شمانیوز

فال روزانه یکشنبه 6 مرداد 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/5/6

 

فال روز تولد ( امروز یکشنبه 1398/5/6 )

 

 
دوست عزیزی که 6 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
امسال از هر آنچه که شما را آزار می دهد، دوری کنید. تغییرات، چه ظاهری چه باطنی، باید در اولویت زندگی تان باشد. از همین امروز دست به کار شوید و برای برنامه های جدید و هیجان انگیز زندگی تان قدم بردارید. سعی کنید از امنیت اطراف تان اطمینان حاصل کنید و شرایطی را برای خود فراهم کنید که به شما آرامش می دهد. اگر شما نسبت به دیگران مهربان و با اعتماد باشید، به همان نسبت از دیگران انرژی خواهید گرفت. بنابراین یک طرفه به قاضی رفتن عاقلانه نیست. سعی کنید که زاویه دید بازتری به اطراف تان داشته باشید تا زندگی خوشی های بیشتری را نشانتان دهد. فصل پاییز، تغییرات خوبی در زندگی تان به خصوص در زمینه کاری و عاطفی رخ خواهد داد. این تغییرات زندگی عاطفی شما را نیز تغییر خواهد داد. خود را برای روزهای پر از شور عاشقی و موفقیت آماده کنید. ماه مهر بهترین ماه سال تان خواهد بود.
 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه یکشنبه 98/5/6 مخصوص متولدین فروردین

امروز همه کارها برای شما به خوبی و راحتی پیش خواهند رفت، به ویژه در جاهایی که بحث روابط عاطفی و یا زیبایی به میان بیاید. اگر امروز به آرایشگاه بروید حتما از نتیجه ی کار راضی خواهید بود. رابط شما با دیگران در حال حاضر دارند خیلاحساس می کنید که هیچ پیشرفتی در کار ندارید اما نگران نباشید زیرا این شرایط موقتی است و به زودی فرصت های جدیدی پیش پایتان قرار می گیرد. در حال حاضر بهتر است نسبت به خرج کردن پول خود محتاط تر باشید تا همه چیز به شرایط قبلی خود باز گردد. از موضوعی نگران هستید اما بدانید که غصه آینده را خوردن تنها لذت حال را از شما خواهد گرفت. دوستی که مدت ها از او خبر نداشته اید به زودی به سمت تان باز خواهد گشت. بهتر است اشتباهات گذشته را تکرار نکنید.

 

ی خوب پیش می روند و این فرصت خیلی خوبی است تا یک مهمانی راه بیندازید و یا حداقل چند نفر از دوستان نزدیکتان را به خانه تان دعوت کنید. آتشی در درون خود احساس می کنید که عشق و محبتی که به شخص مورد علاقه تان دارید را چندین برابر می کند، احساس خود را به زبان بیاورید و نگران واکنش طرف مقابلتان هم نباشید. خلاقیت شما تا آخر ماه به اندازه ی امروز نخواهد بود، قدر این فرصت را بدانید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه یکشنبه 98/5/6 مخصوص متولدین اردیبهشت

اگر مدت ها به فکر یک سفر هستید، حالی زمان مناسبی است. این تغییر بر روحیه شما نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. شما با حرف تان دل فردی را شکسته اید و فکر می کنید که حق با شماست اما بهتر است که دو طرفه به موضوع نگاه کنید تا جای هیچ نگرانی و سوتفاهمی باقی نماند. به زودی راهی در زندگی تان باز می شود که انتظارش را ندارید. اگر چه در ابتدا ترس قدم برداشتن در این راه را دارید اما خیلی زود می فهمید که این راه آینده تان را تضمین خواهد کرد.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه یکشنبه 98/5/6 مخصوص متولدین خرداد

بهتر است امروز در خانه بمانید و کمی استراحت کنید. شما روزهای پر تنشی را تجربه کرده اید و حال باید به فکر آرامش تان باشید. اگر چه کارهای عقب مانده زیادی روی سرتان ریخته اما وقت برای آنها بسیار است. تنها چیزی که امروز باید به آن توجه کنید سلامتی تان است. اخیرا در رابطه با شریک زندگی تان به مشکل برخورده اید، اگر هر دو بنشینید و با صداقت با هم گفتگو کنید، تمام مشکلاتتان حل خواهد شد. از گیر دادن های بیش از حد نیز خودداری کنید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه یکشنبه 98/5/6 مخصوص متولدین تیر

ثباتی در کارتان ایجاد شده، بهتر است این راه را ادامه دهید تا به موفقیت ایده آل خود برسید. اگر بر مشکلات غلبه نکنید، آنها بر شما غلبه خواهند کرد. سورپرایزی در راه خواهید داشت که ممکن است دیدار یک دوست باشد، پس خودتان را برای آن آماده کنید. سعی کنید خود واقعی تان باشید، این ساده ترین راه ممکن برای برقراری رابطه ای سالم با دیگران است. شخصی این روزها بیش از همیشه حواس اش به شما است، شما نیز محتاط تر عمل کنید تا سوء تفاهمی پیش نیاید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه یکشنبه 98/5/6 مخصوص متولدین مرداد 

امروز کمی ناامید به نظر می رسید و حتی ممکن است بی دلیل از دست یکی از عزیزان تان ناراحت و عصبی شوید اما سعی کنید خودتان را کنترل کنید و بر اساس احساسات منفی خود تصمیم نگیرید. اگر عجولانه و بی فکر عمل کنید، نتایج بدی برایتان به همراه خواهد داشت. در رابطه عاطفی خود دچار ابهام شده اید. نمی دانید چه کنید اما یادتان باشد که با نشستن و فکر کردن، هیچ اتفاق خوشایند و رضایت بخشی برایتان به خودی خود نخواهد افتاد. انگیزه ای قوی کلید موفقیت شما در چنین روزی ست.

 

 

 

 
z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه یکشنبه 98/5/6 مخصوص متولدین شهریور

اگر می خواهید تاثیر بیشتری بر دیگران بگذارید، باید از ته قلب تان حرف بزنید. تظاهر کردن دیر یا زود دست تان را رو می کند. امروز یکی از اهداف شما که احتمالا مربوط به زمینه کاریتان است، رنگ واقعیت به خود می گیرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نشانه های این پیروزی را به دقت شناسایی کنید و قدم های بعدی تان را بر اساس آنها بر دارید. اگر به فکر تغییری در زندگیتان هستید، هر چه زودتر اقدامات آن را فراهم کنید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه یکشنبه 98/5/6 مخصوص متولدین مهر

در حال حاضر به فکر تغییر شغل تان هستید اما آنچه باید در اولویت قرار دهید، رابطه عاطفی تان است. زندگی عاطفی شما دچار دگرگونی شده است و اگر حالا به فکر درست کردنش نباشید برای همیشه پشیمان خواهید شد. خودتان را از موضوعاتی که شما را آزار می دهد دور می کنید، اما این راه حل خوبی نیست بلکه باید با اعتماد به نفس کامل مقابل آنها بایستید و برای اهداف خود بجنگید. یکی از دوستانتان خبر خوبی را به شما می رساند که دیدتان را نسبت به برخی مسایل تغییر خواهد داد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه یکشنبه 98/5/6  مخصوص متولدین ابان 

این روزها درگیری هایتان زیاد است، از نیازهای خود گرفته تا نیازهای خانواده و مسئولیت های کاری که روی سرتان انبار شده است. استرس شما زیاد شده و فکر می کنید که ممکن است در رسیدن به آنها به مشکل بر خورید اما نترسید. کلید موفقیت شما ایجاد تعادل میان کارها و مسئولیت هایتان است. اگر در رابطه عاطفی خود کمی گیج و ناامید شده اید، به جای دوری از شریک زندگی تان بهتر است با او قرار ملاقاتی بگذارید و تمام سوء تفاهم ها را برطرف کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه یکشنبه 98/5/6 مخصوص متولدین اذر

یکی از دوستان تان حال ناخوشی دارد اما شما دلیلش را نمی دانید و همین موضوع نگران تان کرده استو بهتر است امروز کمی زودتر کارهایتان را جمع و جور کنید و نزد او بروید. همین حضور شما برای تغییر روحیه او کافی ست. اگر می خواهید روابط عاطفی تان بهتر از قبل شود، احساسات خود را پنهان نکنید و آن را برای فردی که به او علاقه دارید بازگو کنید. به زودی اتفاقی شما را به شریک زندگی تان نزدیک تر می کند. قدر داشته هایتان را بدانید و از مقایسه کردن خود با دیگران خودداری کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه یکشنبه 98/5/6  مخصوص متولدین دی

اگر به فکر تغییرات هستید، امروز روز خوبی برای آن نیست. هر چند ممکن است که پیشنهادهای خوبی به شما شود اما دست نگه دارید. بهتر است در مورد صحت اطلاعاتی که به دستتان می رسد، اطمینان حاصل کنید سپس در چند روز آینده در مورد آن تصمیم بگیرید. نگران از دست رفتن این فرصت نباشید، مطمئن باشید که اگر همه چیز صحت داشته باشد، این فرصت به زودی از دستتان در نخواهد رفت. اگر گره ای در راهی که در پیش گرفته اید، افتاده است، به ارتباطات بیشتر آن را حل خواهید کرد.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه یکشنبه 98/5/6 مخصوص متولدین بهمن 

امروز سعی کنید خودتان را با کارهایی که به آنها علاقه دارید، مشغول کنید. با انرژی مثبتی که امروز در فضا پراکنده است، دست به هر کاری بزنید، موفقیت شما حتمی خواهد بود. شاید شما خودتان را دست کم بگیرید اما هستند افرادی که شما و توانایی هایتان را ستایش می کنند، بنابراین اعتماد به نفس تان را بالا برده و قدم هایتان را محکم تر بردارید. دوستی انتظار تلفن شما را می کشد، هر چه زودتر با او تماس بگیرید. برای دادن جواب نیز بیش از این معطل نکنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه یکشنبه 98/5/6 مخصوص متولدین اسفند 

موضوعی ذهن تان را درگیر کرده اما شما برای تصمیم گیری هیچ کاری نمی کنید. بهتر است که فرصت را از دست ندهید و با دیگران مشورت کنید. وسط زمین و آسمان ماندن شما را به هیچ کجا نخواهد رساند. حتی اگر راه سختی در پیش دارید، باید قدم اول را بردارید. هم چیز در میانه راه به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. از کمک گرفتن از دیگران نهراسید و خجالت نکشید، آنها می توانند راهنمای خوبی برایتان باشند. شریک زندگی تان منتظر است تا به قول تان عمل کنید، بیش از این او را در انتظار نگذارید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید