کد خبر : 894789

زن جوان که تحت تاثیر سریال‌های ماهواره‌ای به شوهرش خیانت کرده بود وقتی مرد غریبه را به خانه دعوت کرد نمی‌دانست شوهر و برادر شوهرش او را تحت نظر قرار دارند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از رکنا : شوهرم برای درآمد بیشتر مدام در شرکت بود و اضافه کاری می‌کرد. اگرچه تقریبا نیاز مالی نداشتیم و از زندگی متوسطی برخوردار بودیم، اما شوهرم گویی برای پول در آوردن حریص شده بود در این میان من هم که در خانه حوصله ام سر می‌رفت پای فیلم‌های ماهواره می‌نشستم به طوری که همه روح و روانم تحت تاثیر این گونه فیلم‌ها با مضمون «خیانت» قرار گرفته بود تا این که روزی هنگام تماشای یک فیلم، پیامکی از فرد ناشناسی دریافت کردم.
زن جوان که همراه مرد غریبه توسط نیرو‌های پلیس ۱۱۰ به کلانتری انتقال یافته بود با سروصورتی زخمی و در حالی که بیان می‌کرد پس از چند سال زندگی آرام لگد به بخت خودم زدم درباره چگونگی ماجرای کتک کاری و اتهام خیانت، به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: اگر چه در یک خانواده پر جمعیت به دنیا آمدم و پدرم وضعیت مالی مناسبی نداشت، اما همه تلاشش را برای فراهم کردن یک زندگی آرام به کار گرفته بود تا مشکل خاصی نداشته باشیم. ۳ تن از برادرانم از همان دوران کودکی کار می‌کردند و کمک خرج خانواده بودند.
خیانت زن ایرانی به شوهرش در مقابل او
من و خواهرم نیز در همین شرایط تحصیل می‌کردیم تا این که بعد از گرفتن دیپلم و با کمک برادرانم بالاخره ازدواج کردیم و به دنبال سرنوشت خودمان رفتیم، اما در این میان سرنوشت من به گونه دیگری رقم خورد. ۳ سال از ازدواجمان نگذشته بود که خداوند فرزند پسری به ما عطا کرد که زندگی ما رنگ و بوی دیگر یافت. «امید» بیشتر از من خوشحال بود و سعی می‌کرد همه امکانات را برای پسرمان فراهم کند.
به همین خاطر بر تلاش خود می‌افزود و ساعت‌های زیادی را اضافه کاری می‌کرد هنوز چند سال از زمان ازدواجمان نگذشته بود که صاحب خانه و خودرو هم شدیم، اما همسرم گویی به پول زیاد حریص شده بود و همواره به اضافه کاری در شرکت ادامه می‌داد به طوری که دیگر من و فرزندم را فراموش کرده بود من هم که در خانه تنها می‌ماندم برای آن که سرگرم شوم پای سریال‌های ماهواره می‌نشستم و به همه ماجرا‌های خیانت بار این سریال‌ها توجه می‌کردم تا جایی که موضوعاتی مانند خیانت به شوهر برایم طبیعی جلوه می‌کرد تا این که حدود یک سال قبل زمانی که پای یکی از همین سریال‌ها نشسته بودم پیامکی از فردی ناشناس برایم ارسال شد.
متن عاشقانه‌ای که در آن پیام بود با آن چه در این فیلم‌ها می‌دیدم تفاوتی نداشت به همین خاطر دچار وسوسه‌های شیطانی شدم و با آن فرد ناشناس ارتباط برقرار کردم. خودم را جای بازیگران نقش اول این سریال‌ها گذاشته بودم و به همان شیوه عمل می‌کردم. بعد از چندبار ملاقات خیابانی با آن مرد ناشناس روزی که همسرم به ماموریت خارج از شهر رفته بود او را به خانه دعوت کردم، اما ناگهان همسر و برادرم وارد خانه شدند و تا جایی که در توان شان بود ما را کتک زدند بعد از آن هم با پلیس تماس گرفتند.
بنا به این گزارش، دستور سرهنگ توفیق حاجی زاده (رئیس کلانتری) متهمان این پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید