شمانیوز

فال روزانه چهارشنبه 30 مرداد 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/5/30

فال روزانه پنجشنبه 31 مرداد 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/5/31

 

فال روز تولد ( امروز پنجشنبه 1398/5/31)

 

 

 

دوست عزیزی که 31 مرداد به دنیا آمده ای،تولدت مبارک!

امسال پیشرفت چشمگیری در زمینه کاری خواهید داشت. سعی کنید هر قدمی که می خواهید در این زمینه بر دارید، عاقلانه باشد. شما افراد زیادی را در اطرافتان دارید که تاثیر زیادی بر زندگی شما دارند. اگرچه تا به حال در هیچ زمینه های به آنها تکیه نمی کردید اما از این پس بیشتر روی حمایت های آنها حساب کنید. بدون شک ارتباطات و مشورت های بیشتر، موفقیت های بیشتری را نیز برایتان رقم خواهد زد. اگر مجرد هستید، قلب تان را باز بگذارید تا افراد بیشتری به سمت شما جذب شوند. در ماه آبان روی پیشنهادهایی که دیگران به شما می دهند، بیشتر فکر کنید. آنها می توانند راههای جدیدی را به شما نشان دهند. سال پیش روی شما سالی پر از انرژی و فعالیت خواهد بود، از آن نهایت لذت را ببرید.

 

فال روزانه پنجشنبه 1398/5/31 مخصوص متولدین فروردین

اگر تا به حال کاری نیمه تمام در دست داشتید که حوصله تمام کردن آن را نداشتید، امروز انرژی وافری به دست خواهید آورد که می توانید صرف آن کنید. امروز دست به هر کاری که بزنید، به خوبی پیش خواهد رفت. حتی زمانی خوبی برای ملاقات افراد جدید است. بنابراین دعوت دیگران را قبول کنید و عصر خود را در کنار دوستان تان بگذرانید. اگر بر سر موضوعی سر دو راهی بدید، امروز تصمیم نهایی را بگیرید. مطمئن باشید که قلب تان راه اشتباه را به شما نشان نخواهد داد.

 

فال روزانه پنجشنبه 1398/5/31 مخصوص متولدین اردیبهشت 

اخیرا انرژی لازم را نداشته اید، اما امروز همه چیز فرق می کند و شما توانایی انجام هر کاری را دارید. این انرژی نه تنها قدرت بدنی شما بلکه روحیه تان را نیز به بهترین شکل ممکن بالا برده است. بنابراین از آن برای تمام کردن کارهای نیمه تمام تان استفاده کنید. یکی از نزدیک ترین افراد زندگی تان به کمک شما نیاز دارد، ساعتی را برای کمک به او نیز اختصاص دهید. به زودی از شنیدن حرفی از یک آشنا شگفت زده خواهید شد. قبل از هر عکس العملی خوب جوانب مختلف را در نظر بگیرید.

 

فال روزانه پنجشنبه 1398/5/31 مخصوص متولدین خرداد 

اگر به فکر شروع کاری هستید، امروز بهترین زمان برای آن است. اگر چه شما اعتماد به نفس آن را ندارید اما انرژی تان برای پیش بردن آن کافی ست. شما فرد قابل اعتمادی برای اطرافیان تان هستید، بنابراین اگر دوستان تان برای حل مشکلی که بین شان پیش آمده نزد شما آمدند، سعی کنید که بدون هیچ گرایشی داوری کنید. این روزها احساس شما نسبت به فردی سرد شده است، سعی کنید که به خودتان زمان دهید و بر اساس آن تصمیم نگیرید.

 

فال روزانه پنجشنبه 1398/5/31 مخصوص متولدین تیر

امروز را به هیچ وجه در خانه نمانید. انرژی شما زیاد است بنابراین سعی کنید که آن را به گونه ای تخلیه کنید. تمام چیزهایی که فکرتان را مشغول کرده را دور بریزید. امروز فرصت این را دارید که کمی برای خودتان باشید، پس از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنید و به فیزیک و روح خود استراحت دهید. نگرانی شما در بیان احساسات تان به نزدیک ترین و عزیزترین فرد زندگی تان بی مورد است. هر چه صادق تر باشید، نتیجه بهتری از گفتگوهایتان خواهید گرفت.

 

فال روزانه پنجشنبه 1398/5/31 مخصوص متولدین مرداد 

چیزی یا فردی توجه شما را به خود جلب کرده، به طوری که دوست دارید هر چه زودتر به سمت اش بروید. امروز زمان خوبی برای این کار می باشد. شما ذهن خلاقی دارید، فقط کافی ست که خودتان را باور داشته باشید تا همه چیز به خوبی پیش برود. زمان خوبی ست تا چیزهای جدید را تجربه کنید. لازم نیست راه دوری بروید، یک پیاده روی در مکانی جدید هم می تواند بر ذهن تان تاثیری مثبت بگذارد. به زودی یک پیشرفتی در زمینه کاری خواهید داشت که انگیزه تان را بیشتر می کند.

 

فال روزانه پنجشنبه 1398/5/31 مخصوص متولدین شهریور

امروز آماده انجام هر کاری هستید اما بهتر است که انرژی تان را در تعادل نگه دارید زیرا ممکن است که به دیگران آسیب برساند. این که حال شما خوب است دلیل نمی شود که دیگران هم مانند شما عمل کنند، پس در حرف هایی که به آنها می زنید احتیاط کنید. در مقابل فردی که به او علاقه دارید، خودتان باشید. مطمئن باشید که او شما را همانگونه که هستید، دوست خواهد داشت. در انتهای روز خبری می شنوید که تمام خستگی هایتان را به در خواهد کرد.

 

فال روزانه پنجشنبه 1398/5/31 مخصوص متولدین مهر

در کاری شکست خورده اید، امروز بهترین زمان است که برای بار دوم آن را امتحان کنید. با انجام دوباره آن اعتماد به نفس تان نیز افزایش خواهد یافت. تنهای کاری که باید انجام دهید این است که جسارت داشته باشید و عقب نکشید. امروز در هر رابطه ای که داشته باشید، از کاری گرفته تا عاطفی، موفق خواهید بود، بنابراین روزتان را در تنهایی نگذرانید و با دیگران در تماس باشید. دوستان راه دورتان را نیز فراموش نکنید.

 

فال روزانه پنجشنبه 1398/5/31 مخصوص متولدین ابان 

چند وقت است که راه تان را گم کرده اید اما امروز تمرکز لازم را برای یافتن بهترین راه دارید. پس بدون هیچ نگرانی تصمیم بگیرید و طبق آن پیش روید. یکی از اشکالات شما این است که وقایع را تنها از زاویه دید خودتان می بینید. بهتر است که کمی دیدتان را بازتر کنید و به نگاه اطرافیان هم اهمیت دهید. مطمئنا در آن شرایط گزینه های بهتری پیش رو خواهید داشت. کدورتی که بین شما و یکی از نزدیکان تان بوجود آمده، به سادگی برطرف می شود بنابراین ذهن تان را درگیرش نکنید.

 

فال روزانه پنجشنبه 1398/5/31 مخصوص متولدین اذر

 

امروز فرصت آن را دارید که بیشتر از روزهای دیگر بدرخشید. این درخشیدن شما به ارتباط تان با دیگران بستگی دارد. بنابراین سعی کنید که ارتباطات تان را گسترش دهید و در کنار آن نظرات تان را آزادانه به زبان آورید. شریک زندگی شما نیاز به حمایت شما دارد. این حس امنیت را به او بدهید در غیر این صورت مشکلات او، رابطه عاطفی شما را نیز درگیر خواهد کرد. شاید بد نباشد که برای یک سفر دو نفره از همین حالا برنامه ریزی کنید.

 

فال روزانه پنجشنبه 1398/5/31 مخصوص متولدین دی

امروز همه چی به آرامی خواهد گذشت، بنابراین می توانید سرعت خود را با کارهایتان هماهنگ کنید. اگرچه کاری که می خواهید انجام دهید انرژی زیادی می خواهد اما ارزشش را دارد که تمام وقت و انرژی تان را صرف آن کنید. مطمئنا از نتیجه که می گیرید، راضی خواهید بود. در چنین روزی، هنگام صحبت کردن با شریک زندگی تان محتاط تر باشید. شاید کلامی که شما به زبان می آورید از نظر خودتان موردی نداشته باشد اما می تواند طرف مقابل تان را برنجاند.

 

فال روزانه پنجشنبه 1398/5/31 مخصوص متولدین بهمن 

امروز خیلی نگران به نظر می آیید. البته این نگرانی شما جدید نیست و به موضوعی در گذشته باز می گردد. بهتر است که انرژی تان را به جای آنچه در گذشته رخ داده، تلف نکنید. امروز فرصت این را دارید که اتفاقات جدیدی را برای خود رقم بزنید. کارهای مفیدتر انجام دهید تا اعتماد به نفس تان افزایش یابد. دوستی در شرایط که انتظارش را ندارید به سمت تان می آید و شما را سورپرایز می کند. کمک های او را بپذیرید و سر فرصت از زحمت های او قدردانی کنید.

 

فال روزانه پنجشنبه 1398/5/31 مخصوص متولدین اسفند

آیا از زندگی که دارید راضی هستید یا احساس می کنید که باید تغییراتی به آن بدهید؟ بد نیست که به این موضوع فکر کنید. امروز روز فوق العاده ای برای فعالیت هایی چون یوگا یا پیاده روی ست. نه تنها بدن بلکه ذهن تان نیز به ورزش و تمرکز نیاز دارد. بنابراین در انتهای روز که هوا خنک تر شد به بیرون از خانه بزنید. به زودی پولی به دست تان می رسد که بسیاری از نگرانی هایتان را حل خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه