شمانیوز
شما نیوز

مرد دوزنه

مرد دوزنه اینستاگرامی با درآمد نجومی+ عکس‌های علی شکارچی و زنانش

مرد دوزنه اینستاگرامی در فضای مجازی نامش بر سر زبان ها افتاده است آن هم به این دلیل که دو همسر دارد و از همین طریق درآمد نجومی بدست می‌آورد.

به گزارش شمانیوزمرد دوزنه اینستاگرامی در فضای مجازی نامش بر سر زبان ها افتاده است آن هم به این دلیل که دو همسر دارد و از همین طریق درآمد نجومی  بدست می‌آورد. این مرد دوزنه با استفاده محتواهایی که تولید و پخش می‌کند درآمد زایی می‌کند. علس شکارچی مرد دوزنه اینستاگرام یکی از شاخ‌های فضای مجازی شده است. علی شکارچی مرد دوزنه 31 ساله بوشهری است.

علی شکارچی مرد دوزنه کیست ؟

در مورد شغل علی شکارچی اطلاعات چندانی در دست نیست اما بر اساس تصاویری که در اینستاگرام او دیده می شود احتمالا شغل او زنبورداری و تولید عسل است .

مرد دوزنه اینستاگرام

زندگی علی شکارچی مرد دو زنه

علی هانتر یا علی شکارچی 31 ساله و بوشهری است که دو زنه بودن آن با اطلاع هر دو همسر حسابی موجب شگفتی کاربران در فضای مجازی شده است .

او از همسر اولش فرزندی به نام سمانه دارد و از ازدواج دومش هم تنها 7 ماه میگذرد .

علی شکارچی در صفحه‌ی خود عکسی از مراسم ازدواج دومش منتشر کرده که همسر اول وی هم در آن حضور دارد.

این عکس در صفحات هر دو همسر علی شکارچی هم وجود دارد. همسر اول شکارچی در شرح این عکس نوشته وقتی کسی را دوست داشته باشید هر چیزی که او دوست داشته باشد را شما هم دوست دارید.

علی شکارچی مرد دوزنه در کنار همسر اولش

همسر دوم علی شکارچی نیز در واکنش به انتقادات کاربران نوشته همسر آن‌ها بدون پنهانکاری و با صداقت خواسته‌ی خود برای ازدواج مجدد را مطرح کرد و او و همسر اول شکارچی هم با این موضوع کنار آمدند

اینستاگرام علی شکارچی :alishekarchiiii

علی شکارچی در مورد اختلافات و مشکلات دو زنه بودن گفت که ناراحتی و دلخوری بین خانم ها وجود دارد اما آنها سعی می کنند یکدیگر را درک کنند و در کنار هم به خوبی و خوشی زندگی کنند .

علی شکارچی مدعی است که بین دو همسرش کاملا با عدالت رفتار می کند و این کار او باعث پیشگیری از مشکلات بین زن ها می شود .

او در این باره گفته که : از مشکلات دوتا زن داشتن اینکه هر چی باشه باید برا دوتاشون انجام بدی، حالا میخواد عکس باشه یا هر چیزی، ولی ما انجام میدیم نوکرشون هم هستیم

مریم زن اول علی شکارچی مرد دوزنه

همسر اول علی شکارچی مریم نام دارد و 24 ساله است . علی و مریم در سال 92 با یکدیگر ازدواج کرده و دختری به نام سمانه دارند .

مریم همسر اول علی هانتر ، در اینترنت کسب و کار اینترنتی دارد و مشاوره ی پوست و مو می دهد . به نظر می رسد این ازدواج دوم علی شکارچی و پخش شدن عکس های علی شکارچی و همسرانش باعث جذب فالور برای هر سه نفر شده است . مریم حدودا 5 هزار فالور دارد .

اینستاگرام همسر اول علی شکارچی : mrymgly_alijoon

عالیه زن دوم علی هانتر دختری 19 ساله است که توانسته به آرزوی خودش یعنی ازدواج با علی برسد . از ازدواج علی و عالیه 7 ماه میگذرد

ماجرای ازدواج دوم علی شکارچی مرد دوزنه

علی شکارچی در مورد ازدواج دومش گفته که همسر دومش از اقوام است و به دلیل اینکه مریم یعنی زن اول هم از فامیل است توانسته رضایت او را با وساطت بزرگان فامیل راضی کند .

اما راضی شدن همسر اول در نوع خودش نیز جالب بوده . مریم با این شرط که خانه ی علی به نام او زده شود به این وصلت موافقت کرده .

همسر دوم علی شکارچی هم در اینستاگرام فعالیت دارد و 7 هزار دنبال کننده ، جذب صفحه ی او در اینستاگرام شده است.

مرد دوزنه اینستاگرامی دوباره پدر شد

پستی در فضای مجازی منتشر کرده مرد دوزنه اینستاگرام که برای بار دوم از همسر اولش صاحب فرزند شده است.

علی+شکارچی

چرا مردان حق دارند تا 4 همسر اختیار کنند

چرا مردان حق دارند تا 4 همسر اختیار کنند با اینکه این مسأله به بالا رفتن آمار طلاق و فروپاشی خانواده‌ها می‌انجامد!

در اینکه تک همسری بهتر است، تردیدی نیست. آن دو راهی که بشر بر سر آن قرار دارد این نیست، که از میان تک همسری و چند همسری کدام یک را انتخاب کند بلکه مسئله این است که اسلام به واسطه ضرورت‌های اجتماعی تعدد زوجات را مجاز شمرده است.

 در مورد تعدد زوجات حکمت‎ها و عوامل متعددی وجود دارد، که به برخی از آن عوامل به طور گذرا، اشاره خواهد شد. در اینکه تک همسری بهتر است، تردیدی نیست. آن دو راهی که بشر بر سر آن قرار دارد این نیست، که از میان تک همسری و چند همسری کدام یک را انتخاب کند بلکه مسئله این است که اسلام به واسطه ضرورت‌های اجتماعی تعدد زوجات را مجاز شمرده است.

منبع: خانه فوتبال

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied