شمانیوز
شما نیوز

در جلسه مشترک روابط‌عمومی مترو و اورژانس انجام شد:

تبیین نقش روابط‌عمومی‌ها در زمان حوادث

تبیین نقش روابط‌عمومی‌ها در زمان حوادث

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از برگزاری جلسه مشترک با روابط‌عمومی اورژانس استان تهران خبر داد و گفت: این نشست باهدف تبیین نقش روابط‌عمومی‌ها در زمان حوادث شهر زیرزمینی و انجام اقدامات مشترک در راستای افزایش آگاهی مسافران مترو برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، هادی زند افزود: همکاری‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی در حوزه روابط‌عمومی دو مجموعه، ایجاد زمینه آگاهی بیشتر مسافران از اقدامات پیشگیرانه و درمانی در زمان بروز حوادث و بحران‌ها از جمله مباحث این جلسه بود که با حضور حمید رضایی نکو سرپرست روابط‌عمومی اورژانس استان تهران در خصوص آن گفتگو شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه تصمیماتی در خصوص هم افزایی هر چه بیشتر ظرفیت های رسانه ای هر دو مجموعه اتخاذ گردید ادامه داد: پیشنهاد شد تا طرح‌های تبلیغاتی و آموزشی تهیه و در برخی ایستگاه‌های مترو اکران شود.

همچنین استفاده از فضاهای محیطی ایستگاه‌های مترو جهت اطلاع رسانی به مسافران و تولید محتوای آموزشی امدادی و آگاه سازی مواجهه با حوادث مرتبط با مترو از برنامه‌های پیش روی این دو مجموعه است.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه همچنین تأکید کرد: روابط‌عمومی اورژانس تهران نیز اعلام آمادگی نمود که دوره های آموزشی امدادی ویژه کارکنان شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه را طبق توافقات انجام شده فی مابین برگزار نماید که دوره اول این آموزش ها آغاز گردیده و برای مراحل بعدی نیز برنامه ریزی های لازم صورت پذیرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی