شمانیوز

معاون آموزشی کانون زبان ایران از آغاز ثبت نام اینترنتی آزمون جذب مدرس فصل تابستان کانون زبان از روز سه‌شنبه ۲۵ تیرماه خبر داد.

به گزارش خیرنگار شمانیوز و به نقل از مهر، علیرضا اسلامی عنوان کرد: ثبت نام اینترنتی از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۵ تیرماه آغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری یکشنبه ۲۰ مرداد ماه ادامه می‌یابد، همچنین تاریخ برگزاری آزمون سه‌شنبه ۲۹ مردادماه خواهد بود.

 

وی گفت: آزمون کتبی جذب مدرس در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان) و فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی، روسی، چینی و ایتالیایی برگزار خواهد شد. آزمون دورۀ قبل که در فصل بهار برگزار شد مربوط به مراکز تازه تأسیس و افرادی بود که نیاز به مصاحبه مجدد داشتند اما این آزمون به صورت سراسری برگزار خواهد شد.

 

در آزمون فصل بهار ما توانستیم برای اولین بار روشی را در برگزاری آزمون جذب مدرس در پیش گیریم که این امکان را فراهم آورد که آزمون کتبی جذب به طور همزمان در کلیه استان‌های متقاضی برگزاری آزمون به صورت همزمان برگزار گردد به این ترتیب که فایل سوالات آزمون کتبی یک ساعت قبل از آزمون به مراکز استان‌ها ارسال شد و سپس با حضور مدیر استان و مسئول حراست تکثیر و در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت؛ انشاالله در آزمونی که پیش رو داریم نیز از این شیوه استفاده خواهد شد.

اسلامی در خصوص مراحلی که باید طی شود تا فردی به عنوان "مدرس کانون زبان ایران" پذیرفته شود گفت: شرکت‌کنندگان در آزمون کتبی پس از موفقیت در این آزمون برای شرکت در مصاحبه و دمو دعوت خواهند شد، در آزمون مصاحبه، دانش زبانی، نحوۀ تلفظ، لحن افراد، تاکید بر روی لغات و جملات، درک مطلب، نحوۀ برخورد، انگیزه‌های تدریس، توانایی تدریس و … شرکت‌کنندگان بررسی خواهد شد.

 

معاون آموزشی کانون زبان ایران ادامه داد: پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی بعد از مصاحبۀ شفاهی وارد مرحله دمو خواهند شد، فایل‌های آموزشی مربوط به دمو در سامانۀ LMS برای این افراد قابل دسترس است. شرکت کنندگان بر اساس گروه آموزشی که در آن پذیرفته شده‌اند از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان فایل‌های مربوط را در سایت LMS.ILI.IR مشاهده خواهند کرد. شرکت در دوره‌های آموزش حضوری تدریس و سیلابس کانون زبان ایران و شرکت در کلاس‌های مدرسین پیشکسوت مراحل تکمیل کننده فرایند جذب مدرس می‌باشد.

 

وی خاطر نشان کرد: در تلاشیم تا شرایطی فراهم شود تا در بستر فن‌آوری های ارتباطات از راه دور برای دوره‌های بعد آزمون‌های مصاحبه و دمو نیز در استان‌ها به صورت آنلاین و یا توسط افرادی که از اداره مرکزی به استان‌ها فرستاده می‌شوند، برگزار شود تا به این ترتیب داوطلبان عزیز مجبور نباشند سختی سفر را متحمل شوند.

 

اسلامی در بخش پایانی سخنانش ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت‌کنندگان در آزمون جذب مدرس از آن‌ها خواست با توکل بر خدا، به دور از هرگونه استرسی و با اعتماد به نفس کامل در این آزمون شرکت نمایند.

کد خبر 4663947

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه