شمانیوز

ماجرای آزار و اذیت دختر شیرازی 22 ساله پولدار توسط مرد جوان تهرانی با نقشه طراحی شده در حمام خانه مجردی را در ادامه می‌خوانید.

رکنا در بهمن 97 نوشت:  21 بهمن 97 پسر جوان تهرانی به دختر شیرازی 22 ساله پولدار با نقشه ای طراحی شده در حمام خانه مجردی تجاوز کرد.

 
دختر جوان شیرازی بعد از این واقعه به پلیس مراجعه کرد. او به ماموران گفت که با حمایت مالی پدر پولدارم از شیراز به تهران آمده و خانه مجردی داشتم و با دیدن فیلم هایی از استحمام خود در تلگرامش وحشت زده تسلیم خواسته های‌ مرد متجاوز شد.

اواخر آبان ماه سال گذشته با شکایت دختری ۲۲ ساله به نام الهه یکی از کثیف ترین مردان پایتخت نشین بخاطر آزار و اذیت به این دختر در همسایگی شان بازداشت شد.

این دختر که افسرده شده بود در مراجعه به دادسرا گفت: از ۳ ماه پیش وادار به ارتباط با مردی به نام بهزاد در همسایگی مان شدم و حالا احساس می‌کنم اگر به همین شکل پیش بروم نابود خواهم شد.

وی افزود: خانواده من در شیراز زندگی می کنند و من برای تحصیل به تهران آمدم و پدرم خانه ای برایم خرید و من به تنهایی در آن زندگی می‌کنم.

دختر گریان ادامه داد: یک روز وقتی دیدم از لوله حمام طبقه بالایی مان آب می چکد سراغ آن ها رفتم و مرد همسایه با خوشرویی اجازه گرفت تا فردای آن روز برای تعمیرات به خانه ام بیاید پذیرفتم و چون باید به کلاس می رفتم قرار گذاشتیم صبح در را به رویش باز کنم و وقتی کارش به پایان رسید او در را ببندد.

همین کار را هم انجام دادیم و شب وقتی به خانه رفتم دیدم لوله تعمیر شده است البته در طول روز چند باری به موبایل مرد همسایه زنگ زدم و می دیدم در حال کار است.

الهه گفت: یک ماه نگذشته بود که از از سوی فردی ناشناس فیلمی برایم ارسال شد که با دیدن آن شوکه شدم. لحظه استحمام من و حتی استراحتم در اتاق خواب فیلم برداری شده بود همان لحظه شک کردم کار مرد همسایه باشد و هنوز در حیرت بودم که پیامی دریافت کردم که نوشته شده بود درست حدس زدید من بهزاد همسایه شما هستم و اگر به حرف های‌ من گوش نکنید این فیلم را پخش می کنم و آبرویتان خواهد رفت.

خیلی ترسیدم و او خواست شب به خانه من بیاید تا باهم حرف بزنیم تصورم این بود می‌داند پدرم پولدار است و میخواهد اخاذی کند اما او خواست با من همخوابی کند، التماس کردم نپذیرفت و مدام تهدیدم کرد تا این که چاره ای ندیدم و اجازه دادم.

وی ادامه داد: هر روز افسرده تر می شدم او بسیار نامرد بود حتی کتکم می زد هر بار همسرش را در راه پله ها می دیدم خجالت می کشیدم همه ساعات روزم از خودم متنفر بودم تا این که خواستگاری پیدا کردم و از بهزاد خواستم من و فیلم را فراموش کند تا ازدواج کنم که کلی با من درگیر شد و تهدیدم کرد آبرویم را خواهد برد.چاره ای نبود و آمدم شکایت کنم.

با هماهنگی های‌ پلیس بهزاد دریک قرار صوری بازداشت شد و وقتی خود را در برابر افشای رازش دید نصب دوربین در حمام و اتاق خواب الهه را پذیرفت اما رابطه با او را به گردن نگرفت.

مرد متجاوز گفت: وقتی برای تعمیر لوله آب به خانه الهه رفتم وسوسه شدم تا در غیابش دوربین نصب کنم و چون شغلم همین بود براحتی این کار را کردم.

وی افزود: بعد از یک ماه باز وسوسه شدم الهه را تحت سلطه بگیرم و همین کار را کردم اما او خودش خواست رابطه داشته باشیم وگرنه من پول می‌خواستم.

پرونده این مرد متجاوز پس از ارجاع به دادگاه کیفری پشت درهای بسته تحت رسیدگی قرار گرفت و قضات وی راکه اصرار داشت تجاوزی در کار نبوده به خاطر اقدامات سیاهش و رابطه نامشروع به ۵ سال زندان و۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند و این رای با اعتراض بهزاد در دادگاه عالی رسیدگی شده و مورد تایید قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • محمد

  برای چنین کار کثیفی که زندگی یه آدم بی گناه سیاه کرده بهش تجاوز کرده ابرو و حیثیت طرف به باد داده فقط ۵ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق ؟؟؟؟؟؟ واقعاً جای خجالت و تأسف برای این قانون و قضات این دادگاه

 • ناشناس

  واقعا برای دختره متاسفم که تن به همچین درخواستی داده. کرم از خودت بوده

 • امیر

  اینگونه انسانهای پست فطرت بایداعدام شوندکه ازیک دختربرای اهداف پلیدشان استفاده میکنند

 • عبدالله

  خدایی این سگ کثیف مستحق اعدام نیست

 • پارسا

  فقط ۵ سال،؟؟!!!!!!
  اعدام هم کم هستش ، آبرو یک دختر اینقدر کم ارزش شده تو این جامعه ،،،واقعا متاسفم

 • Reza

  خدا لعنتش کنه

 • مسلمان

  اگرماجرا همینه که حقش اعدامش کنن 5 سال خیلی کمه

 • حامد

  باید شلاق محکم جلوی خانواده و فامیل میخورد
  و بیش از ده سال زندان انفردای
  و بدون ملاقات میشد

 • ناشناس

  خدا لعنتش کنه

 • Somi

  طرف خیلی راحت میتونسته به زنش قضیه رو بگه بنظر من خود دهتر هم مقصره

 • سعید

  عجب مملکتی شده

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه