کد خبر : 898363
به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از جوان انلاین : ۲۰ اسفندماه سال قبل زن جوانی به دادگاه کیفری استان رفت و از دو مرد شیطان صفت شکایت کرد. وی گفت: من به عنوان کارگر خدماتی در یک شرکت واقع در میدان انقلاب کار می‌کنم. ۱۵ اسفند ماه شخص ناشناسی که خودش را مهندس رضایی معرفی کرد، با شرکت تماس گرفت و مدعی شد که برای جشن تولد دخترش احتیاج به کارگر خدماتی زن دارد. بعد هم منشی شرکت مرا برای کار به این فرد معرفی کرد.
من با شماره همراه وی تماس گرفتم تا آدرس منزل خانه‌اش را بگیرم، اما نشانی خانه‌اش را نداد و گفت: در ایستگاه مترو جوانمرد به دنبالم می‌آید. آن مرد گفت: شلواری نوک مدادی پوشیده و دفتر قرمز رنگی در دست دارد. حدود ساعت ۱۹ در نزدیکی ایستگاه مترو یک دستگاه خودرو پیکان سفید رنگ با دو سرنشین کنارم توقف کرد و یکی از سرنشینان خودش را مهندس رضایی معرفی کرد و گفت که ماشین شخصی‌اش خراب شده به خاطر همین با ماشین شرکت محل کارش به دنبالم آمده است. وقتی سوار ماشین شدم، گفت: به علت خراب بودن سیستم سیم‌کشی برق خانه‌اش، مراسم جشن تولد را در خانه خواهرش برگزار می‌کند.
جزئیات تجاوز وحشیانه مهندسان قلابی به زنان جویای کار + عکس
مهندس قلابی با حرف زدن سر مرا گرم کرده بود که متوجه شدم ماشین از شهر خارج شد. وقتی اعتراض کردم، چاقویی زیر گلویم گذاشت و تهدید کرد هیچ حرکتی نکنم. من در حالی که از ترس دست و پایم می‌لرزید، تازه متوجه نیت شوم آن‌ها شدم. با گریه و التماس خواستم تا رهایم کنند، اما دو مرد سنگدل به گریه‌های من توجه نکردند و مرا به بیابان‌های اطراف تهران بردند و با تهدید چاقو و ضرب و شتم به زور به من تجاوز کردند. دو مرد ابلیس بعد از آزار و اذیت تمام پول‌ها و گوشی موبایلم را سرقت و بعد درتاریکی شب در بیابان رها کردند و خودشان با ماشین گریختند. تا اینکه ساعت یک بامداد به زحمت خودم را به کلبه‌ای روستایی رساندم و از خانواده‌ای که آنجا زندگی می‌کردند، درخواست کمک کردم.
با طرح این شکایت، پرونده برای شناسایی دو متهم به دستور قاضی شعبه ۷۵ دادگاه کیفری استان در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
پلیس در نخستین گام با شناسایی تعدادی از شرکت‌های خدماتی سطح شهر تهران به ویژه در مناطق مرکزی شهر تهران با مراجعه به این شرکت‌ها آموزش‌های لازم را به کارکنان شرکت دادند تا در صورت هرگونه تماس مشکوک، بلافاصله موضوع را به پلیس خبر دهند.
همزمان با تحقیقات پلیسی، ۲۱ اسفند ماه سال قبل مدیر یکی از شرکت‌های خدماتی در محدوده میدان انقلاب، با پلیس تماس گرفت و گفت که شخصی با معرفی خود به نام «مهندس محمدی» با همان شیوه مشابه، درخواست نیروی خدماتی زن کرده است.
بررسی‌های میدانی مأموران نشان داد شخص تماس‌گیرنده همان مهندس قلابی است. بنابراین بعد از آموزش‌های لازم به این نیروی خدماتی، کارآگاهان با تشکیل چندین تیم عملیاتی محل تردد متهمان را در ایستگاه مترو شهر ری تحت مراقبت‌های نامحسوس قرار دادند تا اینکه ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه همان شب دو شکارچی شیطان صفت با پیکان سفید رنگ خود وارد حلقه نامحسوس پلیس شدند. دو متهم وقتی متوجه حضور پلیس شدند، قصد فرار داشتند، اما کارآگاهان ابتدا با شلیک چند تیر هوایی به آن‌ها هشدار دادند تا خود را تسلیم پلیس کنند. وقتی دو ابلیس به هشدار‌های پلیس توجه نکردند، کارآگاهان چهار لاستیک خودرو را با گلوله هدف قرار دادند تا اینکه دو متهم زمینگیر شدند.
سرانجام پلیس در یک درگیری دو متهم را به نام‌های «مهران. ز» ۲۷ ساله و «علی. ب» ۳۸ ساله دستگیر کرد. در بازرسی از خودرو متهمان، صفحه نیازمندی‌های روزنامه همشهری حاوی شماره شرکت‌های خدماتی و همچنین گوشی تلفن همراه شاکی کشف شد.
در حالی که تجسس‌های پلیس ادامه داشت، مأموران متوجه شدند شاکی دیگری از دو متهم شکایت مشابهی را مطرح کرده بود. در یکی از شکایت‌ها که زن جوانی در محدوده شهر ری از سوی دو سرنشین سواری پیکان سفید رنگی مورد تجاوز قرار گرفته بود، گفت: ۱۰ اسفند ماه سال قبل به عنوان مسافر در محدوده نواب سوار خودرو پیکان سفید رنگی شدم. طی مسیر راننده گفت: مهندسی را می‌شناسد که برای شرکتش در حوالی بهشت‌زهرا به چند کارگر زن نیاز دارد. از آنجایی که من هم به دنبال کار می‌گشتم، از او خواستم تا مرا به او معرفی کند. همان لحظه راننده با مهندس تماس گرفت و قرار شد ساعت ۱۹ همان روز مهندس را در ایستگاه مترو ملاقات کنم. ساعت ۱۹ مهندس و راننده سر قرار آمدند و به بهانه بازدید از کارگاه تولیدی هر سه به سمت بهشت زهرا حرکت کردیم. در طول مسیر من به حرکات آن‌ها شک کردم و خواستم مرا پیاده کنند که ناگهان مهندس قلابی چاقویی زیر گلویم گذاشت و تهدید کرد تا هیچ حرکتی نکنم. ماشین دو ابلیس لحظاتی بعد در بیابان‌های اطراف اتوبان توقف کرد و آن‌ها در تاریکی شب به زور مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند. سپس بعد از کتک‌کاری و سرقت موبایل و پول‌هایم، مرا در بیابان رها کردند.
سرهنگ عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به احتمال افزایش ارتکاب جرائم مشابه توسط متهمان، کسانی که از متهمان شکایت دارند به اداره شانزدهم پلیس آگاهی مراجعه کنند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید