کد خبر : 894964

با شکسته شدن سیل‌بند و انحراف آب کرخه از کانال سلمان در ورودی شهر اهواز، هم‌اکنون این منطقه به زیر آب رفته و نیروهای امدادی اعم از ارتش و سپاه با تلاش نیروهای کمکی مردمی در حال ایجاد سیل‌بند در ورودی شهر اهواز هستند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ایسنا: ورودی اهواز از سمت اندیمشک با پیشروی آب رودخانه کرخه، هم‌اکنون به زیر آب رفته است.
ورودی اهواز زیر آب رفت + عکس
با شکسته شدن سیل‌بند و انحراف آب کرخه از کانال سلمان در ورودی شهر اهواز، هم‌اکنون این منطقه به زیر آب رفته و نیرو‌های امدادی اعم از ارتش و سپاه با تلاش نیرو‌های کمکی مردمی در حال ایجاد سیل‌بند در ورودی شهر اهواز هستند.
ورودی اهواز زیر آب رفت + عکس
در این منطقه در حال حاضر ماشین‌آلات سنگین با خاک‌برداری و انتقال سیل‌بند‌ها در تلاش برای جلوگیری از پیشروی آب به سمت مناطق شهری از جمله کیانشهر و زردشت هستند. هم‌چنین میدان پلیس اهواز نیز به زیر آب رفته است. با افزایش حجم آب در پشت سیل‌بند ایجاد شده در محل اتوبان ورودی اهواز، اکنون نیرو‌های امدادی با افزودن نیوجرسی و گونی‌های خاک در حال استحکام‌سازی سیل‌بند هستند.
ورودی اهواز زیر آب رفت + عکس
همچنین جوانان از مناطق مختلف اهواز از جمله منطقه خشایار و منطقه غیزانیه به این نقطه آمده و در حال کمک به نیرو‌های امدادی هستند. از سوی دیگر آب از پشت سیل‌بند در حال گسترش به سمت دشت اطراف اهواز و پشت پارک آبی و میدان میوه و تره بار است. در این شرایط، نیرو‌های مردمی و امدادی در تلاش برای احداث و امتداد سیل‌بند در مسیر پیشروی آب به سمت شهر هستند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید