شمانیوز

دختر 17 ساله که برای رفتن به خانه سوار بر خودروی زرد رنگ شده بود نمی دانست سرنوشت تلخی در خودروی تاکسی در انتظارش است. 2 مرد آزارگر به زودی محاکمه می شود.

رکنا در خرداد سال 97 نوشت: چندی پیش ساعت ١١ و ٤٠ دقیقه صبح ماموران کلانتری ١٦٠ خزانه در جریان آدم ربایی نافرجام ٢ مرد جوان قرار گرفتند و با حضور در خیابان ابریشم شرقی در منطقه عبدل آباد دو ابلیس را که از سوی صاحب فروشگاه و نیروهایش زمینگیر شده بودند دستگیر کردند.

 

بیشتر بخوانید:تجاوز جنسی مرد پیر به دختر 26 ساله در روستا + عکس و جزئیات

 

بیشتر بخوانید:ماجرای ازدواج دوم امیرحسین مدرس با خانم جنجالی لو رفت + عکس و بیوگرافی

 

تحقیقات در محل نشان از آن داشت که دختر ١٧ ساله زمانیکه سوار بر تاکسی زرد رنگ شده  هدف تعرض یکی از متهمان به نام علی قرار گرفته و وقتی راننده تاکسی نیز قصد داشته نیت شومش را به اجرا برساند دختر نوجوان در فرصتی مناسب پا به فرار گذاشته و با درخواست کمک از صاحب فروشگاه موفق به دستگیری آنها شده اند.

بدین ترتیب پرونده تعرض در تاکسی زرد رنگ در شعبه هفتم دادسرای مور جنایی تهران مورد بررسی قرار گرفت و هانیه به بازپرس  گفت: ساعت ١٠ شب در منطقه میدان امام حسین (ع) منتظر تاکسی بودم و حتی چند خودروی شخصی نیز که به سمت میدان خراسان می رفتند جلوی پایم توقف کردند اما منتظر ماندم تا سوار بر تاکسی شوم .

وقتی سوار تاکسی شدم مرد میانسال که پشت فرمان بود گفت که ابتدا این مرد جوان را در بزرگراه آهنگ پیاده می کنم و سپس شما را می رسانم و در مسیر نیز مسافر جوان نیز با راننده درباره کار صحبت می کردند تا اینکه راننده اقدام به روشن کردن سیگار کرد و سپس مرد جوان خواست تا برای دور بودن از دود سیگار در صندلی عقب بنشیند که پس از حضور وی در صندلی عقب علی از من خواست تا شماره ام را در اختیارش بگذارم که مخالفت کردم اما وی گوشی ام را گرفت و با گوشی ام به موبایلش زنگ زد و بعد سرم را گرفت و به پایین کشاند و در همان وضعیت به من تعرض کرد.

 

بیشتر بخوانید:تجاوز جنسی مرد پیر به دختر 26 ساله در روستا + عکس و جزئیات

 

هانیه ادامه داد: خودرو در کنار خیابان توقف کرد و علی پشت فرمان نشست و مرد میانسال به سراغ من آمد و خودرو دوباره شروع به حرکت کرد.

به دنبال راه فرار بودم و از آنها خواستم تا برایم آب بخرند که در جلوی فروشگاهی ایستادند و علی برای خرید آب از خودرو پیاده شد و من نیز که از ترس حالت تهوع داشتم به این بهانه از خودرو پیاده شدم و در این فرصت پا به فرار گذاشته و داخل فروشگاه شد و خواستار کمک شدم که صاحب مغازه و کارگرش علی و بهمن را زمینگیر کردند.

این ٢ مرد که به اتهام آدم ربایی و رابطه نامشروع دستگیر شده اند با ابراز پشیمانی ادعا کردند که قصد ربودن نداشته و علی نیز به اقدام شومش اعتراف کرد.

بنا به آخرین خبر پرونده این تجاوز به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع داده شد و متجاوزان در نوبت رسیدگی قرار گرفتند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • حسن

  دادگان باید حکمی بده که هیچ کس جرات این کارها رانکند . اما میبرند چند شلاق میزنند چند ماه هم حبس میکنند و آزادشان میکنند. قاضی باید فکر کند آن خانم دختر خودش است تا با غیرت حکم دهد تا درس عبرتی شودبرای افرادی که به ناموس مردم نظر دارند . باتشکر. شرمنده ام

 • مینا

  اینجور ادمارو باید به طرز فجیعی کتک زدو عذاب داد تا درس عبرتی بشه برای سایرین

 • صابردرویشی

  کسی که خودشو بشناسه دنبال جراحی و این طور مسایل نمیره چیزی که خدا دادرو میخان تغییر بدن این خودش ی جور ناشکری. ی جور کفر است

 • ناشناس

  اعدام ،چرا در رابطه با امنیت مردن اینقدر تعلل میشود

 • ناشناس

  اعدام فقط و فقط

 • ناشناس

  اگه واقعا این متجاوزین به عنف اعدام بشن مردم یه نفس راحت میکشن
  آخه اینم شد مملکت که دیگه زنو دخترهای مردم تو تاکسی هم امنیت ندارن
  مسئولین رسیی کننننننن

 • احسان معتمدی

  اگر دخترها عریان بیرون بیایند نتیجه اش شهوت رانی و تجاوز و جنایت است

 • Xxx

  بر اساس احساسات تصمیم گیری اشتباه باید طبق قانون اسلامی نه قانون خود ساختگی مجازات بشن

 • حسن

  اعدام در ملا عام بهترین گزینه برای این اشخاص است که درس عبرتی باشد برای بقیه

 • مصطفی

  اعدام در ملع عام

 • احسان

  اگر درست لباس بپوشن این اتفاقات نمیوفته اینو همیشه بدونید کخ از خود طرفه نه از اون دوتا

 • سحر

  کسایی که این کارا رو میکنن باید سنگ ساربشن تا اینکه بمیرن تا درس عبرتی بشه برا دیگران .یکی گفته اینا ازلباسای دختراس چرا دولت اجازه میده این لباساا روبیارن تو بازار که کسی بخواد بپوشه جونن وجونا دوس دارن خوشتیپ باشن بعدشم اگه کسی هم لخت باشه هیچکس حق نداره ازحدش بگذره

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه