شمانیوز

راه‌های استان البرز از جمله جاده کرج – چالوس و آزاد راه قزوین – کرج در روز جمعه بیست و یکم تیرماه دارای بار ترافیکی است.

به گزارش شمانیوز به نقل از ایرنا: راه‌های استان البرز از جمله جاده کرج – چالوس و آزاد راه قزوین – کرج در روز جمعه بیست و یکم تیرماه دارای بار ترافیکی است.

رئیس پلیس راه البرز در این باره اعلام کرد که بار ترافیکی در مسیر جاده کرج – چالوس از ابتدای میدان امیر کبیر تا کیلومتر هشت است.

در آزاد راهی نیز در مسیر جنوبی آزاد راه قزوین – کرج بار ترافیکی وجود دارد که پیش بینی می‌شود با توجه به نصب عرشه در این مسیر ترافیک تا ساعت ۱۳ ادامه داشته باشد.

رضا گودرزی اظهار داشت: رانندگان با توجه به اوج ترافیک، برای پیشگیری از حوادث به نکات ایمنی بیش از پیش توجه کنند ضمن آنکه مأموران پلیس راه در تمام محورهای ارتباطی استان مستقر هستند.

استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

روزانه به طور متوسط بیش از ۲۰۰ هزار وسیله نقلیه در راه‌های البرز تردد می‌کنند که حدود ۲۰ هزار تردد در جاده کرج - چالوس و بقیه در آزادراه‌های این استان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید