شمانیوز

پس از منتشر شدن آخرین اطلاعات گلکسی A90 شایعه وجود دوربین با مکانیزم چرخشی در آن تکذیب شد.

به گزارش خبرنگار  شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، مدتی است که از گوشی میان رده جدید سامسونگ کهگلکسی A90 نام دارد شایعات بسیاری در فضای مجازی منتشر شده است. این شایعات و اطلاعات درهم بیشتر از آن چه به ما در تشخیص مدل نهایی این محصول کمک کنند، ما را گیج کرده‌اند. دستگاهی که ابتدا به نظر می‌رسید یک مدل جدید از گلکسی A80 برای بازار‌های دیگر است بعد‌ها با یک محصول مخفی از سری R گلکسی اشتباه گرفته شد. خوشبختانه با انتشار خبر‌های جدید درباره این گوشی بالاخره می‌توان قطعه‌های پازل اطلاعات محصول جدید سامسونگ را کنار یکدیگر قرار داد و نتیجه نسبی گرفت.

 

جدیدترین اطلاعات منتشر شده از گلکسی A90

تا آن جایی که تا به امروز متوجه شده‌ایم اسم این دستگاه واقعا گلکسی A90 است. در واقع گفته می‌شود که دو دستگاه هستند که با این اسم شناخته خواهند شد. شماره مدل‌هایی که تاکنون از آن‌ها منتشر شده SM-A905 و SM-A908 است. احتمال دارد بعد‌ها یک نسخه Pro نیز برای این دستگاه معرفی شود تا اعضای خوانده این محصول تکمیل شوند. انتظار می‌رود در هر دو این گوشی‌ها از تراشه Snapdragon 855 استفاده شود. این تراشه یک پردازنده تقریبا قوی است.

 

اطلاعات جدید دیگر که درباره این گوشی منتشر شده است به ما می‌گوید احتمالا در SM-A908 از یک صفحه نمایش FullHD+ سوپر امولد Infinity-U استفاده شده است. هر دو گوشی‌های SM-A908 و SM-A905 دارای صفحه نمایش ۶.۷ اینچی خواهند بود. قسمت عجیب مشخصات فاش شده از این دو دستگاه این است که ظاهرا SM-A908 دستگاهی خواهد بود که از اینترنت همراه نسل پنجم پشتیبانی می‌کند و احتمالا برادر آن این توانایی را ندارد. سوالی که این جا پیش می‌آید این است که آیا سامسونگ می‌تواند هزینه‌های اضافی مدل ۵G را با کاهش سخت افزار‌های دیگر جبران کند؟

 


پایان شایعه دوربین چرخشی گلکسی A90 پس انتشار جدیدترین مشخصات آن

 

مشخصات دوربین گلکسی A90

در بخش دوربین گفته می‌شود SM-A905 یک دوربین سه‌گانه دارد که به ترتیب ۴۸ مگاپیکسل، ۱۲ مگاپیکسل و ۵ مگاپیکسل کیفیت دارند. در این دوربین قابلیت رازآلود "Tilt OIS" نیز وجود دارد که هنوز اطلاعاتی از آن مشخص نشده است. گوشی با شماره مدل SM-A908 نیز احتمالا یک دوربین سه‌گانه با کیفیت ۴۸ مگاپیکسل، ۸ مگاپیکسل و ۵ مگاپیکسل دارد که در پشت دستگاه قرار گرفته‌اند. اطلاعات جدیدتری که درباره این بخش منتشر شده این است که ظاهرا خبری از مکانیزم پریسکوپی چرخشی دوربین در گلکسی A90 نیست و قرار است مانند گذشته دوربین‌ها در پشت قرار بگیرند. مکانیزمی که در بالا به آن اشاره شد در گوشی گلکسی A80 دیده می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied