شمانیوز

دختری به زور مورد تجاوز 8 مرد قرار گرفت. دختر 16 ساله که شوکه بود از اشتباهات خود میگفت که در شبکه های اجتماعی گول افراد سودجو را خورده است و مورد تجاوز قرار گرفته است.

به گزارش تالاب: ماجرای مردان شیطان صفت و تجاوز زوری : نمی توانستم تصمیم درستی بگیرم، حتی نتوانستم موضوع را برای مادرم که رازدار اصلی زندگی ام بود بازگو کنم. آن روز به منزل مجردی آرمان رفتم و او نه تنها عکسم را حذف نکرد.

 

خبر داغ و جنجالی : 

عکس ها لورفته از کشف حجاب پگاه اهنگرانی و در خارج از کشور بعد از اعلام حکم 2 سال زندان + بیوگرافی و فیلم

 

 

بلکه مرا مورد آزار قرار داد و از صحنه های شیطانی خود فیلم گرفت که همین فیلم زمینه های سوء استفاده های بیشتر وی را فراهم کرد.

 

اخبار جدید:

عکس های جنجالی و لورفته از روناک یونسی و همسرش در کانادا + تصاویر و بیوگرافی

 

دختر 16 ساله که در اتاق مشاوره پلیس فتا اشک می ریخت، در حالی که سرش را میان دو دستش گرفته بودو به آینده تاریک خود می اندیشید در میان هق هق گریه به بیان ماجرای تلخ لانه وحشت پرداخت و گفت:

 

وقتی سال اول دبیرستان رابا نمرات خوب قبول شدم, به پدرم پافشاری کردم تا یک گوشی هوشمند تلفن همراه برایم بخرد.پدرم که از قبولی من در امتحانات خرداد خیلی شاد بود گوشی تلفن زیبایی را بعنوان هدیه قبولی برایم خرید.

 

ازآن روز به بعد فقط وارد شبکه های اجتماعی می شدم, و با دوستانم چت می کردم. روزهای تابستان رابا دوست یابی های شبکه ای سپری می کردم و هرروز دوستان جدیدی به گروه ما اضافه می شد تا این که دراین میان جملات عاشقانه و احساسی پسر جوانی توجهم رابه خود جلب کرد.

 

آنقدر از جملات ادبی و زیبای «آرمان» لذت می بردم که ناخواسته با او ارتباط گرفتم و خواستم مطالب بیشتری برایم بفرستد. اینگونه بود که رابطه تلفنی من و آرمان آغاز شد، اما مدت زیادی نگذشت که به او علاقه مند شدم,. روزهای آغازین مهر هم گوشی تلفنم را پنهانی به مدرسه می بردم تا بتوانم جواب پیامک های آرمان را بدهم.

 

در همین روزها آرمان برای این که بتواند در مورد زیبایی من جملاتی بنویسد، از من خواست تا عکس بدون حجاب و با پوشش دختران غربی برایش بفرستم.

 

من هم بدون آن که به کسی چیزی دراین رابطه بگویم با گوشی تلفن عکسی از خودم گرفتم و برایش فرستادم. ازآن روز به بعد آرمان تهدیدم کرد که اگر برای حذف عکس از گوشی نزد او نروم عکسم را برای پدرم ارسال می کند.

تجاوز جنسی به زور 8 مرد همزمان به دختر 16 ساله

 

خیلی ترسیده بودم اگر پدرم تصویر مرا این گونه می دید چه پیش می آمد؟نمی توانستم تصمیم درستی بگیرم، حتی نتوانستم موضوع را برای مادرم که رازدار اصلی زندگی ام بود بازگو کنم.

 

 آن روز به منزل مجردی آرمان رفتم و او نه تنها عکسم را حذف نکرد بلکه مرا مورد آزار قرار داد و از صحنه های شیطانی خود فیلم گرفت که همین فیلم زمینه های سوء استفاده های بیشتر وی را فراهم کرد تا این که یک روز دیگر مرا به همان منزل مجردی کشاند و به همراه ۸ تن دیگر از دوستانش که در منزل مخفی شده بودند مرا مورد آزار و آزار قرار داد.

 

دیگر همه ی هستی ام را از دست داده بودم و چاره ای نداشتم جز آن که ماجرا را برای مادرم بازگو کنم. حالا هم گرچه با کشف فیلم ها، آرمان روانه زندان شد اما زندگی من در بیراهه ای تاریک قرار گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • مسعوده

  گنا از دختر است که عکس فرستاده به یه مرد قریبه امید وارم دیگه این کار به دخترهای جوان تکرار نشه

 • دریا

  چرا دخترا اینقدر ساده شده ان که به راحتی گول میخورن
  البته ماجدا از خودشون شروع میشه
  تا خودشون نخواهن کسی کاری به کارشون نداره

 • ناشناس

  خوب کاری کردند تا یه بار دیگر کسی مثل تواز این غلتها نکنه

 • M gh

  اعصابمون خوردشد

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه