شمانیوز

زن جوان در پی شکایت از مرد مسافرکش اعلام کرده که این مرد در یک باغ متروکه به او تجاوز کرده و اموالش را به سرقت برده است

رکنا در مرداد 97 نوشت: زن جوان که مانند روز های قبل برای رفتن به خانه اش در دریاچه چیتگر به قلعه حسن خان سوار یک خودرو پراید شده بود مورد تجاوز راننده شیطان صفت در یک باغ متروکه در غرب تهران شد. بعد از رهایی زن جوان وی به اتهام آدم ربایی , سرقت و آزار و اذیت با زور از راننده متجاوز شکایت کرد و اکنون در انتظار حکم دادگاه می باشد البته راننده ادعاهای زن جوان را دروغ اعلام کرده و گفته است تجاوزی در کار نبوده است و این اتهام ها را رد کرده است

چندی قبل زن میانسالی به اداره پلیس رفت و از راننده پرایدی به اتهام آدم‌ربایی، سرقت و آزار و اذیت شکایت کرد. وی در شرح ماجرا گفت: محل کارم در دریاچه چیتگر است و هر روز عصر با تاکسی به خانه‌ام در قلعه حسن‌خان می‌روم. چند باری مرد جوانی به نام فریبرز که با خودرواش در آن مسیر مسافرکشی می‌کرد مرا به مقصد رساند که با هم آشنا شدیم.

امروز عصر کنار دریاچه منتظر تاکسی بودم که فریبرز با خودرواش کنارم توقف کرد و مرا به مقصدقلعه حسن‌خان سوار کرد. او علاوه بر من دو مسافر دیگر هم داشت که در مسیر پیاده کرد و منتنها شدم که پس از طی مسافتی ناگهان مسیرش را به بهانه ترافیک تغییر داد و دقایقی بعد درکنار باغ متروکه‌ای توقف کرد و پس از آزار و اذیت و سرقت تلفن همراهم مرا در همانجا رها کرد و گریخت.

پس از طرح شکایت متهم دستگیر و صبح دیروز برای بازجویی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد. وی با انکار جرمش گفت: من با خودروام مسافرکشی می‌کنم. مدتی قبل شاکی را به قلعه حسن‌خان رساندم. از آنجایی که من در آن مسیر کار می‌کنم او شماره تلفن همراه مرا گرفت و شماره تلفن همراهش را به من داد تا زمانی که از کار تعطیل می‌شود با من تماس بگیرد و چنانچه در آن مسیر باشم او را به مقصد برسانم.

پس از آن یک‌بار دیگر او را به مقصد رساندم که ابراز دوستی کرد و کرایه‌ام را ندادو بعد از آن چند باری با من تماس گرفت که شهرستان بودم تا اینکه روز حادثه او را سوارکردم و قرار شد ابتدا به ایستگاه مترو ایران‌خودرو برویم و چنانچه مسافر قلعه حسن‌خان سوار کردم اورا هم به مقصد برسانم اما آن روز مسافری پیدا نکردم و او را همانجا پیاده کردم که ناراحت شد

 

1551283647_برنامه-عصر-جدید

 

و به من فحاشی کرد و بعد هم فهمیدم تلفن همراه مرا سرقت کرده‌است. من از او به اتهام سرقت تلفن همراهم شکایت کردم که متوجه شدم او هم به جرم آدم‌ربایی، سرقت و آزار و اذیت شکایت کرده است که من قبول ندارم.

متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور قاضی رضوانی، بازپرس شعبه هشتم در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied