شمانیوز

یک پدر مشهدی که دختر 13 ساله ناتنی داشت به طرز وحشیانه ای تجاوز کرد.

سایت سمتاک نوشت: یک پدر مشهدی که دختر 13 ساله ناتنی داشت به طرز وحشیانه ای تجاوز کرد این آزار و اذیت جنسی او چندین بار تکرار شد و ماحرای این پدر متجاوز این گونه است که او یکی از اشرار معروف و مشهور در مشهد می باشد طی چند شرارت در خیابان های مشهد از وی به دادسرای مشهد شکایت شد و طی این شکایت پلیس به جستجوی او پرداخت که توانست او را دستگیر نماید در ادامه جزئیات بیشتری را از تجاوز جنسی وحشیانه پدری به دختر 13 ساله اش و بارداری دختر را خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

طی چند روز گذشته اقدامات ضربتی برای دستگیری شرورها در شهر مشهد انجام شد که یکی از این افراد شرور به دختر ناتنی خود بارها تجاوزکرده است. در پی اجرای چهار عملیات ضربتی پلیس، هفت سارق حرفه‌ای و زورگیر به عنف در مشهد دستگیر و روانه دادسرا شدند.

 

مردی جوان که در محدوده کال زرکش مورد زورگیری سارقی خشن قرار گرفته بود، با مراجعه به کلانتری کاظم‌آباد شکایت خود را تنظیم کرد که تیمی از ماموران این کلانتری وارد عمل شدند.طبق بررسی‌ها مشخص شد متهم اصلی این پرونده که مردی جوان و معروف به «بلند» بود، از چندی پیش مرتکب زورگیری از چندین شهروند شده است.

 

ماموران پس از تکمیل تحقیقات با هماهنگی مقام‌قضایی وارد عمل شده و این سارق حرفه‌ای را در محل اختفایش دستگیر کردند. بازجویی از این زورگیر خشن ادامه داشت که گزارش خانمی میانسال به پلیس، برای دومین بار پای ماموران کلانتری کاظم‌آباد را به محل حادثه کشاند.

 

در این حادثه نیز یکی از سارقان حرفه‌ای منطقه توس که معروف به «پلنگ» بود، نقش داشت و طبق گزارش اعلامی از سوی همسر دومش مشخص شد این فرد طی چند مرحله دختر ١٣ساله ناتنی‌اش را مورد آزار و اذیت قرار داده است.درحالی‌که پرونده این متهم فراری برای سرقت‌های ارتکابی‌اش مفتوح بود، لکه سیاه دیگری نیز به پرونده او اضافه شد و ماموران با ردزنی‌های میدانی این مرد ۴٠ساله را دستگیر کردند.

 

 هم‌زمان با اجرای عملیات دستگیری این سارق میانسال تیم دیگری از ماموران کلانتری کاظم‌آباد حین گشت‌زنی در یکی از خیابان‌های منطقه توس سه سارق حرفه‌ای خودرو را حین ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر کردند.فرمانده انتظامی مشهد در این باره گفت: در این سه عملیات چهار متهم سابقه‌دار که از سارقان معروف در منطقه توس بودند.

 

شناسایی و دستگیر شدند که ماموران از محل اختفای آنان چهار دستگاه خودروی سواری مسروقه، تعداد زیادی لوازم مسروقه شامل قطعات خودرو و لوازم خانگی را کشف کردند.سرهنگ محمد بوستانی در ادامه از اجرای عملیات ضربتی دیگر در منطقه ابوطالب پرده برداشت و افزود: در پی اعلام اخباری مبنی بر سرقت‌های سریالی خودرو در حوالی بیمارستان ابن سینا، و بولوار ابوطالب تیمی از ماموران کلانتری شفا نیز وارد عمل شدند.

 

وی تصریح کرد: ماموران با انجام ردزنی‌های میدانی یکی از متهمان این پرونده را دستگیر کردند، این سارق حرفه‌ای در بازجویی‌ها به ده‌ها سرقت از خودروهای سواری با استفاده از شاه‌کلید با همکاری یکی از دوستانش اعتراف کرد.بوستانی با بیان اینکه متهم این پرونده زندانی است و در مدت مرخصی‌هایش مرتکب این سرقت‌ها می‌شده، اظهار کرد: همدست این سارق نیز دستگیر شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ابوالفضل احمدی

    من خودم ۱۵ سالمه این چیزا رو نباید بزارن اخه فکر یکی مثل من منحرف میشه من بعدش دوستام همینطور ادامه پیدا میکنه فقط و فقط این باید اعدام بشه چون حقوق حتی دختر ۱۳ ساله هم رعایت نکرده این وسط دل همه مثل من فقط بخاطر اون دختر میسوزه که داره از باطن سوخته میشه

  • محمدرضا

    برخورد بسیا قاطع واجرای حکم درملا عام بسیار موثراست ونباید از واکنش جهانی ودشمنان ترسید اسلام هم دین رافت وهم دین قاطع است متاسفانه اسلام واقعی بدون هراس نمیبینیم