شمانیوز
شما نیوز

رییس پلیس پایتخت:

کشف ۲ تن مواد مخدر در پایتخت

رییس پلیس پایتخت از کشف دو تن مواد مخدر در تهران، خبر داد.

به گزارش شما نیوز: سردار «حسین رحیمی» در اجرای سیزدهمین مرحله از طرح ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، گفت: با تلاش شبانه‌روزی همکارانم در مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در این مرحله از اجرای طرح ظفر، دو تن و چهارکیلوگرم مواد مخدر کشف شد.
وی افزود: چهار باند بزرگ و بین المللی شناسایی و متلاشی شده که دو باند از آن‌ها از اتباع بودند؛ همچنین در این طرح ۵۸ دستگاه خودروی قاچاقچیان توقیف و ۸۰ نفر دستگیر و سه قبضه سلاح و ۲۳۵ فشنگ جنگی از آن‌ها کشف شد.
سردار رحیمی با بیان اینکه برخورد با خرده فروشان در دستور کار پلیس قرار دارد از دستگیری چهار هزار و ۴۷۰ نفر خبرداد و گفت: ۶۳۳ قلم آلات و ادوات مرتبط با مواد مخدر نیز کشف شد.
فرمانده انتظامی تهران اعلام کرد: بالغ بر ۵۰۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری و به مراکز بازپروری منتقل شدند.
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه پلیس با افرادی که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ یا فروش مواد مخدر کرده، برخورد می‌کند اظهار داشت: در این راستا ۵۲ صفحه شناسایی و ۳۴ نفر گرداننده، دستگیر شدند؛ همچنین ۲۳ نفر از رابطان این افراد دستگیر شده و مواد مخدر قابل توجهی نیز از این افراد کشف شد که بیشتر آن از نوع ماده مخدر «گل» است.
فرمانده انتظامی پایتخت خاطرنشان کرد: مبارزه جدی و قاطع با مواد مخدر از اولویت‌های نیروی انتظامی بوده و با اشراف اطلاعاتی و تسلط بر باندهای مواد مخدر نتایج خوبی حاصل شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied