کد خبر : 881573

جانشین رئیس سازمان بهزیستی گفت: افرادی که در مرحله اول، سبد کالا دریافت نکرده و معترض هستند می‌توانند اعتراض خود را از ۲۰ آذرماه به سازمان بهزیستی اعلام کنند.

پهبد پورشبانان در مورد سایت سازمان بهزیستی برای افرادی که سبد کالا به آن‌ها تعلق نگرفته است، گفت: افرادی که تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند و اسامی آن‌ها در سامانه موجود است حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر هستند که سبد کالا به آن‌ها اختصاص پیدا کرد. وی گفت: همچنین به تازگی نیز ۲۰۰ هزار نفر از پشت نوبتی‌های سازمان بهزیستی در سامانه ثبت نام کرده اند که از این تعداد کمتر از ۵۰ هزار نفر آنان فاقد شماره حساب سرپرست خانوار بودند که به آن‌ها اعلام شد و درنهایت کمتر از ۲۰ هزار نفرشان نتوانستند سبد کالا را در این مرحله بگیرند. جانشین رئیس سازمان بهزیستی در مورد اعتراض سایر افرادی که سبد کالا دریافت نکرده اند، تاکید کرد: سایر افراد جامعه که سبد کالا دریافت نکرده اند و حقوق کمتر از ۳ میلیون تومان می‌گیرند در صورتیکه به این موضوع اعتراض دارند می‌توانند با کد پیامکی که بزودی اعلام می‌کنیم اعتراض خود را اعلام کنند.
****************************************************************
بیشتر بخوانید:
*****************************************************************
پورشبانان با اشاره به اینکه از ۲۰ آذرماه به بعد این افراد می‌توانند اعتراض خود را اعلام کنند گفت: با ورود به سامانه اجازه تحقیقات محیطی و بانکی راجب خود اظهاری مبنی بر اینکه حقوق کمتر از ۳ میلیون تومان می‌گیرند به آن‌ها داده می‌شود و در مدت زمان کمی به اعتراض آن‌ها رسیدگی می‌شود. وی گفت: به طور حتم افرادی که صحت درخواستشان تایید شود در دو مرحله باقی مانده از دریافت سبد کالا تا پایان سال، این سبد به آن‌ها اختصاص پیدا می‌کند.
جزییات پرداخت مرحله دوم سود سهام عدالت ، هر نفر ۱۷۵ هزار تومان اینجا کلیک کنید جهت اطلاع از جزییات توزیع بسته حمایتی دولت مرحله دوم اینجا کلیک کنید جهت اطلاع از زمان واریز بسته حمایتی دولت به حساب کارگران و بازنشستگان اینجا کلیک کنید

**********************************************************

دیگران هم اکنون چه می خوانند:

* جزییات واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات+ تصاویر * آزار جنسی زنان ایرانی در محل کار +18 * دانلود رایگان تقویم 1398 * تنها زن سردار ایرانی + عکس * بیوگرافی مریم مومن + تصاویر

* قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز

***********************************************************

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • 4650203104

    من سهام عدالت دارم ایا؟؟

  • اله شکر غمخواری

    کل خانواده ۸نفر هستیم ۴ نفر نتوستیم نه از سلام عدالت چیزی بگیریم نه از سبد کالا ممنون میشم از راهنمای شما

  • محسن علیخانی

    سلام من سهام عدالت ثبت نام کرده بودم فقط شماره شبا رو نداده بودم الان سیستم میزنه ثبت نام نشده چکار باید بکنم؟