شمانیوز

با هدف آشنایی مدیران اجرایی شرکت ملی پست، جلسه توجیهی طرح تحول پست و حرکت به سمت اجرای سکوی تجارت الکترونیک (ستاپ) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست: این جلسه عصر روز گذشته به صورت ویدئوکنفرانس با حضور  مدیران اجرایی شرکت برگزار شد و در آن چگونگی اجرای طرح تحول مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمدرضا قادری عضو هیئت مدیره ضمن توضیح ضرورتهای انجام تحول در ساختار شرکت ملی پست به عنوان یک شرکت خدمت رسان با سابقه و بزرگ، مراحل اجرای طرح تحول و چگونگی حرکت به سمت اجرای سکوی تجارت الکترونیک (ستاپ) را گام به گام تبیین کرد.

وی تصریح کرد: با صدور احکام جداگانه، مدیران کل استانها و مناطق در حوزه تحت مدیریت خود به عنوان مسئولین ستاپ معرفی می شوند و هر مدیر می بایست با تشکیل کمیته ستاپ و بازنگری در شرح وظایف همکاران و اعضای کمیته، زمینه اجرای هرچه بهتر پروژه ها را فراهم نمایند.

عضو هیئت مدیره ادامه داد: این طرح مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات و ارتباطات، با ساده سازی وظایف و خدمات، در رویکردها، فرآیندها و ساختار شرکت تغییر ایجاد می کند که اساس کار شرکت را اصلاح و به صورت یک شرکت امروزی در می آورد.

قادری با تأکید بر اینکه طرح تحول آهنگ زمانی دقیقی دارد و هر پروژه آن در زمان مشخصی ابلاغ می شود اظهار امیدواری کرد: ضمانت موفقیت طرح تحول، خواست و اراده مدیران و کارکنان مجموعه تحت نظر آنها و همدلی و ارتباط مؤثر میان آنهاست و در نهایت با توجه کردن به توانایی کارکنان و سودآوری پروژه ها رضایت شغلی را در همکاران افزایش دهد.

در پایان جلسه، مدیران استانها در خصوص ابعاد و چگونگی اجرای پروژه ها طرح مسئله کردند و عضو هیأت مدیره به سئوالات و ابهامات هر کدام به صورت جداگانه پاسخ و توضیحات مورد نیاز را ارائه داد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه