شمانیوز

 

فال روز تولد ( امروز پنجشنبه 1398/3/30)

 

دوست عزیزی که 30 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی زیبا، با اعتماد به نفس، خلاق، باهوش، مثبت اندیش و پر شور و انرژی هستید و استعداد هنری بالایی دارید. شما با رفتار صمیمی و خونگرمی خود هر کجا که بروید دوست های تازه ای برای خود پیدا می کنید. شاید بتوان گفت تنها ویژگی های منفی شما خودخواهی و دمدمی مزاجی هستند. امسال خیلی بیشتر از قبل سرما خواهید خورد و به همین دلیل هم باید بیشتر از قبل حواستان به خودتان باشد. امسال شما قادر خواهید بود پول بیشتری به دست بیاورید، اما خیلی بیشتر از قبل برای تجملات و اشیای گران قیمت هزینه خواهید کرد و همین کارتان چیز زیادی برای پس انداز کردن برایتان باقی نخواهد گذاشت. امسال آغاز تجارت و یا گسترش کسب و کارتان برای شما بسیار موفقیت آمیز خواهد بود. سرمایه گذاری هایی که انجام می دهید هم سود قابل توجهی برایتان به همراه خواهند داشت. امسال در محل کارتان قادر خواهید بود با چالش ها و موقعیت های بحرانی مختلف به خوبی دست و پنجه نرم کنید. عملکرد فوق العاده ای که از خود به نمایش می گذارید مورد تحسین همه قرار خواهد گرفت. در زمینه ی روابط عاطفی امسال فرصت بسیار مناسبی برای تبدیل یک رابطه ی طولانی مدت به ازدواج در اختیار خواهید داشت. شهریور، آبان، اسفند و فروردین ماه های بسیار خوبی خواهند بود.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/3/30 مخصوص متولدین فروردین

شما باید سعی کنید کنترل بیشتری روی زندگی خودتان داشته باشید و تا این حد به دیگران اجازه ندهید در زندگی شما دخالت داشته باشند. به عنوان مثال وقتی در یک رابطه ی عاطفی هستید به طرف مقابلتان اجازه می دهید نقش رهبری را به عهده داشته باشد و حتی برای شما تکلیف تعیین کند و همین باعث می شود طرف مقابلتان فکر کند برایتان مهم نیست که مجبور باشید دائم از اوامر او تبعیت کنید. سعی کنید خودتان را از این وضعیت رها کرده و مسئولیت هایی را هم شما به عهده بگیرید تا برای طرف مقابلتان هم ارزش بیشتری داشته باشید. در غیر این صورت هر رابطه ای خیلی زود دلتان را خواهد زد.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/3/30 مخصوص متولدین اردیبهشت

شما علاقه ی زیادی به استفاده از تکنولوژی مدرن و نوآوری ها دارید و از آنجایی که به مسائل اجتماعی علاقه ی زیادی نشان می دهید متوجه اهمیتی که پیشرفت در این زمینه ها برای آینده ی جامعه دارد هستید. همچنین یادگیری استفاده از این تکنولوژی برای آینده ی حرفه ای شما هم نقش بسیار مهمی خواهد داشت و باید یاد بگیرید از آن به بهترین شکل برای پیشرفت حرفه ای خود استفاده کنید. حتی اگر لازم می دانید همین امروز در یک کارگاه، سمینار و یا دوره ی آموزشی مرتبط با این زمینه ثبت نام کنید. با توجه به استعداد زیادی که شما دارید خیلی زود خواهید توانست  از آنچه یاد گرفته اید به طور عملی استفاده کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/3/30 مخصوص متولدین خرداد

شما شخصی منطقی و سخاوتمند هستید و نوع دوستی ذاتیتان نقش مهمی در زندگی شما ایفا می کند. به همین دلیل هم دوستانتان امروز از دیدن توجه شما به نیازهای شخصیتان و حتی تا این حد صحبت کردن در مورد آنها تعجب خواهند کرد. وقتی به این موضوع فکر می کنید می بینید که تکلیف خیلی چیزها در زندگیتان مشخص شده است و شاید حتی بخواهید خیلی چیزها را در زندگی خود تغییر دهید. این که به احساسات خود اجازه دهید شما را راهنمایی کرده و برایتان تصمیم بگیرند به هیچ وجه به این معنا نیست که باید بیخیال دوستانان شده و به آنها اهمیتی ندهید، این موضوع را به آنها هم تفهیم کنید!

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/3/30 مخصوص متولدین تیر

امروز جواب یک سوال مهم برای شما مشخص خواهد شد، این که از زندگی واقعا چه می خواهید؟ برخی مسائل ممکن است شما را وادار کنند بین مسیر فعلی خود یا یک زندگی با ثبات تر یکی را انتخاب کنید، اما ترس از ناشناخته ها باعث نگرانی شما شده است. شاید عجیب به نظر برسد، اما برای رسیدن به ثبات بیشتر باید برخی از عادت های خود را تغییر دهید. به این موضوع خوب فکر کنید. به جای این که مدام از خودتان بپرسید که آیا شریک زندگیتان شما را هنوز دوست دارد یا نه کمی به کارها و رفتار او فکر کنید، گاهی عمل طرف مقابلمان خیلی بلند تر از هر کلامی با ما حرف می زند و واقعیت ها را به ما نشان می دهد.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/3/30 مخصوص متولدین مرداد

امروز آرامش و خونسردی شما مورد آزمایش قرار خواهد گرفت، مواظب باشید در این دام نیفتید. شما باید سعی کنید به دیگران نشان بدهید که آدم با فکری هستید و از تجربه های گذشته ی خود درس گرفته اید. شما مجبور نیستید که به خشونت ها و رفتار تهاجمی دیگران واکنش نشان دهید، اما لازم هم نیست که خودتان و نظراتتان را برای خوشایند دیگران جور دیگری نشان دهید. فکر یک مسافرت پر هیجان ذهنتان را به خود مشغول کرده است، ولی متاسفانه در حال حاضر نمی توانید چمدانتان را بسته و هر کجا که دلتان خواست بروید. شما فعلا شرایط لازم برای این کار را ندارید، پس فانتزی های ایده آل گرایانه خود را کنار گذاشته و به دنیای واقعی بازگردید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/3/30 مخصوص متولدین شهریور

شما نباید فکر کنید که خودتان تنها کسی هستید که آنقدر خوش شانس است که می تواند به تنهایی گلیم خود را از آب بیرون بکشد. سعی کنید به عزیزانتان اعتماد داشته باشید، چون آنها اصلا از این که تمام مدت با نگرانی های شما درگیر باشند خوششان نمی آید. آنها هم مثل شما یاد گرفته اند که خودشان را با دنیایی که در آن زندگی می کنند تطبیق دهند. امروز کمی به حساب و کتاب هایتان بپردازید و برای ماهی که در پیش دارید برنامه ریزی و بودجه بندی کنید. خرج های زیادی در انتظارتان هستند و اگر حواستان را خوب جمع نکنید و پولتان را مدیریت کنید از نیمه های ماه به مشکل بر خواهید خورد.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/3/30 مخصوص متولدین مهر

شما آدمی هستید که از عادی بودن و انجام کارهایی که هر شخص دیگری هم می تواند انجام دهد خوشتان نمی آید، با این وجود شما هم به دوست داشته شدن نیاز دارید و می خواهید که مورد تایید و تحسین اطرافیان خود باشید. متفاوت بودن با دیگران همیشه هم آسان نیست و اگر می خواهید با بقیه فرق داشته باشید باید سختی های آن را هم بپذیرید. برای این که مورد پذیرش دیگران و به ویژه عزیزان خود قرار بگیرید باید به آنها کمک کنید شما را درک کنند. شما باید برای حل کردن مشکلات موجود در رابطه عاطفیتان نگاه بی طرفانه ای داشته باشید و بین نیازهای عاطفی خودتان و طرف مقابلتان تعادل برقرار کرده و فقط خودتان را در اولویت قرار ندهید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/3/30 مخصوص متولدین آبان

امروز روز شماست، بی آن که نگران هیچ چیزی باشید به آینده خود فکر کنید و حتی اگر لازم است با اعتماد به نفس همیشگیتان همه چیز را از اول شروع کنید. تنها خودتان مسئول کارهایتان هستید و اکنون همه چیز دارد به نفع شما پیش می رود، پس بی حرکت ننشینید. امروز نوع دوستی شما و توانایی بالایی که در گوش کردن به حرف ها و درد دل دیگران دارید روزتان را به طور جدی تحت تأثیر قرار خواهد داد. یکی از نزدیکان شما با مشکلاتی روبرو شده است و نمی داند چطور باید این مشکلات را توضیح دهد. او به شما و کمک هایتان نیاز دارد و می داند که شما تنها شخصی هستید که می تواند به او کمک کند تا از این وضعیت نجات پیدا کند.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/3/30 مخصوص متولدین آذر

امروز روز شماست. شرایط کیهانی موجود به شما انگیزه می دهد تا به آینده تان فکر کنید. از هیچ چیزی نترسید. با اعتماد به نفس و تحرک و پویایی ذاتی خود در بهترین شرایط ممکن برای یک شروع تازه قرار دارید. خوشبختانه همه چیز تحت کنترل شما قرار دارد و می توانید با خیال راحت هر کاری که صلاح می دانید را انجام دهید چون در دوره ای قرار گرفته اید که همه چیز به نفع شما پیش خواهد رفت. شما در خلوت ذهن خود می توانید قدرتمندترین افکار را داشته باشید. شاید بقیه نتوانند به اهمیت آنچه در سرتان می گذرد پی ببرند، شما هم دلیلی ندارد تا وقتی نیازی به این کار نیست بخواهید چیزی به آنها بگویید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/3/30 مخصوص متولدین دی

تغییرات شدیدی که در شرایط اجتماعی و اقتصادی دارند به وجود می آیند شما را به این فکر انداختهاند که چطور می توانید با کارهایتان به بهتر شدن عزیزان خود و بعد از آن جامعهای که در آن زندگی می کنید کمک کنید. فکر کردن به این که چه قدم هایی می توانید در این راه بردارید شما را آماده خواهد کرد تا آینده ی خود را همان طوری که خودتان می خواهید باشد شکل بدهید. با وجود این که آماده هستید هر کسی که بخواهد کنترل امور را از دست شما خارج کند را سر جایش بنشانید، امروز بهترین برنامه ها هم عملی نخواهند بود مگر آن که محدودیت های خودتان را در نظر گرفته و باری بیش از حد توانتان بلند نکنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/3/30 مخصوص متولدین بهمن

شرایط فعلی این تفکر را در شما به وجود آورده است که در آینده ی نزدیک تغییرات زیادی در زندگی شخصیتان به وجود خواهند آمد. بیشتر این تغییرات به روابط اجتماعی و به ویژه رابطه ی عاطفی شما مربوط می شوند. از فرصتی که پیش آمده است استفاده کنید و برای روابط خود وقت بگذارید، امروز می تواند کمک زیادی به محکم تر کردن روابط شما بکند. شما در حال حاضر به نیازهای دیگران اهمیت زیادی می دهید و می خواهید هر کاری که از دستتان بر می آید برای کمک به کسانی که مورد علاقه و احترام شما هستند انجام دهید، اگر این کار حالتان را بهتر می کند نسبت به انجام آن هیچ تردیدی نداشته باشید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/3/30 مخصوص متولدین اسفند

شما از آن دسته آدم هایی هستید که از آشنایی با آدم های مختلف لذت می برند. شما همچنین دوست دارید دوستانتان را دور هم جمع کنید تا همه با هم در مورد موضوعات مورد علاقه تان صحبت کنید. امروز می تواند فرصت خیلی خوبی برای این کار باشد. شاید نتوانید همه را دور هم جمع کنید، اما یک جمع کوچک دوستانه هم برایتان کافی خواهد بود. امروز به این فکر کنید که چگونه می توانید زندگی خودتان، کسانی که دوست دارید و حتی تمامی مردم دنیا را بهتر کنید. فکر کردن به این چیزها به شما انگیزه می دهد تا تلاش بیشتری کنید و شما را به سوی آینده ای که واقعا برای خود می پسندید پیش خواهد برد.پ

 

*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه