شمانیوز

فال روزانه پنج شنبه 6 تیر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/4/6

 

دوست عزیزی که 6 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی دارای اعتماد به نفس، خلاق، فعال، باهوش و خاص هستید. اراده ی شما در حدی است که هر کاری که به عهده بگیرید را بدون شک انجام خواهید داد و همین باعث می شود که همیشه یک قدم از بقیه جلوتر باشید. با این همه باید مواظب خودخواهی و بی تفاوتی خود نسبت به دیگران باشید. با وجود این که وضعیت سلامتی تان نسبت به سال قبل بهتر شده است، اگر با مشکل خاصی مواجه بوده اید بهتر است مراحل درمان خود را زیر نظر پزشک ادامه دهید. امسال شرایط کیهانی به گونه ای است که کسب درآمد بیشتر را برای شما آسان می کند و به همین دلیل هم وضعیت مالی تان به میزان قابل توجهی پیشرفت خواهد کرد. سرمایه گذاری در املاک و بازار طلا برای شما خیلی خوب خواهد بود. به هیچ وجه برای شروع یک شراکت جدید به هیچ کس اعتماد نکنید و تا جای ممکن از قرض دادن و یا قرض گرفتن پول خودداری کنید تا با مشکلی مواجه نشوید. امسال شما خودتان را در محل کارتان به عنوان شخصی مؤثر و مهم جا خواهید انداخت و عملکردتان دیگران را و به ویژه مقامات ما فوقتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. امسال ممکن است درگیری هایی بین شما و عشقتان به وجود بیاید، اجازه ندهید بین شما فاصله ایجاد شود و حتما راهی برای صحبت کردن و حل این مشکل پیدا کنید. مرداد، بهمن، فروردین و خرداد بهترین ماه ها خواهند بود.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/4/6 مخصوص متولدین فروردین

نگرانی در مورد پول و مسائل مالی باعث شده است که امروز نسبت به همیشه کمی عصبی تر باشید. شاید اوضاع مالیتان بد نباشد و حتی کارهایتان هم به خوبی پیش بروند، اما هنوز هم احساس امنیت نمی کنید و نگران این هستید که مبادا پس انداز و سرمایه ی فعلیتان برای آینده کافی نباشند. سعی کنید از زاویه ی دید دیگران به وضعیت فعلی خود نگاه کنید تا ببینید وضعتان به آن بدی ها که خودتان فکر می کنید هم نیست. دیگران امروز از شما انتظارهایی دارند که به نظرتان زیاد از حد و غیر منطقی هستند. بهترین راه برای رهایی از این وضعیت این است که با صداقت به آنها بگویید که خودتان کارهای دیگری دارید که باید به آنها رسیدگی کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/4/6 مخصوص متولدین اردیبهشت

امروز شما دلتان می خواهد تا جای ممکن تنها باشید. حتی اگر از قبل قول حضور در یکی دو مهمانی و یا فعالیت اجتماعی را داده باشید هم امروز احساس می کنید که حال و حوصله ی حضور پیدا کردن در آنها را ندارید. شما برخی کارهای شخصی دارید که ترجیح می دهید وقتتان را برای انجام آنها صرف کنید، شاید هم اصلا کاری نداشته باشید و فقط دلتان بخواهد تنهایی به پیاده روی بروید و فشاری که روی خود احساس می کنید را تخلیه کنید. اگر به طور رسمی برای حضور در این جمع ها دعوت نشده اید اشکالی ندارد اگر یکی از این دو گزینه را انتخاب کرده و وقتتان را صرف خودتان و کارهایتان کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/4/6 مخصوص متولدین خرداد

با وجود این که شما معمولا شخصی اجتماعی هستید که در کنار دیگران احساس راحتی می کند امروز ترجیح می دهید تنها بمانید. شاید کمی احساس ناراحتی و افسردگی کنید و یا مسائل و فشارهای کاری باعث استرس و نگرانی شما شده باشند. به احتمال زیاد شما به استراحت نیاز دارید، اما یک پیاده روی سریع هم می تواند حال و هوایتان را به میزان قابل توجهی تغییر داده و با کمک به تخلیه ی فشار عصبی و تنش هایی که احساس می کنید حالتان را بهتر کند. ممکن است عشقتان این نیاز شما به تنهایی را درک نکند و از دستتان ناراحت شود، شاید بتوانید برای قانع کردن او از یک دروغ کوچک مصلحتی استفاده کنید!

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/4/6 مخصوص متولدین تیر

شما از آن دسته آدم هایی هستید که به طور کلی از تنهایی لذت می برتد، اما امروز حتی از همیشه هم منزوی تر و درونگراتر شده اید. شاید دوستانتان از شما دعوت کنند که همراه با آنها به گردش و تفریح بروید، اما شما حال و حوصله ی این که دعوتشان را قبول کنید را ندارید. شاید حتی بی آن که خودتان هم دلیلش را بدانید کمی از دست آنها ناراحت و عصبی باشید. امروز فرصت بسیار خوبی برای این که روی پروژه های شخصی و کارهای عقب افتاده ی خود کار کنید می تواند باشد. فعالیت جسمانی می تواند از فشار و استرسی که احساس می کنید بکاهد، پس سعی کنید روزتان را با ورزش یا حداقل کمی پیاده روی آغاز کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/4/6 مخصوص متولدین مرداد

امروز بی آن که خودتان هم دلیل آن را بدانید تنش و استرس زیادی را در جو حاکم بر امروز احساس می کنید. اعضای خانواده تان به خاطر مسائلی که شاید خودشان هم درست از آنها سر در نمی آورند نگران و عصبی هستند. واکنش طبیعی شما این است که برای خوشحال کردن و درآوردن آنها از نگرانی تلاش کنید، اما به احتمال زیاد تلاش هایتان بی ثمر خواهند بود. از دست آنها به خاطر واکنش های غیر منتظره شان ناراحت نشوید، تقصیر خودشان نیست، شرایط کیهانی حاکم بر امروز این حالات را در آنها ایجاد کرده است. امروز روز بسیار خوبی برای ورزش کردن، پیاده روی و یوگا می تواند باشد.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/4/6 مخصوص متولدین شهریور

امروز به نظر می رسد که دیگران نسبت به همیشه کمی کج خلق و عصبی هستند و حال و حوصله ی صحبت کردن و برقراری ارتباط با دیگران را ندارند. خود شما هم خیلی فرقی با بقیه ندارید و ذهنتان درگیر مسائل و مشکلات شخصیتان است. شما نسبت به همیشه کمی عصبی هستید، اما اگر کمی پیاده روی کنید و یا یک دوش آب سرد بگیرید به احتمال زیاد حالتان به میزان قابل توجهی بهتر خواهد شد. اگر قصد نوشتن چیزی را داشته اید، خواه یک نامه ی اداری باشد، خواه یک رمان و یا مقاله ی آکادمیک، امروز بهترین فرصت ممکن برای آغاز نوشتن خواهد بود و توانایی هایتان در این زمینه در بالاترین سطح ممکن قرار دارند.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/4/6 مخصوص متولدین مهر

صبح که از خواب بیدار می شوید خواب های شب قبلتان به وضوح در برابر چشم هایتان هستند و ذهنتان را به خود مشغول کرده اند. فکر کردن به این رویاهای شبانه می تواند ایده های جالبی را به ذهن شما بیاورد. امروز برخی مشکلات در رابطه با مسائل مالی ممکن است شما را به خود مشغول کرده و باعث نگرانیتان شوند. شاید مجبور شوید حساب های بانکی و گردش های مالی اخیر خود را مورد بررسی قرار دهید تا به دلیل برخی ناهماهنگی ها در حساب و کتاب هایتان پی ببرید. دست و پایتان را گم نکنید. همه چیز روبراه خواهد شد. شما فقط باید اطلاعات را مورد بررسی قرار داده و به دلیل عدم تطابق حساب ها پی ببرید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/4/6 مخصوص متولدین آبان

این طور به نظر می رسد که یک نفر از نزدیکانتان امروز از بابت چیزی خیلی نگران است و به همین دلیل هم سر و کله زدن با او خیلی سخت تر از همیشه است. این رفتارها و مج خلقی های او را به خودتان نگیرید چون در واقع تقریبا هیچ ارتباطی با شما پیدا نمی کنند، اما او ترجیح می دهد که در موردشان با کسی صحبت نکند. خود شما هم امروز نسبت به همیشه کمی عصبی تر هستید و زود واکنش نشان می دهید. کمی ورزش یا پیاده روی می تواند به بهتر شدن این حالتان کمک کند. امروز به نفعتان است که اخبار روز، به ویژه اخبار سیاسی و اجتماعی را دنبال نکنید چون این کار تنها شما را عصبی تر خواهد کرد.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/4/6 مخصوص متولدین آذر

امروز شما کمی عصبی هستید و خودتان هم دلیل آن را نمی دانید. نگران نباشید، هیچ اتفاقی برای شما نیفتاده است و تقریبا همه در چنین حالتی قرار دارند و علت آن هم شرایط کیهانی موجود است. شما با کوچک ترین صدای غیر منتظره ای یک متر از جایتان می پرید و به حرف هایی که هیچ منظوری پشت آنها نیست هم واکنش نشان می دهید. تحت این شرایط روابطتان با دیگران ممکن است کمی بهم ریخته باشند. صحبت کردن در مورد احساسات و وضعیت فعلیتان می تواند به بهتر شدن این شرایط کمک کند، البته اگر طرف مقابلتان از خودتان عصبی تر نباشد! اگر توانستید کمی ورزش کنید و یا حداقل قدم بزنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/4/6 مخصوص متولدین دی

شما امروز زیاد حال و حوصله ی سر و کله زدن با دیگران را ندارید و وقتی دوستانتان از شما دعوت می کنند تا با آنها بیرون بروید هیچ تمایلی به پذیرفتن این پیشنهاد احساس نمی کنید. شما امروز اصلا صبر و تحمل ندارید و چیزهایی که معمولا برایتان هیچ اهمیتی ندارند به سادگی باعث ناراحتی و عصبانیت تان خواهند شد. در نتیجه به نفعتان است که امروز تا جای ممکن تنها باشید و با دوستان و همکاران و حتی اعضای خانواده زیاد حرف نزنید و بحث هم نکنید. بهتر است به جای فعالیت های اجتماعی کارهایی را انجام دهید که به صورت انفرادی هم می شود انجام داد، مثلا ورزش کنید، کتاب بخوانید و یا به موسیقی گوش کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/4/6 مخصوص متولدین بهمن

امروز یکی از آ روزهای درهم و برهم است که جوی عصبی بر آن حاکم است. با این که معمولا قرار گرفتن در مرکز توجه برای شما کاملا عادی است و حتی از آن لذت هم می برید، امروز برعکس همیشه حتی نگاه های دیگران هم برایتان آزاردهنده هستند چه برسد به حرف هایشان! شاید برایتان خوشایند نباشد، اما وقتی می بینید همه چشم هایشان را به شما دوخته اند و منتظر هستند تا حرفی بزنید این کار را به سریعترین و کوتاهترین شکل ممکن انجام داده و بعد هم خودتان را کنار بکشید. حالا که حال و حوصله ی بودن در جمع را ندارید به خلوت خودتان پناه ببرید. خواندن کتاب های مورد علاقه تان در این شرایط می تواند بهترین گزینه ی ممکن باشد.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه پنجشنبه 98/4/6 مخصوص متولدین اسفند

امروز به احتمال زیاد ترجیح می دهید که دیگران شما را با خودتان و افکارتان تنها بگذارند. دلتان می خواهد دیگران شما را به حال خودتان بگذارند و کسی مزاحمتان نشود تا در آرامش خاطر به کارهایی که دارید رسیدگی کنید. سر و صداها و درخواست های دیگران شاید در حالت عادی برای شما آزاردهنده نباشند، اما امروز اصلا حال و حوصله ی آنها را ندارید و دلتان نمی خواهد هیچکس و هیچ چیزی تنهاییتان را به هم بزند. در هر صورت باید مواظب باشید که تنش و عصبانیتی که احساس می کنید را به دیگران منتقل نکنید و واکنش های تندی از خودتان نشان ندهید، امروز می گذرد اما کارهایی که می کنید از یاد دیگران نخواهند رفت.

*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه