شمانیوز

بانک‌ها همچون سایر ادارات به دلیل دمای بالا و ایجاد فشار بر روی شبکه برق بنا به دستور استاندار خوزستان فردا چهارشنبه(۲۲ خردادماه) تعطیل اعلام شدند.

به گزارش شمانیوز به نقل از تسنیم،  بانک‌ها همچون سایر ادارات به دلیل دمای بالا و ایجاد فشار بر روی شبکه برق بنا به دستور استاندار خوزستان فردا چهارشنبه(22 خردادماه) تعطیل اعلام شدند.

تعطیلی ادارات، دانشگاه‌ها و بانک‌ها در جهت کاهش مصرف برق و پایداری این شبکه باتوجه به دمای بالا در سطح استان خوزستان اعلام شده و تنها مختص به این روز است.

 بنا به اعلامیه استانداری خوزستان ساعت کار بانک‌ها از ابتدای خردادماه تا پایان شهریورماه و از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 شروع و تا 13:30 ادامه دارد. برای روز پنج‌شنبه نیز در این بازه زمانی از ساعت 7 تا 12:30 درهای بانک‌ها به روی مشتریان باز هستند.

همچنین ساعت کار ادارات نیز از ابتدای خردادماه 18 خرداد از ساعت 7 تا 13:30 و از 19 خردادماه تا پایان نیمه نخست سال از ساعت 7 تا 13 بعداز ظهر است.

بنا براین گزارش امروز سه‌شنبه 21 خردادماه سال جاری در جهت کاهش مصرف برق و پایداری این شبکه ساعت کاری ادارات اعم از دستگاه‌های دولتی و دانشگاه‌ها از ساعت 7 شروع و تا 12 ادامه داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید