کد خبر : 891508

ایرونی جات به کارگردانى رضا مهرانفر و تهیه کنندگى سیدحسین هادیان فر در قالب یک مسابقه تلویزیونی ٥٠ قسمتى تولید می‌شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از روابط عمومی این برنامه : شبکه ایران کالا در حال تولید مسابقه‌ای با نام ایرونی جات است که یک مسابقه تلویزیونی ٥٠ قسمتى بوده و با اجرای یک بازیگر به حمایت از کالای ایرانی می‌پردازد. ایرونیجات به کارگردانى رضا مهرانفر و تهیه کنندگى سیدحسین هادیان فر تولید می‌شود. افراد با سنین مختلف در این مسابقه شرکت کرده و ضمن رقابت برای تعیین نزدیک‌ترین قیمت به قیمت واقعی کالا‌های مختلف، جوایز ارزنده‌ای را نیز دریافت می‌کنند که باعث غافلگیرى آن‌ها خواهد شد. ایرونیجات شامل بخش‌ها و مراحل مختلف و مهیجى خواهد بود و علاوه بر شرکت کنندگان داخل استودیو، بینندگان نیز از این جوایز سهمى دارند و می‌توانند با شرکت در رقابت مخصوص خود در برنامه مشارکت مستقیم داشته باشند.
همه چیز در مورد مسابقه ایرونی جات
از اهداف ایرونیجات می‌توان به معرفی کامل و جامع کالا‌های ایرانی و آشنایی مخاطبان با قیمت‌های واقعی اجناس اشاره کرد که البته تمام این ماجرا‌ها در قالب سرگرمی اتفاق می‌افتد. این مسابقه این روز‌ها در مرحله پیش تولید قرار دارد و بنا است یک بازیگر اجرای آن را برعهده داشته باشد و در صورت قطعی شدن حضور او نام وی اعلام خواهد شد. ضمن اینکه مسابقه مجری دیگری نیز خواهد داشت که به زودی انتخاب می‌شود. «ایرونیجات» که دکور بزرگ و ویژه‌ای برای آن طراحی شده، با پایان این بخش، به زودی وارد مرحله تصویربرداری می‌شود تا در زمستان به عنوان اولین و بزرگترین مسابقه ایران کالا از این شبکه روی آنتن برود. رضا مهرانفر پیش از این کارگردانی فصل اول و دوم مسابقه کودک شو را برعهده داشته و سیدحسین هادیان فر نیز پیش از این به عنوان تهیه کننده و مجری طرح در پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی، چون خندوانه، دورهمی، نهنگ عنبر ۱ و ۲ و همچنین آخرین ساخته سعید روستایی با نام متری شش و نیم حضور داشته است.
جوایز مسابقه تلویزیونی «ایرونی جات» تعدد کالا‌های تولیدشده ایرانی و همچنین خدمات شرکت‌های مختلف (بیمه، تور مسافرتی و...) دست تولیدکنندگان برنامه را برای ارائه جوایز مختلف باز گذاشته است. خودرو، لوازم خانگی، هدایای نقدی و هر آنچه تصور کنید در لیست جوایز مسابقه «ایرونی جات» قرار گرفته است.
همه چیز در مورد مسابقه ایرونی جات
فراخوان شرکت در مسابقه بزرگ «ایرونی جات» صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران درنظر دارد یک مسابقه جذاب و پرهیجان را همراه با جوایز نفیس و ارزنده برای شرکت کنندگان تهیه و از شبکه تلویزیونی ایران کالا پخش نماید. این مسابقه یکی از بزرگترین و متفاوت‎ترین مسابقات تلویزیونی است که تاکنون تولید شده است. بدینوسیله از تمامی علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه که سن آن‌ها بیش از ۱۸ سال بوده، دید مثبتی به زندگی دارند، ریسک پذیرند و با انرژی بالا به دنبال رویا‌های خود هستند دعوت می‌شود با حضور در این مسابقه، شانس خود را برای رسیدن به جوایز ارزشمند آن امتحان کنند.
همه چیز در مورد مسابقه ایرونی جات
مسابقه تلویزیونی «ایرونی جات» ایرونی جات مسابقه‌ای جذاب و پرهیجان است برای کسانی که دوست دارند برنده باشند و دیده شوند. رقابت در این مسابقه بر سر حدس‌زدن قیمت کالا‌های مختلف تولید ایران است و شاید بتوان گفت: رقابتی بر سر درست خرید کردن است. کالا‌هایی در مقابل شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد و کسی که آن را به قیمت بهتر و پایین‌تر بخرد، برنده است. حدس‌زدن قیمت درست کالا‌ها در هر بخش باعث صعود شرکت‌کننده به مرحله بعد می‌شود و جوایز بیشتری را نصیب او خواهد کرد.

تکمیلی//مسابقه تلویزیونی ایرونی جات

این مسابقه یکی از بزرگترین و متفاوت‎ترین مسابقات تلویزیونی است که تاکنون تولید شده است. ایرونی جات مسابقه‌ای جذاب و پرهیجان است برای کسانی که دوست دارند برنده باشند و دیده شوند.

قالب مسابقه:

رقابت در این مسابقه بر سر حدس‌زدن قیمت کالاهای مختلف تولید ایران است و شاید بتوان گفت رقابتی بر سر درست خرید کردن است.

کالاهایی در مقابل شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد و کسی که آن را به قیمت بهتر و پایین‌تر بخرد، برنده است!

حدس‌زدن قیمت درست کالاها در هر بخش باعث صعود شرکت‌کننده به مرحله بعد می‌شود و جوایز بیشتری را نصیب او خواهد کرد.

جوایز مسابقه تلویزیونی ایرونی جات

خدمات شرکت‌های مختلف (بیمه، تور مسافرتی و...) ، هدایای نقدی

و انواع کالای ایرانی شامل خودرو، لوازم خانگی، و هر آنچه تصور کنید

نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه ایرونیجات

بدینوسیله از تمامی علاقه مندان به شرکت در مسابقه که سن آنها بیش از 18 سال بوده، دید مثبتی به زندگی دارند، ریسک پذیرند و با انرژی بالا به دنبال رویاهای خود هستند دعوت می‌شود با حضور در این مسابقه، شانس خود را برای رسیدن به جوایز ارزشمند آن امتحان کنند.

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید