شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

قتل عجیب پسر جوان در خیابان بر سر پارک خودرو| قاتل فراری است

قتل عجیب پسر جوان در خیابان بر سر پارک خودرو| قاتل فراری است

فردی که یک پسر جوان را بر سر جای پارک به قتل رسانده بود؛ متواری شد.

به گزارش شمانیوز،  اخبار حوادث بخش مهمی از خبرهای پلیسی را تشکیل می‌دهند؛ دوستان پسری جوان که در بیمارستانی حوالی خیابان گاندی جان خود را از دست داد، می‌گویند فردی سر جای پارک با او درگیر شد و ضربه چاقویی زد که باعث مرگش شد.

حسین گودرزی، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران،  ساعت هشت و 45 دقیقه روز جمعه از طریق ماموران کلانتری 103 گاندی از مرگ جوانی به نام ناصر مطلع شد که چاقو خورده بود و یک زن و مرد او را به بیمارستان رسانده بودند.

زن و مرد جوان گفتند: ما از دوستان ناصر هستیم. زمان حادثه سه نفری برای خوردن آبمیوه به آبمیوه‌فروشی که حوالی پارک ملت است رفتیم. هنوز ماشین را پارک نکرده بودیم که یک خودروی جک رسید. راننده خودرو جک هم می‌خواست همانجایی که دوست ما قصد داشت پارک کند، ماشینش را پارک کند. در آن ماشین سه یا چهار نفر بودند که پیاده شدند و شروع به اعتراض کردند. دوست ما هم پیاده شد تا بگوید جای پارک او است. اما در همین گیر و داد یکی از سرنشینان خودرو جک که ما نفهمیدیم کدامشان بود چاقوی درآورد و به دوست ما ضربه زد. بعد همه آنها سوار ماشین جک شدند و فرار کردند. ما هم دوستمان را به بیمارستان آوردیم، اما فوت کرد.

در پی این اظهارات شاهدان،  تحقیقات از محلی که دوستان مقتول می‌گفتند درگیری مرگبار در آنجا رخ داده است آغاز شد و در حال حاضر شناسایی راننده خودرو جک با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته ترافیکی که در آن حوالی بود ادامه دارد.

جزئیات خبر
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی