شمانیوز

او که یک فروشنده سیگار میباشد،بهنگام شب یک دختر ۲۰ ساله که در یک کافه گارسون میباشد را با اسلحه سرد تهدید میکند و به خانه خود میبرد، او در ابتدا وحشیانه به او تجاوز میکند و سسپس گلوی او را با چاقو ذبح کرد

ایران ناز نوشت: او که یک فروشنده سیگار میباشد،بهنگام شب یک دختر ۲۰ ساله که در یک کافه گارسون میباشد را با اسلحه سرد تهدید میکند و به خانه خود میبرد، او در ابتدا وحشیانه به او تجاوز میکند و سسپس گلوی او را با چاقو ذبح کرد و پس از مرگ دختر در حالیکه تن او هنوز گرم بود مجدداً به پیکر بی جان او تجاوز میکند.
 
 

او جسد را در پتویی می پیچد و به یک کوچه خلوت میبرد و رها میکند، اما هنگامیکه از محل در حال دور شدن بود با پلیس روبرو میشود،حرکات مشکوک او افسر پلیس را بر آن میدارد تا او را متوقف کند و پس از اینکه لکه های خون را میبیند،همانجا از او اعتراف میگیرد و این مجرم نیز جزئیات جنایت خود را بازگو میکند.

 

 

 

 
تجاوز جنسی وحشیانه به دختری سربرید شده (عکس)
 
تجاوز جنسی وحشیانه به دختری سربرید شده (عکس)
 
تجاوز جنسی وحشیانه به دختری سربرید شده (عکس)
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ناشناس

    واقعا بکجا داریم میریم ادم ربایی تجاوز قتل به بدترین شکل انهم بریدن گلوی زنی معصوم وتجاوزمجددبه زنی باگلویی بریده شده....
    روح یک موجودتاچه حدبایدسیاه پلید وشیطانی باشه واقعاحیوان شرف داره به همچین موجودی؟؟؟؟جامعه ماچرا به اینجاگشیده شده؟؟؟؟؟؟

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه