شمانیوز

پدرم میگفت همه پدرها با دخترانشان چنین میکنند! کلاوس کینسکی یکی از نخستین هنرپیشه‌های سینمای آلمان بود که …

سایت نازوب نوشت: پدرم میگفت همه پدرها با دخترانشان چنین میکنند!  کلاوس کینسکی یکی از نخستین هنرپیشه‌های سینمای آلمان بود که …
 
پولا کینسکی گفته کتابی به نام کیندرماند به معنای دهان کودک نوشته که در آن تلاش کرده مردم را با سیمای واقعی پدرش آشنا کند. او می‌گوید مردم از پدرش بت ساخته‌اند در حالی که با چهره واقعی او آشنا نیستند. به گزارش نازوب دختر کلاوس کینسکی  ـ هنرپیشه آلمانی هالیوود که در سال ۱۹۹۱ درگذشت ـ  به تازگی افشا کرده پدرش به مدت ۱۴ سال از وی سوء استفاده جنسی کرده است.

 

پولا کینسکی (دختر بزرگ این هنرپیشه سرشناس و مشهور) که اکنون شصت ساله است گفته او سالها از این هراس داشته که اگر در این باره صحبتی بکند، کسی حرفهایش را باور نخواهد کرد، اما در نهایت تصمیم گرفته سکوتش را بشکند. پولا کینسکی میگوید که پدرم از ۵ تا ۱۹ سالگی به زور به من تجاوز میکرد.

 
 

جنجال رابطه جنسی بازیگر معروف با دخترش (عکس)

 

جنجال رابطه جنسی بازیگر معروف با دخترش (عکس)

 

وی که در آلمان هنرپیشه است می گوید پدرش همواره به او این طور تلقین می‌کرده که رفتارهایش طبیعی است و تمامی پدرها با دخترهایشان همین کارها را انجام می‌دهند. پولا کینسکی گفته کتابی به نام کیندرماند به معنای دهان کودک نوشته که در آن تلاش کرده مردم را با سیمای واقعی پدرش آشنا کند. او می‌گوید مردم از پدرش بت ساخته‌اند در حالی که با چهره واقعی او آشنا نیستند.

کلاوس کینسکی یکی از نخستین هنرپیشه‌های سینمای آلمان بود که با بازی در وسترن‌های اسپاگتی از جمله فیلم «به خاطر یک مشت دلار» در هالیوود به موفقیت و شهرت فراوانی رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied