شمانیوز

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز جمعه 98/6/22// این خبر هر ساعت بروزرسانی می شود ......

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز  جمعه 98/6/22+ تغییرات

 

 

در حال بروزرسانی...

 

 

 

 

قیمت طلا و سکه و دلار و انواع ارز در بازار جمعه 22 شهریور // ساعت 18:30

روز گذشته و بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافت؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۶۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۴۰ هزار تومان معامله شد.
 
هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۹۰ هزار تومان، ربع سکه هم با ۱۰ هزار تومان افزایش نسبت به معاملات چهارشنبه یک‌میلیون و ۲۹۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۰۰ هزار تومان فروخته شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۰ هزار ۴۰۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۰۲ دلار قیمت خورد.
 
قیمت سکه و قیمت طلا در بازار جمعه 22 شهریور
نوع قیمت روز معاملاتی گذشته (ریال) قیمت امروز (ریال)
مثقال طلا
۱۷,۹۰۰,۰۰۰
۱۷,۷۸۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۴,۱۳۲,۲۱۰
۴,۱۰۴,۵۱۰
سکه جدید
۴۱,۰۵۰,۰۰۰
۴۰,۶۰۰,۰۰۰
سکه قدیم
۴۰,۸۰۰,۰۰۰
۴۰,۴۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۰,۹۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۲,۸۰۰,۰۰۰
۱۲,۹۰۵,۰۰۰
سکه گرمی ۹,۰۰۰,۰۰۰
۹,۰۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۵۲۱ دلار
۱۵۵۲ دلار
 

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

صرافی ملی قیمت دلار را برای چهارشنبه بیستم شهریور با ۱۰۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۱ هزار ۵۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها ۱۰۰ تومان کاهش داشت و ۱۲ هزار ۷۵۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار ۶۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.
 
  عنوان نرخ خرید(ریال) نرخ فروش (ریال)
یورو 126500 127500
دلار 114000 115000

 

قیمت دلار و ارز بانکی در روز امروز پنج‌شنبه ۲۱ شهریور ۹۸

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای روز (پنج‌شنبه بیست و یکم شهریور ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت روز گذشته ۵۱ هزار و ۷۹۴ ریال و هر یورو نیز ۴۶ هزار و ۲۵۴ ریال ارزش‌گذاری شد
 

قیمت دلار و ارز و طلا در بازار آزاد

دلار 11390
یورو 12650
درهم امارات 3110
پوند 14190
دلار کانادا 8720
لیر ترکیه 2000
دلار استرالیا 7930
یوآن چین 1630
متقال طلا 1781500
طلای 18 عیار 411200

 

 

قیمت طلا جهانی//امروز جمعه 22 شهریور  13:15

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳۹ درصد افزایش به ۱۵۰۵ دلار و ۱۴ سنت رسید.در حالی که وضعیت نامشخص سیاست های پولی انبساطی بانک های مرکزی جهان موجب افزایش تقاضا برای طلا شده و در عین حال خوش بینی به مذاکرات تجاری موجب افزایش قیمت سایر دارایی ها گشته است، قیمت طلا امروز نوسان محدودی داشت.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.39 درصد افزایش به 1505 دلار و 14 سنت رسید. قیمت ها از ابتدای هفته جاری تاکنون حدود 0.3 درصد افت داشته و در مسیر سومین کاهش هفتگی متوالی قرار دارد. قیمت طلا در بازار امریکا هم امروز با 0.33 درصد افزایش به 1512 دلار و 40 سنت رسید.

سوگاندها ساگدوا تحلیلگر بازار طلا در این باره گفت: «کاهش تنش ها بین دو اقتصاد بزرگ جهان منجر به خروج سرمایه ها از بازار طلا و حرکت به سمت دارایی های پرریسک شده است.» وی افزود: «تحول مهم بعدی که در قیمت طلا تاثیرگذار است نتیجه نشست فدرال رزرو است... و ممکن است قیمت طلا در کوتاه مدت بین 1480 تا 1550 دلار در نوسان باشد.»

دونالد ترامپ رئیس جمهوری امریکا دیروز اعلام کرد که ترجیح می دهد یک توافق تجاری جامع با چین امضا کند، اما در عین حال امکان یک توافق موقت را رد نکرد. وی در عین حال گفت که یک توافق آسان امکان پذیر نیست.

دو طرف در آستانه مذاکرات تجاری ماه آینده اقداماتی حاکی از حسن نیت از خود نشان داده و از سطح تنش ها کاسته اند. این اقدامات سبب شده تا ارزش سهام در بازارهای آسیایی تقویت شود. اقدامات محرک اقتصادی از سوی بانک مرکزی اروپا نیز در تقویت بازارهای مالی موثر بوده است.

ماریو دراگی، رئیس بانک مرکزی اروپا روز پنجشنبه وعده اقدامات محرک اقتصادی گسترده جهت احیای اقتصاد حوزه یورو را داد./تسنیم

 

 

 

مرور بازار در روز گذشته ( پنجشنبه 21 شهریور ) 

بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافت؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۸۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۳ هزار ۲۲۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۹۲ دلار قیمت خورد.

 

نوع قیمت روز معاملاتی گذشته (ریال) قیمت امروز (ریال)
مثقال طلا
۱۷,۹۸۰,۰۰۰
۱۷,۹۰۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۴,۱۵۰,۶۸۰
۴,۱۳۲,۲۱۰
سکه جدید
۴۱,۴۰۰,۰۰۰
۴۱,۰۵۰,۰۰۰
سکه قدیم
۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۸۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۱,۱۰۰,۰۰۰
۲۱,۰۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۲,۸۰۰,۰۰۰
سکه گرمی ۹,۲۰۰,۰۰۰
۹,۰۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۵۲۱ دلار
۱۴۹۲ دلار
قیمت دلار و یورو در صرافی ملی
صرافی ملی قیمت دلار را برای چهارشنبه بیستم شهریور با ۵۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی یکشنبه، ۱۱ هزار ۶۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها ۵۰ تومان افزایش داشت و ۱۲ هزار ۸۵۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار ۷۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

 

 

عنوان نرخ خرید(ریال) نرخ فروش (ریال)
یورو 127500 128500
دلار 115000 116000

 

قیمت دلار و ارز بانکی در روز امروز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۸

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای روز (چهارشنبه بیستم شهریور ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت روز گذشته ۵۱ هزار و ۸۷۵ ریال و هر یورو نیز ۴۶ هزار و ۴۰۸ ریال ارزش‌گذاری شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه