شمانیوز

ایمان کرمیان مدیر جلوه‌های سینما از آخرین وضعیت پروژه‌هایی که با آن‌ها همکاری کرده و می‌کند، خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرگزرای صبا: ایمان کرمیان مدیر جلوه های ویژه در سینما درباره کارهای این روزهای خود به گفت: از چندی پیش مشغول مجموعه شبکه نمایش خانگی «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی هستم و این کار همچنان ادامه دارد و فکر می کنم تا پایان سال نیز سر این پروژه باشیم.
 

وی ادامه داد: همچنین چند جلسه سر فیلم «آتابای» به کارگردانی نیکی کریمی حاضر شدم و بخش کار ما در زمینه جلوه های ویژه به پایان رسید.

 

این مدیر جلوه های ویژه با اشاره به اینکه چند فیلمنامه نیز در دست بررسی دارد و هنوز به آنها جواب نهایی نداده است، اعلام کرد: کار ما در فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسمخانی و تهیه کنندگی محسن چگینی نیز تمام شده است که یکی از پروژه های خوب این سال ها بود. تهیه کننده اثر به سرعت با ما تسویه کرد که چنین رفتاری در این سال ها در سینما کم سابقه بوده است. همچنین فیلم از لحاظ داستان قصه و حال و هوای بسیار جذابی دارد و فکر می کنم اکران موفقی داشته باشد.

 

به گفته وی، بخش جلوه های ویژه در «خوب، بد، جلف: ارتش سری» در حد تیر و ترقه و ترکش و چاشنی بود.

و اما کرمیان در پایان این گفتگو از همکاری خود با محمدحسین مهدویان خبر داد و گفت: تا چندین روز دیگر سر کار «درخت گردو» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی حاضر می شویم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه