کد خبر : 886187

شاید این خبر‌ها را هر کس بشنود باور نکند و عده‌ای که همیشه سنگ غربی‌ها را به سینه میزنند که، چون زنان برهنه اند و رابطه جنسی آزاد هیچ مردی نیاز به تجاوز ندارد و تجاوز در کشور‌های محدود به حجاب است.

شاید این خبر‌ها را هر کس بشنود باور نکند و عده‌ای که همیشه سنگ غربی‌ها را به سینه میزنند که، چون زنان برهنه اند و رابطه جنسی آزاد هیچ مردی نیاز به تجاوز ندارد و تجاوز در کشور‌های محدود به حجاب است. بار‌ها و بار‌ها اخبار متفاوتی از تجاوز‌ها در کشور‌های غربی شنیده ایم که یکی از آن‌ها همین چند مدت پیش تجاوز به زن در کما بوده که موجب بارداری این زن در زندگی نباتی شده بود. این بار تجاوز به زن مومیایی که قدمت ۲۵۰۰ ساله دارد توسط نگهبان ۴۴ ساله موزه سوژه اخبار حوادث شده است که مردان غربی چشم و دل سیر را در تمایل به یک جسد نشان میدهد.
جزییات تجاوز به زن مومیایی 2500 ساله + عکس
البته به دوستان ایرانی عاشق غرب برنخورد، چون عده‌ای هستند در ایران که ادعا میکنند در کشور‌های غربی اصلا تجاوز وجود ندارد و هیچ مردی به هیچ زنی حتی نگاه نمیکند. اینطور که معلوم است مردان غربی این روز‌ها علاقه‌مند به مومیایی زن‌ها هم شده اند. جیمز مونرو مرد ۴۴ ساله آمریکایی که نگهبان موزه‌ای معروف در این کشور است در نگهبانی شبانه خود از موزه به مومیایی ۲۵۰۰ ساله این موزه تجاوز کرده است. به گفته کارمندان این موزه جیمز مونرو مدتی پس از طلاق افسرده شده و رفتار‌های عجیب و غریب بسیاری از خود نشان داده بود. در چند مورد مشاهده شده که در هنگام نگهبانی مونرو دوربین‌های محافط مومیایی آسیب دیده است.
جزییات تجاوز به زن مومیایی 2500 ساله + عکس دوربین‌های محافظ مومیایی در دوشنبه که جیمز مونرو نگهبان بود اتفاق عجیبی را فیلمبرداری کرده بودند که بسیار دردناک و متاثر کننده بوده است. در این فیلم دیده شده بود که مونرو شیشه مومیایی ۲۵۰۰ ساله مصری را باز کرده و بالای آن رفته و با مومیایی رابطه جنسی برقرار کرده یا بهتر بگوییم به مومیایی تجاوز کرده است. رئیس موزه با دیدن این فیلم نگهبان را اخراج کرده و عکس و فیلم‌ها را به پلیس تحویل داد. جلسات روانپزشکی قبل از حضور جیمز مونرو به دادگاه در حال برگزاری است و احتمالا دادگاه وی پس از چند هفته در ماه مارس برگزار خواهد شد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید