شمانیوز

فال روزانه چهارشنبه 9 مرداد 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/5/9

 

فال روزانه چهارشنبه 9 مرداد 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/5/9

 

 

 

فال روز تولد ( امروز چهارشنبه 1398/5/9 )

 

 

 

دوست عزیزی که 9 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
اگر از برخی از بخش های زندگیتان راضی نیستید،، بهتر است هر چه سریع تر برنامه هایتان را تغییر دهید. در چنین روزی حقایق زیادی برایتان روشن می شود و گویی شما از یک خواب بلند بیدار می شوید. چیزهایی که می شنوید می تواند تغییرات مثبتی را در زندگیتان ایجاد کند به شرط آن که به خودتان ایمان داشته باشید. هنوز چیزهایی در زندگی تان است که شما را آزار می دهند، مهم نیست دیگران چه فکر می کنند، بهتر است آنها را از زندگی تان حذف و فضا را برای اتفاقات خوش باز کنید. در ماه شهریور تلفنی به شما می شود که حاوی یک خبر خوبی است که مدت هاست انتظارش را می کشید. خودتان را برای یک جشن مفصل آماده کنید. ماههای مهر و بهمن از بهترین ماههای امسال تان خواهد بود.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/5/9 مخصوص متولدین فروردین 

این روزها تنها کاری که باید انجام دهید این است که صبر داشته باشید. شما تمام تلاش تان را کرده اید، بنابراین نگران نباشید و باقی کارها را به دیگران واگذار کنید. اعتماد به نفس بالا چیزی ست به شما کمک می کند تا بتوانید تصمیم درست را بگیرید. اگر امروز برای اولین بار با فردی قرار دارید، پیشنهاد می کنیم که با آمادگی لازم سر قرار آماده شوید. دیر رسیدن شما را از چشم او خواهد انداخت بنابراین قدم اول را محکم بردارید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/5/9 مخصوص متولدین اردیبهشت

امروز اعتماد به نفس شما بیشتر از همیشه است طوری که خودتان هم باور ندارید. سعی کنید دلیل آن را دریابید تا بتوانید همیشه آن را بالا نگه دارید. شما توانایی های زیادی دارید و دیگران هم از این موضوع آگاهند. پس خودتان را دست کم نگیرید تا معجزه خوشبختی برایتان اتفاق افتد. به زودی فرصتی برایتان فراهم می شود که هم در روابط عاطفی و هم در شرایط مالی شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت. پیشنهاد می کنیم که با سیاست جلو روید وگرنه از دستتان در خواهد رفت.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/5/9 مخصوص متولدین خرداد 

احساس می کنید مانند تخته ای روی آب شناور هستید. دوست دارید به زندگی تان عمق بدهید اما با شرایط موجود امکان پذیر نیست. نگران نباشید زیرا این شرایط موقتی است و به زودی همه چیز همان طور که شما می خواهید پیش می رود. در مورد مشکلاتی که با دیگران دارید، زود تصمیم نگیرید. سعی کنید که به قضایا دو طرفه نگاه کنید و به خودتان فرصت دهید تا فکرهایی که در سر دارید، پخته شود. خبر خوشی از یکی از دوستانتان می شنوید که تغییرات زیادی را در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/5/9 مخصوص متولدین تیر

اگر این روزها تمرکز و آرامش لازم را برای انجام کارهایتان ندارید، بهتر است فعلا دور کارهای مهم را خط بکشید و سرتان را با کارهای کم اهمیت تر گرم کنید. روزهای شلوغی در پیش است و باید سخت برای آنها خودتان را آماده کنید. مهارت، توانایی و اطلاعات شما به اندازه کافی است، فقط باید آنها را در مسیر درستی به کار ببرید تا نتیجه دلخواهتان اتفاق افتد. تنها چیزی که شما به آن احتیاج دارید، یک حامی ست که به شما اعتماد به نفس لازم را بدهد.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/5/9 مخصوص متولدین مرداد 

سعی کنید در حال حاضر تسلیم فکر و خیال خود نشوید و کمی عاقلانه تر به مسائل نگاه کنید. اگر احساس می کنید که در موجی گیر افتاده اید و مدام به این طرف و آن طرف پرت می شوید، بهتر است غر زدن را کنار بگذارید و به جای دست و پا زدن های بی نتیجه، کمی صبر کنید تا این طوفان نیز به پایان رسد. فردی شما را ناراحت کرده است، به جای سکوت کردن، با شجاعت احساسات خود را بیان کنید و گرنه او همچنان به رفتارهای آزار دهنده خود ادامه خواهد داد.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/5/9 مخصوص متولدین شهریور

احساس می کنید که راهتان را گم کرده اید و به آرزوهایی که در سر داشته اید، نرسیدید. شاید انرژی لازم را داشته باشید اما آنچه اهمیت دارد این است که باید آنها را در مسیر درستی هدایت کنید. کلید موفقیت شما در دستان خودتان است پس آن را در جیب دیگران جستجو نکنید. برای خودتان یک مسیری را مشخص کنید و طبق آن پیش روید. هر چه در این مسیر مسئولیت پذیرتر باشید، شادتر و موفق تر از قبل خواهید شد. به زودی پیشنهادی به شما می شود که تغییرات بزرگی را در زندگیتان ایجاد خواهد کرد.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/5/9 مخصوص متولدین مهر

اگرچه مشکلات تمامی ندارند اما شما تمام تلاش تان را به کار گیرید و به سمت جلو حرکت کنید. دیگران سعی دارند شما را وادار به کاری کنند که خودشان دوست دارند، اما تن به آن ندهید. اگر می خواهید به مسائل اطراف تان نظم دهید، بهتر است از خودتان شروع کنید. انتظار نداشته باشید که دیگران مراقب شما باشند و آرزوهای شما را برآورده کنند. شما خودتان باید برای هدف هایی که در سر دارید دست به کار شوید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/5/9 مخصوص متولدین ابان

فکرتان بهم ریخته طوری که احساس می کنید در آنها غرق شده اید. نگذارید این افکار انرژی شما را بگیرند و نگران تان کنند زیرا هیچ کدام شان هنوز واقعیت ندارند. بهتر است چند قدم به عقب بردارید و شرایط خودتان را از دور و بار دیگر مرور کنید. این کار به شما کمک می کند تا به افکارتان نظم بیشتری دهید. مشورت با خانواده یا یک دوست مورد اعتماد نیز می تواند از سنگینی که بر دوش تان است بکاهد. اگه برنامه سفری دارید از همین حالا برای آن برنامه ریزی کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/5/9 مخصوص متولدین اذر

در دامی گیر افتاده اید و رهایی برایتان سخت شده است. در این شرایط سعی کنید گذشته را در تصمیم گیری هایتان دخیل نکنید و بر اساس شرایط حاضر مسائل را بسنجید. احساسات نیز می توانند شما را به بیراهه ببرند پس سعی کنید از واقعیت دور نشوید. بد نیست بار دیگر شرایط و انگیزه هایی که در سر دارید و بررسی کنید. انرژی خود را این بار در جایی دیگر صرف کنید تا نتیجه بهتری برایتان حاصل شود. امشب زمان خوبی ست تا با شریک زندگی تان بنشینید و حرف های دلتان را بزنید. او نیز حرف هایی برای گفتن دارد.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/5/9 مخصوص متولدین دی

شما عاشق حرف زدن هستید و از دیگران هم انتظار دارید که حرف هایتان را تمام و کمال بشنوند. اخیرا ایده های زیادی به ذهنتان خطور کرده که دوست دارید آنها را با دیگران هم به اشتراک بگذارید. احساس می کنید که اگر دیگران هم آنها را دنبال کنند، دنیای زیباتری خواهید داشت. اما همه مثل شما فکر نمی کنند. به جای ناامید شدن با قدرت بیشتری راهتان را تا رسیدن به موفقیت ادامه دهید. داشتن یک همراه در این راه می تواند به شما کمک زیادی کند و بر سرعت پیشرفت تان بیفزاید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/5/9 مخصوص متولدین بهمن 

اتفاقی ناگهانی برایتان افتاده، به همین دلیل مجبور شده اید برخی از برنامه هایتان را تغییر دهید. دیگران سعی می کنند در کار شما دخالت کنند اما به آنها اجازه این کار را ندهید. اخیرا چیزی در اطراف تان شما را آزار می دهد طوری که احساس می کنید دست و پایتان را بسته است. این موضوع شک و تردید را به دل شما انداخت، تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از هر قدم، خوب فکر کنید. به زودی نتیجه یکی از سخت کوشی هایتان را خواهید دید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه چهارشنبه 98/5/9 مخصوص متولدین اسفند 

همیشه همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش نمی رود. گاهی مجبور می شوید از مسیر اصلی منحرف شوید. لازم نیست نگران باشید، اگر چه سرعت تان کند می شود اما در نهایت موفقیت از آن شماست. امروز عقل و احساس شما بهم گره خورده و نمی توانید آنها را از هم جدا کنید طوری که تصور می کنید سرابی که می بینید هم واقعی است. بد نیست کمی منطقی تر عمل کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. اگر مدت هاست در فکر شروع کاری هستید، امروز با فرد مورد نظر صحبت کنید و قدم اول را بردارید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید