شمانیوز
شما نیوز

تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس | کدام مدارس شنبه 19 اسفند 1402 تعطیل است ؟

در خبر زیر به جزییات تعطیلی مدارس نقاط مختلف کشور به علت آلودگی هوا یا برودت هوا برای روز شنبه 19 اسفند 1402 می پردازیم .

تعطیلی مدارس | کدام مدارس شنبه 19 اسفند 1402 تعطیل است ؟

به گزارش شمانیوز : باتوجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی کشور درباره بارش برف و باران و همچنین ورود سامانه بارشی جدید به کشور ، احتمال تعطیلی مدارس برای برخی نقاط در روز شنبه 19اسفند ماه 1402 وجود خواهد داشت. در خبر زیر به جزییات بیشتری درباره تعطیلی مدارس در روز شنبه 19 اسفند می پردازیم.

تکمیلی یک درباره تعطیلی مدارس

تا لحظه انتشار این خبر ، اطلاعیه ای رسمی از سوی آموزش پرورش و یا کمیته اضطرار آلودگی هوا مبنی بر تعطیل شدن مدارس در روز شنبه 19 اسفند 1402 صادر نشده است. هر لحظه که جدید ترین اطلاعیه و خبر منتشر شود در همین خبر به سمع و نظر شما خواهیم رساند.

تکمیلی دو درباره تعطیلی مدارس

صادق ضیائیان، اظهار کرد: با ورود سامانه بارشی به کشور، پنجشنبه (۱۷ اسفند) در استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، کردستان، زنجان، کرمانشاه، قزوین، البرز، تهران، همدان، لرستان، شمال استان‌های ایلام، چهارمحال و بختیاری و خوزستان بارش برف و باران رعد و برق، وزش باد شدید موقت، در برخی نقاط گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

تکمیلی سه درباره تعطیلی مدارس

کیفیت هوای مشهد برای گروه‌های حساس ناسالم شد. کیفیت هوای شهر مشهد در ۲۴ ساعت گذشته با عدد شاخص کلی ۱۲۰ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

بیشترین بار آلودگی از ایستگاه سرافرازان با عدد شاخص ۱۳۶ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس به ثبت رسیده است.

 

این خبر تکمیل خواهد شد....

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    لطفا تعطیل کنین