شمانیوز
شما نیوز

سازمان هواشناسی

هشدار هواشناسی به تهرانی‌ها| مراقب وزش باد امروز باشید

هشدار هواشناسی به تهرانی‌ها| مراقب وزش باد امروز باشید

سازمان هواشناسی اعلام کرد که به افراد ساکن تهران، قم، البرز، مرکزی، همدان و کرمانشاه توصیه می‌ شود که به وزش باد در ساعات بعدازظهر توجه کنند.

به گزارش شمانیوز، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که در روزهای آینده اکثر شهرهای ایران با کاهش دما تا ۴ درجه مواجه می‌شوند. همچنین ساکنین پایتخت بعدازظهر امروز باید در انتظار وزش باد شدید باشند.

با اعلام سازمان هواشناسی دمای تهران امروز به ۳۸ درجه می‌رسد. دیروز دماسنج در نواحیِ شمالی کشور ۴۰ درجه و نواحیِ جنوبی ۵۰ درجه را نشان داد.

آنا در خبری نوشت: در روزهای آینده در اکثر شهرها دما تا ۴ درجه کاهش می‌یابد. غیرمتعارف‌ترین بالاترین دما در گرگان با ۴۴ درجه بوده است و احتمال آتش‌سوزی در جنگل‌ها وجود دارد.

امیدیه و آغاجاری طی ۲۴ ساعت گذشته با دمای بیشینه ۵۰ گرم‌ترین نقاط کشور بودند؛ بیشینه دما در پایتخت نیز ۳۷ درجه بود. اما این شرایط تغییر می‌کند و از امشب کاهش دما خاصه در بخش‌های شمالی کشور اتفاق خواهد افتاد. دمای تهران هم فردا ۴ درجه و پس‌فردا ۲ درجه کاهش می‌یابد.

سازمان هواشناسی با توصیه به ساکنین استان‌های مرکزی و غربی گفت: به افراد ساکن تهران، قم، البرز، مرکزی، همدان و کرمانشاه توصیه می‌کنیم که به وزش باد در ساعات بعدازظهر توجه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی