شمانیوز

مردی که اسیر وسوسه شیطانی شد و دختر جویای کار را در شمال غرب تهران از پا درآورد دیروز در دادگاه کیفری پایتخت، محاکمه شد.

بورس نیوز نوشت: مردی که اسیر وسوسه شیطانی شد و دختر جویای کار را در شمال غرب تهران از پا درآورد دیروز در دادگاه کیفری پایتخت، محاکمه شد.

 

خبر داغ :

فیلم لورفته از گریه کردن جنجالی بهاره رهنما در دوران حاملگی در کانادا + بیوگرافی و فیلم

 

 

 

 

یک زن جوان با پلیس ۱۱۰ تهران بزرگ تماس گرفت و گفت جنازه ای در برج…. شهرک نفت رها شده است. سپس افسران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به سرعت دست به کار شدند و به برج موردنظر رفتند. آنان با دیدن پیکر دختری که سر و صورتش زخمی بود ماجرا را با کشیک وقت دادسرای ناحیه ۲۷ در میان گذاشتند. بدین ترتیب بازپرس «حسین روشن» و پلیس دایره دهم آگاهی مرکز، رسیدگی قضایی – پلیسی به پرونده را در دستور کارشان قرار دادند و جنازه به پزشکی قانونی فرستاده شد.

کارآگاهان در نخستین گام به بررسی دقیق فیلم دوربین های مداربسته برج پرداختند و مشخص شد دختر نگونبخت، ساعت ۰۲/۱۱ دقیقه همان روز به همراه مرد ۳۱ – ۳۰ ساله ای وارد آنجا شده بود. با افشای این موضوع، ساکنان برج نیز فیلم دوربین های مداربسته را دیدند و «رضا- ح» را شناسایی کردند.

این مرد ۳۰ ساله چندی پیش در برج، سرایداری می کرد اما فعالیتش، تداوم نداشت. پلیس در ادامه تحقیق میدانی پی برد «رضا» در یک فروشگاه موادغذایی در دره «فرحزاد» کارگری می کند و شب ها، نگهبان یک فروشگاه دیگر در «مجیدیه» است.

 

بیشتر بخوانید :

تجاوز وحشیانه و فجیع به دختر جوان در انباری + جزئیات

 

با شناسایی محل کار متهم فراری و کنترل نامحسوس، سرانجام وی در «مجیدیه» ردیابی و دستگیر شد. «رضا» که در بازجویی مقدماتی، خود را بی گناه می خواند با دیدن فیلم دوربین مداربسته برج، چاره ای جز بیان حقیقت ندید: «هفتم مهر بود که یک دختر تنها برای پرسیدن آدرس شرکت کاریابی به سوپرمارکتی که در آن کار می کردم آمد. شرکت کاریابی، روبه روی سوپرمارکت بود و آدرس را به او دادم. چند دقیقه بعد همان دختر خوش برخورد از شرکت خارج شد و دوباره به سراغم آمد.»

وی افزود: «دختر تنها از بیکاری گلایه می کرد که به یاد یکی از بستگانم افتادم که به دنبال خدمتکار بود. به آن دختر، پیشنهاد کار در یکی از برج های شهرک نفت را دادم و با هم به راه افتادیم. در برج، موضوع را به فامیلم گفتم اما جواب مثبت نداد.»

«رضا» ادامه داد: «به همراه آن دختر، سوار آسانسور شده بودیم که ناگهان اسیر وسوسه شیطانی شدم و به جای آنکه دکمه همکف را بزنم، منفی سه را فشردم. دختر دم بخت که از نقشه من باخبر شده بود داد و بیداد کرد و درگیر شدیم. من سر او را محکم به بدنه آسانسور زدم که بیهوش شد و روی زمین افتاد. در حالی که به شدت ترسیده بودم چند ضربه دیگر به سر او زدم. پس از اطمینان از مرگش به سرعت فرار کردم اما …»

پرونده در شعبه سوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران تحت رسیدگی قضایی قرار گرفت و مرد جنایتکار با صدور بازداشت موقت، زندانی شد. به دنبال بازسازی صحنه جرم، کیفرخواست صادر و به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

در نشست رسیدگی به این ماجرا که دیروز به ریاست قاضی «محمدی کشکولی» و با حضور چهار مستشار تشکیل شد ابتدا روشن- نماینده دادستان- کیفرخواست را خواند.

سپس خانواده داغدار در جایگاه ویژه ایستاد و برای «رضا» اشد مجازات خواست. نوبت دفاع به مرد عصیانگر که رسید یک بار دیگر جنایت را گردن گرفت: «وقتی دختر جوان به همراه من سوار آسانسور شد چشمش به کیف پولی افتاد که در دست من بود. او از من مقداری پول خواست تا خرج زندگی اش کند. با شنیدن آن تقاضا، حرف هایی زدم که منجر به سوءتفاهم و ناراحتی دختر جویای کار شد. من اما قصد آزار او را نداشتم.»

در پایان این نشست، هیات قضایی با اعلام تنفس وارد شور شد تا رای صادر کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • قیمت

  جعفر

 • ناشناس

  اگه یکم مواظب حجابش بود این طور. نمیشد

 • سامان

  حجاب هم البته بی تاثیرنبوده ودوم اینکه اعتمادکرده وسوم متاسفانه جامعه چنین سمت وسویی پیداکرده وخدابدادمردم برسه بااین اوضاع

 • وحید

  اعدام ‌کنید ، یکی با دختر خودش یا خواهر خودش اینکارو میکرد خوب بود

 • ن ا ش ن ا س

  حجاب رعایت نمی‌کنند چرا. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس

  این خبر مال خیلی وقت پیشه

 • ابوالفضل

  حجاب را رعایت می کرد و بدنش را بیرون نمی انداخت مرد وسوسه نمی شد.به نظر من مقصر دختره بود

  • افشین

   با این تفکراتشون

 • داریوش

  عامل تمام این بدبختیها اول فقر مالی دوم فقر فرهنگ سر کوب امیال جنسی

 • فرراد

  این کاربرمیگرده به جامعه .فسادوفقرفرهنگی داربم .بی حجاب .مگه خارج ازکشوربدترازاین نمیان بیرون چرا این اتفاق نمی افتد

  • مهدی

   کی گفته خارج از این اتفاقات نمی افتد ؟ برید آمار قتل و تجاوز رو در دنیا ببینید بعد بگید خارج همه چیز گل و بلبل است

 • مریم

  توو این عکس بالا که موهاش بازه اصلا روسری نداره و ی دامن کوتاه پوشیده و شلوار نداره
  خداییش این تهرانه!؟! :|

 • استاد

  دانشمندان عزیز و تعوریسین های گرام...عکس فوق تزیینی است

 • سیامک

  تاکسی نخوادکسی دنبالش نخواهد رفت اینوبدونید

  • بی نام

   کاش کمی فرهنگ این روداشته باشیم که انقدرراحت قضاوت نکنیم فرهنگ جامعه روما انسانهای همین جامعه میسازیم هرجرم وجنایتی میتونه کللللی ریشه ودلیل متفاوت داشته باشه فقط اظهارتاسف برای این دخترخانم واین آقای مجرم رودارم وامیدوارم فرهنگ بهتری روما انسانهابرای جامعه مون بسازیم

 • ناشناس

  مثل همه فیلمهای ایرانی خوب شروع شد و پایانی بسیار بد و بچگانه و بینمک داشت

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه