شمانیوز
شما نیوز

راهداری هم به حالت آماده باش در آمد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان درگز از بارش برف در گردنه تیوان خبر داد.

راهداری هم به حالت آماده باش در آمد

به گزارش شمانیوز: «هاشم بهمنیار» رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان درگز اظهار کرد: اگرچه اکنون در گردنه تیوان شاهد بارش برف هستیم، اما تردد جریان دارد و مشکل خاصی نیست.

وی عنوان کرد: اکنون دو اکیپ از نیروها در قالب سه نفر تحت مدیریت این شهرستان با تجهیزات کامل در راهدارخانه گردنه تیوان مستقر و در حالت آماده‌باش هستند تا در صورت بروز مشکل بلافاصله بتوانند وارد عمل شوند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان درگز گفت: در حال حاضر مشکل خاصی نیست اما در صورت کاهش دما یخ زدگی محور را خواهیم داشت.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های همکاران راهداری که در جاده‌های مواصلاتی استان برای تأمین امنیت تردد مسافران عزیز تلاش می‌کنند، اذعان کرد: بحمدالله اکنون در جاده‌های مواصلاتی این شهرستان با مشکل خاصی مواجه نیستیم و تردد جریان دارد.

بهمینار با اشاره به اینکه از رانندگان تقاضا داریم با توجه به بارش برف با رعایت سرعت مطمئنه در گردنه تیوان تردد کنند، ادامه داد: تمامی محورها در این حوزه استحفاظی باز و تردد روان و بدون مشکل انجام می‌شود.

وی بر آمادگی کامل راهداران و ماشین‌آلات راهدارخانه‌های این شهرستان تأکید کرد و گفت: با توجه به بارش باران و برف رانندگان پیش از حرکت به سمت مقصد، حتماً وضعیت جوی و همچنین شرایط جاده‌ها را از طریق اطلاعات راهداری، هواشناسی و پلیس‌راه استان خراسان رضوی جویا شوند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان درگز همچنین از کلیه رانندگان درخواست کرد: قبل از حرکت از طریق شماره ارتباطی ۱۴۱ از آخرین وضعیت مسیر تردد خود اطلاع یابند، همچنین در صورت بروز مشکل در محورهای مواصلاتی شهرستان درگز با تلفن ۴۶۲۲۳۷۰۰ -۰۵۱ تماس بگیرند.

بهمنیار خاطرنشان کرد: نیروهای راهداری درگز در کلیه محورهای این شهرستان به صورت فعال و برای تأمین امنیت تردد مسافران حضور دارند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی