شمانیوز

در نماز جمعه:

فریضه عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان ورزقان به امامت حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی مجتمع مس منطقه آذربایجان(سونگون): امام جمعه ورزقان با اشاره فعالیت های عمرانی اخیر در شهرستان گفت: شهرستان ورزقان در مسیر توسعه و آبادانی شتاب خوبی گرفته است و با این حجم بالای فعالیت ها انشالله در آینده نزدیک شاهد پیشرفت چشمگیر شهرستان و تبدیل آن به یک شهر نقلی خواهیم بود که در این میان مدیران و پرسنل مجتمع مس سونگون نقش بسزایی ایفا نموده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

حجت الاسلام والمسلمین پورمحمد با اشاره به پیشرفت های جاده خواجه -ورزقان افزود: برای این پروژه ۵۸۱۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است و انشالله در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید که شرکت ملی صنایع مس ایران با انجام این پروژه زیرساخت توسعه منطقه را مهیا نموده است.

ایشان با اشاره به برگزاری جلسه متعدد در هفته گذشته ادامه داد: با پیگیری های مسئولین و بنده الحمدالله اعتبار لازم‌برای ایجاد کمپ‌ورزشی و سه بزرگراه دیگر در شهرستان اختصاص یافت که بزودی عملیات اجرایی آن ها آغاز خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین در خاتمه سخنانشان با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای عزاداری در تاسوعای حسینی در امامزاده گفت: برنامه ریزی های زیادی برای توسعه این امام زاده در نظر گرفته شده است که مقرر شد مجتمع مس سونگون در کنار دیگر مسئولین‌مربوطه نسبت به آسفالت ریزی جاده امامزاده اقدام نمایند تا هیئت های عزاداری حسینی به سهولت در این مراسم حضور یابند.

شایان ذکر است پرسنل مجتمع مس سونگون با حضور پر رنگ خود در این فرضیه عبادی سیاسی، تلاش نمودند نماز جمعه به صورت باشکوه تر برگزار گردد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه