شمانیوز

پستی که حسام نواب صفوی به مناسبت ماه محرم در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت، با انتقاد جدی کاربران همراه شد.آقای وکیل خودشیفته شما دیگه چرا؟!!

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: حسام نواب صفوی بازیگر معروف سینما و تلویزیون متولد سال ۱۳۵۳ در تهران است . او در رشته حقوقو تحصیل کرده و علاوه بر بازیگری در نوازندگی و وکالت نیز فعالیت می کند و وکیل دادگستری است .  او پستی عجیب به مناسبت ایام ماه محرم و عزاداری امام حسین در اینستاگرامش منتشر کرده که واکنش کاربران را در پی داشته . پست جنجالی حسام نواب صفوی در اینستاگرام به مناسبت ماه محرم و واکنش های انتقادی کاربران به آن را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید .

 

1551283647_برنامه-عصر-جدید

 

پست جنجالی حسام نواب صفوی به مناسبت ماه محرم

حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون طی چند روز گذشته پستی را به مناسبت فرارسیدن ایام محرم در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرد که باعث تعجب همگان شد. او در این پست تصویری از خود را در شمایل شناخته شده از حضرت عباس(ع)، با یکی از تابلوهای استاد فرشچیان ترکیب کرده است. نواب صفوی در توضیح این تصویر ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم نوشته است این عکس تزئینی است!

گفتنی است؛ با توجه به این که انتشار اینگونه عکس‌ها پیگرد قانونی دارد، از این بازیگر حقوق‌دان بعید است که چنین اقداماتی سربزند؛ اگرچه این اولین مرتبه‌ای نیست که نواب صفوی تصاویری این چنینی را در صفحه شخصی خود منتشر می‌کند.

 

انتشار این عکس انتقادهای بسیاری را به همراه داشت و باعث شد کاربران و برخی هواداران این بازیگر با انتشار نظراتی زیر پست او، این کار را نوعی توهین به مقدسات بخوانند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied