شمانیوز

فال روزانه چهارشنبه 15خرداد 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/3/15

 

فال روزانه چهارشنبه 15خرداد 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/3/15

 

فال روز تولد ( امروز چهارشنبه 1398/3/15)

 

 

fal-roozane

 

دوست عزیزی که 15 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

اکنون در جایی از زندگی خود ایستاده اید که اعتماد به نفس تان افزایش یافته و ایمان تان به خود محکم شده است. حال که خدا شما را بار دیگر متولد کرده و از این که یک سال دیگر بزرگ شده اید، احساس خوبی دارید، به ندای درونی تان گوش دهید و به جای این که منتظر جواب از دیگران باشید، خود راه درست را پیدا کنید. در اواخر ماه آبان فرصت های شغلی خوبی برایتان فراهم می شود، آنها را از دست ندهید. دوستان تان امسال بیش از همیشه به حمایت تان می شتابند، دلتان را برا آنها بازتر بگذارید و از رابطه های جدید نیز نهراسید. اگر چه منطقی بودن خوب است اما احساسات تان را تحت هیچ شرایطی نادیده نگیرید. ماه های تیر و مرداد از بهترین ماه های سالتان خواهد بود.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 98/3/15مخصوص متولدین فروردین

امروز روز فوق العاده ای برایتان خواهد بود. تلفنی به شما می شود که اصلا انتظارش را نداشته اید. او خبرهایی را به گوش تان خواهد رساند که از خوشحالی سر از پا نمی شناسید. شاید بد نباشد اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورید سپس وارد عمل شوید. از آنجا که رابطه میان شما و او کمی شکراب شده است، بهتر است با یک هدیه او را سورپرایز کنید و به تمام دلخوری هایتان پایان دهید. زندگی کوتاه است، از آن نهایت لذت را ببرید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 98/3/15مخصوص متولدین اردیبهشت

تصمیمات مهمی است که امروز باید آنها را به سرانجام برسانید یا حتی قدم های اول را که بسیار مهم اند، محکم بردارید. قبل از هر تصمیم گیری ذهن تان را از مسائل مختلف خالی کنید تا بتوانید تمرکز کامل داشته باشید. اشتباه در این راه جبران ناپذیر است. اگر میان شما و شریک زندگی تان اختلاف افتاده، امروز بهترین زمان است که قدم پیش بگذارید. اگر اشتباه از شما بوده، با یک معذرت خواهی به تمام دلخوری ها پایان دهید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 98/3/15مخصوص متولدین خرداد

نگرانی شما در مورد گذشته تان، بی مورد است زیرا اتفاقی است که تمام شده است. با فکر کردن و تجزیه و تحلیل کردن آن تنها خودتان را آزار می دهید. بهتر است به فکر روزهای پیش رو باشید و زمان حال خود را فدای گذشته تان نکنید. یک مسافرت می تواند ذهن شما را از هر چیزی خالی و در نتیجه شما را برای اتفاقات خوب آینده آماده کند. به حساب بانکی های خود نگاهی بیاندازید زیرا اخیرا از آنها غافل شده اید. با یک برنامه ریزی درست می توانید آن مقدار پولی را که بدان احتیاج دارید، ذخیره کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 98/3/15مخصوص متولدین تیر

امروز روحیه خوبی ندارید. شاید فکر کنید که دوستان تان در این شرایط تنهایتان گذاشته اند اما این هم تصورات غلط ذهن شماست. اخیرا به دلیل سختی هایی که پشت سر گذاشتید، کمی دل نازک شده اید. سعی کنید کمی از دورمرگی هایتان دور بمانید و به خودتان استراحت دهید. طبیعت می تواند یک منبع انرژی برایتان باشد و حالتان را بهبود بخشد. امروز دوستی با شما تماس می گیرد و شما را دعوت می کند. دعوت او را بپذیرید زیرا لحظات خوشی را در کنار آن تجربه خواهید کرد.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 98/3/15مخصوص متولدین مرداد

امروز کارهای زیادی رو سرتان ریخته و اطرافیان تان از شما انتظار زیادی دارند که این موضوع نیز شما را عصبی کرده است. بهتر است در خانه نمانید. خودتان را به یک ناهار یا شام خوشمزه دعوت کنید یا به خرید بروید. خواب کامل هم می تواند حالتان را سر جایش بیاورد. اما این را هم یادآوری کنیم که هیچ چیز ارزش ندارد که شما خودتان را برایش قربانی کنید. آرامش ذهن شما مهمترین اولویت زندگی تان است. در انتهای شب دوستی سراغ تان را می گیرد که انتظارش را ندارید. همین موضوع در تغییر روحیه تان موثر است.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 98/3/15مخصوص متولدین شهریور

امروز سرتان به نسبت شلوغ است. از یک طرفی راهی که در پیش گرفته اید درست است زیرا همین حالا زمان تلاش است و اگر فرصت هایتان را از دست بدهید، هیچ جوره جبران نمی شود. از طرف دیگر هم باید به سلامت خود اهمیت دهید. شاید حال زمان خوبی برای ایستادن و استراحت کردن نباشد اما خوشی های کوچک هم می تواند در تغییر روحیه تان موثر باشد. از مواد غذایی مصرفی خود اطمینان حاصل کنید تا انرژی مورد نیاز را برایتان فراهم کند.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 98/3/15مخصوص متولدین مهر

اگرچه خیالتان از بابت قدم هایی که برداشته اید راحت است اما حواستان به شرایط اطراف تان باشد زیرا ممکن است با یک طوفان همه آرزوهایتان نقش بر آب شود. به دنبال یک رابطه ای رمانتیک می گردید. منتظر نباشید که فردی این خواسته شما را برآورده کند، شما خودتان باید سعی کنید آنچه دلتان می خواهد را به دست آورید. احساسات خود را آزادانه تر بیان کنید تا اطرافیان هم از راز دلتان باخبر شوند.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 98/3/15مخصوص متولدین آبان

امروز فردی را می بینید که دوست دارید با او ارتباطی نزدیکی برقرار کنید. اما بهتر است در این کار عجله نکنید. به فکر انجام کاری هستید اما در انجام آن تردید دارید. برای رهایی از تردیدتان با خانواده خود مشورت کنید تا دیدگاه های دیگری نیز به رویتان گشوده شود و با دیدی باز بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. با یکی از نزدیکان تان جروبحث کرده اید، امروز تمام دلخوری هایتان از بین می رود. سعی کنید که گذشته را به دست فراموشی بسپارید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 98/3/15مخصوص متولدین آذر

امروز ممکن است از کارهایتان کمی عقب بمانید و همه را با کمی تاخیر انجام دهید. اما نگذارید این موضوع شما را نگران کند و بر روند کارهایتان تاثیر گذار باشد. از آنجا که هدف شما بلند مدت است، تاثیری منفی بر کارهایتان نخواهد گذاشت. اگر مسائل مالی ذهن تان را درگیر کرده اند، بهتر است کمی از خوشی هایتان بزنید و پول بیشتری ذخیره کنید. مجبورید که از میان دو راه یکی را انتخاب کنید پس تمرکزتان را در حال حاضر بر این موضوع بگذارید تا به اشتباه نروید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/3/15مخصوص متولدین دی

سر موضوعی با دوستان یا همکاران تان دچار اختلاف نظر شده اید، توضیحات شما نیز آنها را متقاعد نمی کند. بهتر است به جای ادامه این بحث، سعی کنید بار دیگر به کارهایی که خود کرده اید فکر کنید. شاید این بار حق با آنها باشد. سعی دارید اشتباهی را که در روابط عاطفی خود مرتکب شده اید، تکرار نکنید. از این که مدام به بن بست می خورید، خسته شده اید اما نگران نباشید، به زودی زندگی شما در مسیر تازه ای حرکت خواهد کرد و شما نیز به هدف تان خواهید رسید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/3/15مخصوص متولدین بهمن

اتفاقی برایتان افتاده که سعی کنید خیلی ذهن تان را درگیر نکنید زیرا دلیل خاصی برای آن وجود ندارد. این حالت شما به دلیل استرسی است که اخیرا تجربه کرده اید. سخت نگیرید تا همه چیز به شرایط عادی خود باز گردد. امروز را استراحت کنید و از فردا کارهای روزمره تان را از سر بگیرید. دوستی در انتظار خبری از شماست. شما نیز این را می دانید اما در اعمال آن درنگ می کنید. پیشنهاد ما این است که هر چه سریع تر با او تماس بگیرید زیرا بعضی چیزها قابل جبران نیستند.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه چهارشنبه 98/3/15مخصوص متولدین اسفند

مسائل عاطفی تان امروز خیلی خوب پیش نمی رود. ممکن است حتی اتفاقات اطراف تان حسادت شما نسبت به شریک زندگی تان برانگیزد. اما واقعیت این است که اتفاقات آنطور که شما می بینید، نیستند. با کنترل احساسات و تمرکز بیشتر می توانید به حقایق پی ببرید. فقط دست از پیش داوری بردارید و صبور باشید. به زودی مسافرتی در پیش دارید که هیجان زیادی را به زندگی تان می آورد و حتی تاثیرش را تا مدت ها پس از آن نیز خواهد گذاشت

*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه