کد خبر : 895842

وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد تمام مدارس در روز شنبه ۳۱ فروردین ماه دایر هستند و تنها مدارس قم برای میزبانی از زائران در این روز تعطیل است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز : وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که هیچ تصمیمی برای تعطیلی روز شنبه ۳۱ فروردین ماه ندارد و اخبار و مطالبی که در این زمینه دست به دست می‌شود، صرفاً شایعه‌سازی فضای مجازی است.
تعطیلی مدارس شنبه 31 فروردین 98
اما آموزش و پرورش قم اعلام کرده است جهت آمادگی میزبانی شایسته از زائرین مسجد مقدس جمکران و کریمه اهل بیت (س)، شنبه ۳۱ فروردین ماه تعطیل است.
تعطیلی مدارس شنبه 31 فروردین 98
تکمیلی/:
اطلاعیه اداره کل اموزش و پرورش به شرح زیر است:
با تبریک میلاد باسعادت حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف) به اطلاع می‌رساند آموزش و پرورش قم به جهت آمادگی میزبانی شایسته از زائرین مسجد مقدس جمکران و کریمه اهل‌بیت سلام‌الله علی‌ها و تصمیم شورای تأمین به ریاست استاندار محترم، شنبه ۳۱ فروردین را تعطیل اعلام نمود. بر همین اساس شنبه مدارس استان به لحاظ میزبانی از زائرین عزیز مسجد مقدس جمکران و میمنت میلاد مسعود آقا امام زمان (عج) تعطیل است.
تکمیلی:

سید زین العابدین موسوی فرماندار ویژه آبادان اظهار کرد: کلیه مدارس شهرستان آبادان در تمام مقاطع تحصیلی در روز شنبه 31 فروردین‌ماه تعطیل هستند.

وی افزود:کلیه دانشگاه‌های شهرستان آبادان نیز در روز شنبه 31 فروردین‌ماه تعطیل است.

از امروز به مدت 3 روز به دلیل «مد اکبر» در آبادان حالت فوق‌العاده اعلام شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید