شمانیوز

با حمایت ایرانسل، چهارمین دوره جشنواره بازی‌سازان مستقل ایران برگزار شد و برگزیدگان هر بخش معرفی شدند.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اختتامیه چهارمین دوره جشنواره بازی‌سازان مستقل ایران در راستای حمایت‌های ایرانسل از بازی‌سازان ایرانی و با هدف گسترش فعالیت فعالان نوپای این حوزه، در سالن همایش‌های بین المللی رایزن برگزار شد. این جشنواره پس از برگزاری چند دوره پیش رویداد در «آکادمی گیم ایرانسل»، برگزیدگان خود را شناخت.

 

«آکادمی گیم ایرانسل» با هدف گسترش روابط ایرانسل با توسعه دهندگان صنعت بازی و حمایت از بازی‌سازان تشکیل شده است تا با ارائه زیرساخت‌ها و آموزش‌های لازم امکان رشد کیفی، کمی و تجاری سازی محصولات را فراهم کند. از همین رو، در جریان برگزاری پیش رویدادها، فرصت‌هایی برای آشنایی بازی‌سازان حاضر با  سرمایه‌گذاران نیز ایجاد شد.

 

در این مراسم، بازی «آن سوی باران» به عنوان «بهترین بازی سال» و «بهترین بازی از دیدگاه گیم دیزاین»، بازی «گیج» به عنوان «بهترین بازی از دیدگاه ایده و خلاقیت»، بازی «ارباب جنگ» به عنوان «بهترین بازی از دیدگاه فنی» و «بهترین بازی از دیدگاه موسیقی و صدا»، بازی «شاه دزد» به عنوان «بهترین بازی از دیدگاه هنری»، «علیرضا خزاعی» برای «بهترین نقد بازی» و «مرتضی سوزبان» به عنوان «بهترین طراحی کاراکتر» با تولید کاراکتر Action Characters، انتخاب شدند.

 

همچنین عنوان «بهترین بازی نامه» این دوره جشنواره بازی‌سازان مستقل ایران به «تقلب در بازی‌های رایانه‌ای ممنوع» رسید. در این مراسم چهارمقاله به عنوان «بهترین مقالات ارائه شده» نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

علاوه بر این، در این مراسم هشت تیم از شرکت‌‌کنندگان جشنواره در برابر سرمایه‌گذاران به معرفی محصول و نیاز به سرمایه‌گذاری و آینده آن پرداختند و دو تیم «انعکاس تاریک» و «Airplane Story» از نظر هیأت داوران به عنوان بهترین ارائه‌ها انتخاب شدند. ایرانسل به برگزیدگان این بخش یک پکیج حمایتی تجاری سازی‌ شده نیز اهدا کرد.

 

چهارمین دوره جشنواره بازی‌سازان مستقل ایران با حمایت ویژه ایرانسل، به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، توسط انجمن بازی‌سازان مستقل ایران برگزار شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه