شمانیوز

علیرضا یزدان دوست، مدیر عامل بیمه آسماری با معاون توسعه مدیریت منطقه آزاد ارس در خصوص اهمیت و نقش بیمه های بازرگانی در منطقه آزاد به گفت و گو پرداختند .

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آسماری، بر اساس این گزارش در جلسه مذکور ابتدا معرفی کاملی از بیمه‌آسماری، فعالیت ها و توانمندی های این شرکت در مناطق آزاد و سرزمین اصلی ارائه شد و مدیر عامل شرکت بیمه اسماری نیز نقطه نظرات خود را در خصوص اهمیت و نقش بیمه های منطقه ازاد اعلام نمودند وافزود: بیمه‌ آسماری تلاش نموده با اختصاص شعبه ای فعال و با حضور رییس شعبه ای از افراد بومی، همکاری مناسبی در منطقه آزاد ارس داشته باشد.

 

علیرضا یزدان دوست درادامه به اهمیت نقش بیمه‌ها در اقتصاد و لزوم فعالیت بیشتر بیمه آسماری در منطقه آزاد ارس پرداخت.

 

وی ضمن اشاره به اینکه بیمه‌آسماری از شرکت‌های خوشنام صنعت بیمه با پتانسیل‌هایی ویژه می باشد افزود : ضمن خوشحالی از حضور پررنگ شرکت بیمه آسماری در منطقه آزاد ارس آمادگی داریم تا با فعالیت حرفه‌ ای بیمه‌ گری و خدمات خوب ، بستری مناسب در جهت عرضه بیمه ای متمایز و مطابق با نیاز ساکنان منطقه آزاد ارس فراهم آوریم.

 

ایشان ادامه داد : در منطقه آزاد ارس پتانسیل های فراوانی برای فعالیت بیمه گری وجود دارد، هم در بخش های کلان و هم در حوزه بیمه های خرد که این موضوع می تواند همکاری متقابل را بسیار تقویت نماید.

 

مدیر عامل بیمه آسماری در پایان ضمن ابراز خرسندی از حضور بیمه آسماری در منطقه آزاد ارس درخصوص همکاری های فیما بین ابراز امیدواری کرد .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه