شمانیوز

ناپدری شیطان صفت کودک ۲ ساله را بعد از تجاوز در رشت به قتل رساند.

مشرق در مهر 96 نوشت:همسایه ها صدای فریاد و جیغ این کودک معصوم را شنیده و سپس به مقابل خانه کودک مراجعه می کنند ام تلاش ها برای بازکردن در خانه بی فایده می ماند.

 

بیشتر بخوانید : 

تجاوز به زن جلوی چشم شوهرش در حالت بیهوشی + جزئیات و عکس

 

در ادامه همسایه ها با ۱۱۰ تماس گرفته و پس از رسیدن پلیس  و شکستن در با بدن خون آلود و عریان اهورای ۲ ساله که بر روی زمین افتاده و ناپدری شیطان صفت بر روی مبل نشسته بود. کودک آزار دیده را به بیمارستان پورسینای رشت منتقل میکنند.

مردی که درخانه بوده ابتدا میگوید من پدر او هستم و اهورا در حمام افتاده است و من شوکه شدم که توسط همسایه ها تکذیب شده و مشخص میشود او ناپدری اهورا است و او را بازداشت می کنند.

عصر ۲۳ مهر در اگاهی اعتراف می کند که بچه را مورد آزار و اذیت قرار داده و کودک از درد و خونریزی زیاد گریه میکرده است و اومیخواسته آرامش کند؛ چند بار سر کودک ۲ ساله را به دیوار کوبیده و... .

درصد هوشیاری اهورا کودک بی گناه پس از انتقال به بیمارستان به ۳ میرسد و بعد از گذشت چند ساعت سرانجام در صبح ۲۳ مهر بر اثر شدت جراحات وارده توسط ناپدری گرگ صفت این دنیا را ترک میکند.

٦ماه پیش خانم الف پس از درخواست طلاق از م.ق جدا شده و با مردی شیطان صفت ازدواج کرد.

 

 

همسر دوم مادر اهورا پس از تجاوز به اهورا دوساله جانش را گرفت.هم اکنون مادر پسربچه دوساله اهورا به عنوان شریک جرم دربازداشتگاه آگاهی رشت است.

 

بررسی های پزشکی قانونی نشان می دهد که آزار جنسی به اثبات رسیده و همچنین به‌علت آزار و اذیت هایی که از سوی ناپدری بر روی بدن کودک ایجاد شده بود ، صورت کودک کبود و دنده های این فرشته ی بیگناه شکسته و گوشهای او وحشیانه پیچانده شده بود .

 

 

بیشتر بخوانید : 

تجاوز به زن جلوی چشم شوهرش در حالت بیهوشی + جزئیات و عکس

 

حضور پدر اهورا بر بالینش و گریه‌های بی‌امان

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه