا سیر شد: واقعا دنیایی که توش فرامرز اصلانی سرطان بگیره رو نمیخوام.

«فرزانه» هم قطعه‌ای از آهنگ «دیوار» این خواننده را زمزمه کرد:

یه پرنده است 

یه پرنده است 

یه پرنده است 

که از پرواز خود خسته است…

«خانم کِی» این خبر را بدترین خبر ماه دانست: شنیدن خبر سرطان ‎فرامرز اصلانی بدترین خبر امروز و این ماه می‌تونه باشه برام هر چی آدم حسابی دوست داشتنیه گرفتار میشه، چقد من از این مریضی میترسم و ناامیدم در مواجهه باهاش

«بهنام» از علاقمندی خود به اصلانی نوشت: وقتی نوجوان بودم به عشق فرامرز اصلانی رفتم دنبال یادگیری گیتار. تنشون سلامت باشه و آرزوی سلامتی و شکست سرطان دارم.

پیام «حمیدرضا» به فرامرز اصلانی: آقای فرامرز اصلانی! این بیماری رو شکست بده و سالم برگرد! چون اگه دستی که «اگه یه روز بری سفر»، «یه دیواره» و «به من بگو بی وفا» و «آهوی وحشی» رو نواخته بره زیر خاک، منم گیتارمو باهات دفن میکنم!

«سعیده اسلامی» از عکس‌العمل خود بعد از شنیدن این خبر تلخ نوشت: از وقتی خبر سرطان ‎فرامرز اصلانی رو خوندم دارم «قلعه تنهایی» رو گوش میدم و میل سخنم با هیچ کس نیست. اونجا که میگه: آه اگر دیروز برگردد.....

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied