شمانیوز
شما نیوز

بنیاد علوی

حضور فعال بنیاد علوی در دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیراندوشنبه 21 خرداد 1403

حضور فعال بنیاد علوی در دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیراندوشنبه 21 خرداد 1403

بنیاد علوی به عنوان بازوی توانمند سازی و محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان امسال نیز در دومین دوره نمایشگاه برنامه ملی آبادیران حضوری پررنگ خواهد داشت .

به گزارش شمانیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و رسانه بنیاد علوی؛ در این نمایشگاه موسسات و شرکت های زیرمجموعه بنیاد علوی در قالب یک غرفه به معرفی اقدامات و فعالیت های مختلف در حوزه های توانمند سازی، اشتغال، بهداشت و درمان، آموزش، اقدامات زیرساختی و عمرانی و طرح های جهادی و پیشرفت و آبادانی مناطق محروم می پردازند.

دومین نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران) با شعار «نوآوری برای آبادانی» و با هدف رفع نیازهای فناورانه و مساله محوری در حوزه آبادانی و پیشرفت فناوری از 22 تا 25 خرداد ماه جاری در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود.

همچنین در غرفه بنیاد علوی امکان ثبت نام مستقیم گروه های مردمی و مساجد متقاضی در پویش ملی « تو هم مهمان مولایی » همزمان با عید سعید غدیر خم و دهه ولایت در سراسر کشور، فراهم است .

برای اجرای پویش«تو هم مهمان مولایی» اعتباری جهت تهیه برنج و شکر به نیازمندان و تهیه غذا و پذیرایی اختصاص یافته است .

بنیاد علوی با همکاری مساجد و گروه‌های مردمی در توزیع این اقلام برای برگزاری جشن در مساجد روستاهای حاشیه شهرها، سنت اطعام نیازمندان را در سراسر کشور اجرا می کند.

پویش «تو هم مهمان مولایی» به صورت همزمان در روز سه شنبه 5 تیرماه 1403 (18 ذی الحجه) در سراسر کشور برگزار می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی