شمانیوز
شما نیوز

خبر حوادث

نوجوان ایذه ای سوخت تا جان دو زن را نجات بدهد+ عکس دردناک

نوجوان ایذه ای دوزن گرفتار در آتش را نجات داد و خودش در آتش سوخت.

به گزارش شمانیوز: نوجوان ایذه ای با شجاعت تمام دل به آتش زد و دو زن گرفتار در آتش را نجات داد. در این حادثه نوجوان ایذه ای دچار سوختگی شدید شد و به بیمارستان منتقل یافت. وضعیت این نوجوان ایذه ای تحت نظر پزشکان در بیمارستان ایذه است. این حرکت شجاعانه و از خودگذشتی نوجوان ایذه ای برای هو نوع و هم وطنش او را به قهرمان این روزها تبدیل کرده است، برای نوجوان ایذه ای دعا کنید.

این حادثه چندی پیش در یکی از محله‌های ایذه واقع در استان خوزستان اتفاق افتاد. ماجرا از این قرار بود که در جریان آتش‌سوزی به‌دلیل نشت گاز از کپسول در خانه‌ای 2زن در میان دود و آتش گرفتار شده بودند و راهی برای نجات نداشتند. آنها فریاد می‌زدند و کمک می‌خواستند تا اینکه پسر 15ساله‌ای به نام علی لندی که در همسایگی‌شان زندگی می‌کرد تصمیم گرفت برای کمک به آنها به دل آتش بزند.

با اینکه حادثه به آتش‌نشانی نیز گزارش شده بود اما او پیش از رسیدن نیروهای امدادی وارد محل حادثه شد و توانست دو زنی را که گرفتار شده بودند نجات دهند اما خودش دچار حادثه شد و دقایقی بعد وقتی توسط امدادگران به بیمارستان انتقال یافت مشخص شد که دچار سوختگی 91درصدی شده و شرایط وخیمی دارد.

براساس این گزارش در جریان این حادثه یکی از دو زن نجات یافته دچار سوختگی سطحی شده بود که به‌صورت سرپایی درمان شد و دیگری که نزدیک به 50درصد سوختگی دارد در بیمارستان بستری است. در همین حال علی، نوجوان فداکار نیز با سوختگی 91درصدی روی تحت بیمارستان تحت درمان قرار گرفته و تلاش برای نجات او ادامه دارد.

نوجوان ایذه ای

خبر حوادثی که دیگران می خوانند 

بازداشت 3 شرور در پرونده قتل دختر بچه ایذه‌ای

مراد شمولی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه در این باره ، گفت: هجدهم شهریور یک نزاع دسته‌جمعی در زمین‌های خالی اطراف مسکن مهر این شهرستان بوقوع پیوست، در حالی که مردان مسلح به سمت هم تیراندازی می‌کردند ناگهان یکی از گلوله‌ها به دختر نوجوانی که جلوی خانه‌شان مشغول بازی بود اصابت کرد و بر اثر اصابت تیر به ناحیه سر این دختربچه وی مجروح شد اما پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده درگذشت.

وی در ادامه افزود: افراد درگیر در این نزاع دسته جمعی از اراذل و اوباش منطقه هستند و با اسلحه جنگی و شکاری و کلت کمری به سمت یکدیگر تیراندازی می‌کردند که به دنبال وقوع این اتفاق، به همراه بازپرس ویژه قتل در صحنه حاضر شده و دستور لازم برای شناسایی عوامل درگیری و قتل صادر شد که پس از تحقیقات توسط پلیس آگاهی، بلافاصله 3 نفر از عوامل درگیری دستگیر و روانه زندان شدند. سایر عوامل نیز شناسایی شده و تحت تعقیب قضایی هستند و پرونده مربوطه نیز در شعبه دوم بازپرسی این دادسرا در حال رسیدگی است.

قتل دختر جوان تهرانی در ویلای شمال / بهنوش را به خاطر سگ زخمی کشتم !

مرد مباشر که به خاطر دعوا بر سر کمک به یک سگ زخمی دختر جوان را به قتل رسانده بود پس از 20 روز راز این جنایت را فاش کرد.

اوایل شهریور امسال مرد میانسالی از ناپدید شدن دختر ۳۰ ساله‌اش خبر داد و گفت: دخترم در کار نگهداری سگ و گربه و فروش این حیوانات است.

مدتی قبل ویلایی در یکی از شهرهای مازندران خرید و هر چند وقت یکبار برای سرکشی به وضعیت ویلا به آنجا سر می‌زد. چند روز پیش هم راهی مازندران شد تا به ویلایش سر بزند. بعد از رسیدن به آنجا هم با من تماس گرفت، اما از دو روز قبل دخترم به طرز مشکوکی ناپدید شده است.

هر چه با تلفن همراه او تماس می‌گیرم خاموش است و خیلی نگران دخترم هستم.با شکایت مرد میانسال، تحقیقات به دستور بازپرس سهرابی برای یافتن دختر جوان آغاز شد. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد دختر جوان مباشری به‌نام هرمز دارد که در غیاب وی کارهای مربوط به ویلای شمال را انجام می‌داده است.

هرمز برای تحقیقات به اداره آگاهی احضار شد و مرد جوان گفت: من خودم زمین کشاورزی دارم و در کنارش امورات مربوط به ویلای خانم جوان را هم انجام می‌دادم. چند روز قبل خانم با من تماس گرفت و گفت قرار است به شمال بیاید اما دیگر با من تماس نگرفت و از او خبر ندارم.

در حالی که هرمز چنین ادعایی داشت، تیم جنایی راهی ویلای دختر جوان شدند تا رد و سرنخی از او به‌دست بیاورند. اما در بازرسی از ویلا هیچ رد و سرنخی از دختر جوان به‌دست نیامد.

در ادامه تحقیقات تیم‌جنایی به مدارکی رسیدند که نشان می‌داد هرمز واقعیت را بیان نکرده و احتمال دست داشتن او در این پرونده بیشتر شد.

در بررسی‌های میدانی مشخص شد که آخرین بار دختر جوان سوار بر خودروی هرمز در شمال دیده شده است. همچنین بررسی تماس‌های تلفنی وی نشان داد که روز حادثه با هم تماس تلفنی داشته‌اند در حالی که مرد ۴۰ ساله در تحقیقات عنوان کرده بود که اصلاً از دختر جوان خبر ندارد. با کنار هم قرار دادن این اطلاعات، پازل ناپدید شدن دختر جوان کم کم کامل شد و بررسی‌ها نشان می‌داد که مباشر جوان در این ماجرا نقش دارد.

اعتراف به قتل دختر جوان به خاطر حمایت از سگ زخمی

بدین ترتیب به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت، هرمز بازداشت و برای تحقیقات به پایتخت منتقل شد.

مرد جوان که قصه‌سازی و کتمان حقیقت را بی‌فایده می‌دید در نهایت پس از گذشت ۲۱ روز از جنایت، راز آن را برملا کرد.

او گفت: از زمانی که بهنوش ویلایش را خرید من کارهای ویلا را انجام می‌دادم و هیچ مشکلی هم نبود.

تا اینکه روز حادثه او سوار خودروام شد تا برای خرید وسایل باغ برویم. ناگهان در کنار جاده سگی زخمی را دیدیم که روی زمین افتاده بود. بهنوش از من خواست ماشین را نگه دارم و سگ زخمی را سوار خودروام کنم تا آن را به ویلا انتقال دهیم. اما من اعتراض کردم، گفتم در این وضعیت کرونا یک سگ زخمی ممکن است بیماری داشته باشد و ما را گرفتار کند چرا باید آن را سوار خودروام کنم.

سر همین مسأله باهم بحثمان شد و بهنوش ناگهان شروع به فحاشی کرد. من که خیلی ناراحت شده بودم سعی کردم او را آرام کنم به همین خاطر دستم را روی دهانش گذاشتم. اما متوجه شدم که دیگر نفس نمی‌کشد و مرده است خیلی ترسیده بودم.

جسد را به داخل ویلا انتقال دادم و در همان حیاط ویلا دفن کردم. با اعترافات مرد جوان باتوجه به اینکه جنایت در مازندران رخ داده بود، به دستور بازپرس جنایی پرونده با قرار عدم صلاحیت برای کشف جسد، رسیدگی قضایی و تحقیقات بیشتر به دادسرای محل قتل فرستاده شد.

منبع: رکنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • BB

  بختیاری بامعرفت و بامرام.... تو روی علیمردان خان را سفید کردی. درود بر شرفت

 • خسته

  انشاالله خدا شفایش دهد
  کاش بجای این همه تبلیغ بیخودی در تلویزیون
  کمی آموزش راجب کمک های اولیه یا آتش سوزی میگذاشتن که شاهد اینجور اتفاقات نباشیم

 • زهرا

  الهی به حق صاحب اسمم خدا هر چه زودتر شفای عاجل به این نوجوان عنایت کنه و دل خانوادش بخصوص مادرشو شاد کنه. خدایا تورو به مقدساتت قسم سلامتی رو به این طفل معصوم برگردون

 • Sanas

  امروز خبر فوتش رو شنیدم ، خدا بیامرزدش ، روحش شاد😔