کد خبر : 895331

خانواده فقیر تهرانی به علت بیماری مادر جوان خانواده و عمل جراحی همسر ایشان چشم امید به دستان پرمهر مردم خیر و هموطنان انساندوست دوخته اند تا دوباره بتوانند از عهده مخارج خود بر بیایند.

به گزارش شمانیوز، مادری جوان و دارای یک فرزند دختر ۱۲ ساله ساکن یکی از مناطق فقیر نشین تهران، که از چند سال پیش بدلیل تصادف شدید دچار بی حسی در دست چپ خود می‌شود، همسر ایشان که کارگر ساختمانی بوده سه ماه پیش مجبور می‌شود که عمل دیسک کمر انجام داده و بجای چند تا از مهره هایش پروتز کار گذاشته می‌شود بطوری که اکنون توان کار کردن و تامین هزینه‌های زندگی و درمانی خود و خانواده اش را ندارد و از طرفی هم بدلیل عدم حرکت دست، مادر خانواده نیز توان کار کردن را ندارند و در تامین هزینه‌های زندگیشان با مشکل شدیدی مواجه شده اند.
همراهی کنیم برای تامین هزینه جراحی مادر جوان اخیراً پس از معاینات و آزمایشات مکرر توسط یکی از پزشکان محترم و متخصص جراحی به این خانواده اعلام شده است که در صورت عمل جراحی بر روی دست این خانم توانایی و حرکت به دست ایشان برمی گردد که این امر مستلزم هزینه‌های بالایی می‌باشد. زندگی روزانه و اجاره منزل این خانواده تا به امروز با کمک اقوام و به سختی تامین شده است. حال در نظر داریم مبلغ ۷ میلیون تهیه و در اختیار خانواده ایشان جهت تامین هزینه‌های درمان این مادر جوان قرار دهیم. لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین و نیکوکاران عزیز تقاضامندیم جهت کمک به درمان و عمل جراحی این مادر جوان نیازمند و آبرومند، نسبت به واریز مبالغ کمک‌های نقدی خود به شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۹۰۰۰۳۰۶۶۷ نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #۲۶*۲*۰*۷۲۴* مستقیماً اقدام نمایند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید