شمانیوز

توقف توزیع گوشت قرمز تنظیم بازاری در میادین میوه‌وتره‌بار از ابتدای نوروز، باعث افزایش تراکم شهروندان در صف‌های خرید گوشت در مراکز توزیع دیگر شده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از تسنیم : با گذشت ماه‌ها از نابسامانی در بازار گوشت و مرغ و تداوم گرانی و گرانفروشی این کالای اساسی، همچنان شاهد صف‌های طولانی مردم در فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای تهیه گوشت ارزان هستیم. چند روز تعطیلی پیاپی و بارش شدید باران، این تصور را القا می‌کرد که تاحدودی از شدت تراکم صف‌های خرید گوشت و مرغ کاسته شود، اما گرانی گوشت از یک‌سو و توقف توزیع گوشت در میادین میوه‌وتره‌بار از سوی دیگر باعث شد، مراکزی که همچنان اقدام به توزیع گوشت می‌کنند با تعداد انبوهی از شهروندان روبه‌رو هستند.
صف طولانی گوشت زیر باران بهاری در تهران + تصاویر
با وجود سرمای هوای و بارش شدید باران، تعداد زیادی از شهروندان پیش از ساعت ۵ صبح به این مرکز خرید آمده بودند و از وضعیت نابسامان توزیع و گرانی و عدم نظارت بر قیمت گوشت از سوی دولت به شدت گلایه‌مند بودند.
صف طولانی گوشت زیر باران بهاری در تهران + تصاویر
در حالی که حمید ورناصری مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام، روز ۲۱ اسفند سال گذشته گفته بود به قدری گوشت و مرغ وارد می‌کنیم که قیمت این دو کالا ارزان شود که در حال حاضر نه‌تن‌ها با ثبات و ارزانی قیمت گوشت و مرغ روبه‌رو نیستیم بلکه قیمت مرغ در روز‌های گذشته در سایه بی‌توجهی نهاد‌های نظارتی به مرز ۲۰ هزار تومان و گوشت قرمز به حدود ۱۵۰ هزار تومان هم رسیده است و مردم برای خرید گوشت چرخ‌کرده نیز تاحدود ۱۲۰ هزار تومان برای هر کیلو مجبور به پرداخت پول هستند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه