شمانیوز

در دیدار محسن پدرام رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران با حاج آخوند میرزاعلی، امام جمعه اهل سنت آق قلا ، از اقدامات خیرخوانه و خداپسندانه بانک در حمایت از مردم سیل زده گلستان تقدیر وتشکر شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، پدرام رییس هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با همراهی نجدی مدیر امور استانها و فرجی رییس اداره کل توسعه سرمایه انسانی با امام جمعه اهل سنت آق قلا دیدار وگفتگو کردند.

 

در این دیدار که در محل کتابخانه استان گلستان صورت پذیرفت، میرزاعلی امام جمعه آق قلا ضمن شکرگذاری از برکت وجود بانک قرض الحسنه مهر ایران به درگاه الهی، از اقدامات و عملکرد صورت گرفته به منظور حمایت از مردم آسیب پذیر و کم بضاعت، و ارسال کمک های خیرخواهانه به آسیب دیدگان سیل اخیر استان گلستان تقدیر و تشکر کرد.

 

وی مسئولیت پذیری کارکنان بانک در تامین و ارسال کمک های غذایی در روزهای آغازین نوروز به مردم سیل زده را بی بدیل وستودنی دانست و از حمایت بانک قرض الحسنه مهرایران در ترویج فرهنگ کتابخوانی نیز تقدیر و خواستار ادامه توجهات وحمایت های بانک از فرهنگ کتابخوانی و کتابخانه های استان شد.

 

در ادامه پدرام رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران نیز بر افزیش تلاش های بانک برای حمایت از مردم استان بالاخص خدمت رسانی ارزنده به اهل تسنن تاکید کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه