شمانیوز

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: پاداش خدمت فرهنگیان کشور تا چند روز آینده پرداخت می شود.

به گزارش شمانیوز و به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت ظهر پنج شنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه برای اظهار نظر به استان چهارمحال و بختیاری نیامده ام، بیان کرد: برای ایجاد امکان و عملیاتی شدن پروژه ها به چهارمحال و بختیاری سفر کرده ام.

 

وی بیان کرد: سیاست عملیاتی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی با ۲۴ موضوع است که در قالب ۱۲ برنامه تعریف شده و در ۵۶ طرح تعیین شده است.

 

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ادامه داد: هر پروژه یک مدیر دارد و هر چند ماه یکبار به استان سفر می کنم تا هر مدیر پروژه موانع و پیشرفت های هر پروژه را بیان کند.

 

وی با بیان اینکه در سال ۸۳ مقرر شد تا در زمان  ۲۰ سال در جایگاه علم و فناوری قرار گیریم که چهار برنامه پنج ساله تعریف شد، اظهار داشت: اما اکنون بعد از ۱۰ سال به نیمه برنامه نرسیدیم لذا راه تغییر کرد تا ۲۴ بند برای جهش اقتصادی اجرایی شود.

 

وی تاکید کرد: کشور مشکلات فراوانی دارد و باید مطابق منویات مقام معظم رهبری تولید را افزایش داد.یابی به اهداف چشم انداز ۲۰ ساله و رشد اقتصادی  از مهمترین اهداف دولت در کشور است.

وی بیان کرد: طرح های عمرانی رشد مورد نظر و عادلانه دارد و آنچه در این استان پیشنهاد شده مصوب می‌شود.

 

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد: با وجود تحریم ها تمام پرداخت های کارکنان در برنامه و بودجه ۲۰ درصد افزایش یافته که البته باید بیشتر باشد.

 

نوبخت از پرداخت پاداش بازنشستگی و فرهنگیان از چند روز آینده خبر داد و گفت: در اجرای طرح های عمرانی اعتبارات محدود است و نباید اعتبار را بین ۸۰ هزار پروژه تقسیم کرد بلکه پروژه ها را اولویت بندی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه