کد خبر : 893009

شاهین صمدپور، گزارشگر و مستندساز در پی قتل و تجاوز به اهورای سه ساله در رشت راهی این شهر شد و با پدر، مادر و همسایه‌هایی که شاه د. ماجرای روز حادثه بودند گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز: یکی از همسایه‌ها گفت: هنگامی که وارد خانه شدیم اهورا لخت مادرزاد بود و قاتل نیز در حالی که نیمه برهنه بود روی مبل نشسته بود.
جزئیات تجاوز و قتل ناپدری به فرزند3 ساله + عکس
شاهین صمدپور، گزارشگر و مستندساز در پی قتل و تجاوز به اهورای سه ساله در رشت راهی این شهر شد و با پدر، مادر و همسایه‌هایی که شاه د. ماجرای روز حادثه بودند گفتگو کرد. یکی از همسایه‌ها گفت: هنگامی که وارد خانه شدیم اهورا لخت مادرزاد بود و قاتل نیز در حالی که نیمه برهنه بود روی مبل نشسته بود.یکی دیگر از همسایه‌ها نیز گفت: اهورا را در حالی که از بینی، دهان و…. دچار خونریزی بود از خانه خارج کردیم.
جزئیات تجاوز و قتل ناپدری به فرزند3 ساله + عکس
پدر اهورا نیز در بخشی از سخنان خود به علت جدایی خود و مادر اهورا اشاره کرد و گفت: پس از به دنیا آمدن اهورا رفتار‌های وی شدیدا تغییر کرد. به خاطر دارم که یک روز همسر سابقم حوالی ساعت ۴، ۵ بعدازظهر گفت: به آرایشگاه می‌روم، چندین بار با او تماس گرفتم، اما پاسخگو نبود تا اینکه ساعت ۷ به مغازه آمد و من به او گفتم که مگر آرایشگاه نبودی؟ گفت: نه، رفتم شلوغ بود سپس به خانه رفتم تا خانه را مرتب کنم، این در حالی بود که زمانی که به خانه رفتم همه چیز به هم ریخته بود.
جزئیات تجاوز و قتل ناپدری به فرزند3 ساله + عکس
مادر اهورا نیز در بخشی از این گزارش گفت: پس از جدایی، آن زمان که من در مغازه کار می‌کردم هیچ کس حاضر نبود اهورا را یک ساعت نگهدارد و من بچه را با خود به مغازه می‌بردم و او را در مغازه بزرگ کردم، هیچ کس حاضر نبود او را نگهدارد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید