شمانیوز

هوالحق

به نام عادل ترین آفریدگار جهان، به یاد تمام آزادگان و حق طلبان تاریخ و با آرزوی دیدار عزیزی که در انتظارش هزاران هزار بار دعای فرج را زمزمه کرده ایم. در آستانه ی روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی بار دیگر از حماسه ای سخن خواهیم گفت که به فرموده پیامبر اکرم(ص): برای شهادت حسین(ع)، حرارت و گرمایی دردل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

محرم و صفر؛ یک انقلاب، یک جوشش و یک منطق آگاهانه و مستدل بر اندیشه هایی است که در پی بیداری، بصیرت و آزادگی اند! و تاسوعا و عاشورا کارنامه ی درخشان کسانی است که استوار و مطمئن راه حق را برگزیدند و برای لحظه ای از صراط المستقیم منحرف نشدند. آنان الحمدلله رب العالمین را با خلوصی صادقانه در ایاک نعبد و ایاک نستعین معنا کردند و تا پایان راه هر آنچه دیده و شنیده بودند را زیبایی و نعمت محض از سایه جمال خداوندی تفسیر کردند.

امروز پس از هزار و چهارصد سال، عاشورا همچنان زنده است؛ هر بار افق های تازه ای از اهداف و باورهای این حماسه متعالی آشکار شده و در تداوم سال ها اصالت و ماهیت ارزشمند آن، نبض تپنده میلیون ها قلب عاشق بوده و خواهد بود.

فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را خدمت همه سروران ارجمند و یاران همیشه همراه موسسه اعتباری نور تسلیت عرض می نمایم، امید که به برکت این روزهای ارزشمند؛ بصیرت و آگاهی روزی اندیشه و تفکر همه ما باشد و از ادامه دهندگان واقعی این نهضت باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید