شمانیوز

مرد ۶۴ ساله ای از بریستول انگلیس به اتهام قتل دختر نوجوان ۱۷ ساله ای به نام “ملانی” در سال ۱۹۸۴ به حداقل ۲۲ سال زندان محکوم شد.

 به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مجله دوستان: مرد ۶۴ ساله ای از بریستول انگلیس به اتهام قتل دختر نوجوان ۱۷ ساله ای به نام “ملانی” در سال ۱۹۸۴ به حداقل ۲۲ سال زندان محکوم شد.
 
بعد از ۳۲ سال سرانجام راز جنایت “کریستوفر همپتون” برملا شد. وی که به ملانی ۱۷ ساله به طرز وحشیانه ای تجاوز کرده بود با وارد کردن ضربات سهمگین چاقو به سینه اش، وی را از پای درآورد. ملانی که ژوئن ۱۹۸۴ در راه برگشت از یک کلوپ بوده توسط قاتل ربوده می شود و در حمام خانه اش به وی تجاوز می شود.
 
جسد این دختر توسط شیر فروش محل و پسر ۱۰ ساله اش یافت می شود. متهم که در سال ۲۰۱۵ پس از تطابق دی ان ای موجود روی لباس ملانی با دی ان ای یکی از اعضای خانواده همپتون در پایگاه داده ملی همسان به دام افتاده، نخست اتهامات وارده در دادگاه بریستول روز دوشنبه را رد کرد. قاضی دادگاه همپتون پدر چهار فرزند را به اتهام قتل و تجاوز گناهکار دانست و وی را به حداقل ۲۲ سال زندان محکوم کرد.
 
طبق اظهار نظر قاضی پرونده این حمله طولانی و بی رحمانه برای ارضای نیاز جنسی متهم بوده و وی با ضربات متعدد چاقوی تیز این دختر نوجوان را به قتل رسانده است. قاتل بعد از قتل ملانی با همسر دوم خود ازدواج کرده و حاصل این زندگی یک دختر است. طبق اظهار نظر دادگاه این قتلی بسیار ناجوانمردانه و اندوهباری بوده است. به رغم مجازات ۲۲ سال زندان برای متهم اما طبق نظر قاضی همپتون به احتمال زیاد در زندان خواهد مرد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • محمود

    هرجای دنیا ادمای کثیف و پست وجود داره اینارو باید به روشی که خودشون ادم کشتن ،،کشت تا بفهمن چه ظلمی درحق مقتول انجام دادن و اون بیچاره چه عذابی متحمل شده


روی خط رسانه